Ligde Kalma Mücadelesi - 24-28. Haftalar

Başlatan Sol Açık, 31 Ocak 2012, 22:45:58

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Sol Açık - 01 Şubat 2012, 15:32:08
Bence G.Antep'in sorunu şu ana kadar kötü gitmesi ve önümüzdeki 5 haftadaki zorlu fikstürü. Yoksa kadrosu gerçekten de iyi ve geniş. Ama Manisa ve Antalya için aynı şeyler söylenemez. Yani sana katılıyorum ve sezon sonu beklentim de Manisa'yı geçeceğimiz yönünde, Antalya ile ilgili durum ise orada oynayacağımız maça bakar...

Hemen hemen aynı şeyleri düşünüyoruz hocam.Benim Antalya'yı potaya sokmamın en büyük sebeplerinden biride Necati'yi kaybetmeleridir.Bizim maçtada görmüştük Necati'siz Antalya hucumda bir varlık gösterememişti.Umarım hesaplar kitaplar hep bizim düşündüğümüz gibi giderde altımıza alırız şunları...

HoliganSamSunLu

biz kalaqlımda kim giderse gitsin ama en kuvvetli adaylar bizi saymassak Mersin,Karabük,ankara gitti sayılır zaten.

ahmetsefa55

kesinlikle tek rakibimiz mersin ve karabük.

celebi

manisayı ve ümit özatı unutmama lazım

GurbetciFanatik

feneri gecersek plaka yapacagiz plaka
5 te 5

samuray

kbana görede mersin antalya karabük yakalayıp üzerine çıkabileceğimiz takımlar ama önemli olan bizim ne yapacağımız

Sol Açık

G.Antep G.Birliği'ne kaybetti, Ordu ise A.Gücü'nü yendi. İlk 2 maç itibariyle tahminler tuttu...

serkancengiz

oktay delibaltanın g.antepe attığı gol seneyi hatırlamıyorum gene küme düşme mücadelesi içindeydiz rizeyle o zamanlar istanbulda oynayan cenk işler rize 1*0 öndeyken 2 gol atıp maç 3-1 bitiyordu ligde kalıyorduk bunu hatırlattı

sengul

arkadaslar cok ıyımsersınız sıze candan katılmak ısterımm ama malesef gercekler ortada

sengul

bızım bu senekı akıbetımız ankaragucu macında bellı olmustu malesefff..... samsunspor_x

kalptenþimþek

olsun... biz böyle mutlu oluyoruz.. samsunspor_x

##kdc##

sosaka

sadece karamsar birşeyler yazmak için mi üye oluyorsunuz anlamıyorum ki ?

celebi

Alıntı yapılan: sengul - 01 Şubat 2012, 23:23:26
arkadaslar cok ıyımsersınız sıze candan katılmak ısterımm ama malesef gercekler ortada

sizi parayla mı gönderiyorlar.

ibrakadabra55

Fener maçını yensek ah bi yensek Antep 2 hafta daha yenilecek o kesin şu maçı bir yensek.