Ligde Kalma Mücadelesi - 24-28. Haftalar

Başlatan Sol Açık, 31 Ocak 2012, 22:45:58

« önceki - sonraki »

ibrakadabra55

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 31 Ocak 2012, 23:50:15
Ben TFF baskani sayet olsam
ilk ziyaretim MHK ye olur.
Aleyimize verilen bir penalti icin hakeme 10 mac ceza
Lehimize verilen her penalti icin hakeme 10 maclik prim.
bu ilk madde olur
Bizde ofsayt  +2metre olsa bile toleranz
rakiplere ofsayt -3metre olsa bile ofsayt calinacak
bu ikinci madde
Sari kart yememiz icin futbolcularimiz 3 defa en az sari kartlik hareket yapmasi lazim
Rakipler ise her faule sari kart

nasil beni secermiydiniz  :D :D :D :D

abi kim seçmez seni be topçular bayram ederdi :).

Sol Açık

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 31 Ocak 2012, 23:46:28
11 x 3 = 33 puan  +   17  puan  =  50 puan
8. sirada ligi bitriyoruz
playy offlarda birinci olup
UEFA maclari oynuyoruz
ceyrek finalde buraya Liverpool geliyor

fantezi dedikleri sey bu olmasi gerek
ahhhh samsunum ahhhhh

50 puanı alırsak, Liverpool'un Samsun'a gelmesi neden hayal olsun ki?  ;)  ;D

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: muratertan55 - 31 Ocak 2012, 23:44:39
olması gereken bu ama duyguları bir kenara atıp düşününce  >:(
laf olsun dıye soylemedım.yurekten ınanıyorum.

kalptenþimþek

s_uzunkaya

fenere kitlersek Allah ın izniyle bende muhalif gibi 5 maçlık seri bekliyorum. 5 maçlık seriyi yakalarsak diğer 5 maçtada seri yapabileceğini bilen bir takımımız olduğundan bir 5 maçlık seri daha bekliyorum :) ........SAMSUNSPORUM HAVAN YETER....

lucarelli

Ben feneri yenebileceğimizi düşünüyorum. Ayrıca yeni hoca her zaman bir kaç maç ekstra puan getirir. Antep Arena'da GS'ye 4 atmıştı Abdullah'ın ilk maçlarında. Bu nedenle her ne kadar zor gibi görünse de bu 5 maçlık seriden 3 galibiyet 2 beraberlik veya 4 galibiyet 1 beraberlik ile çıkabileceğimizi düşünüyorum. Tabi futbol sahada oynanınırsa.

burakbas

bu hafta feneri yenersek  :ok ama yenilirsek  :(

samsunluhakan

rakibimiz olarak ben mersin ve antayyayı görüyorum tabi karabük'ü saymıyorum onu zaten geçeriz
ben antalyasporu veya mersini geçecegimizi düşünüyorum fikstür bu haftadan sonra daha rahat
inşallah bu sene ligde kalacagız

Sonuna Kadar 55

bu hafta belli olacak neyi ne olduğu yenesek ya da puan alırsak çok farklı olur..

muzaffer4

fener_bahce 1
kara_buk  1
eski_sehir 3 
ankara_gucu 3
bursa_spor 1

şuan ki durumla üstteki puanları almamız bile zor çünkü fb:şampiyonluk   karabük:kümede kalma evinde iyiler  eskişehir:play-off bursaspor:play-offta kendisine yer bulmak istiyor bu sene şu play offu çıkramaları bizim açımızdan kötü oldu son hafta bile rakiplerimiz maça asılacaklar 

GökhanÇağlar

fener maçı çok önemli,feneri yenersek gerisi de gelir.

brigand

Alıntı yapılan: ekigho55 - 01 Şubat 2012, 13:24:53
fener_bahce 1
kara_buk  1
eski_sehir 3 
ankara_gucu 3
bursa_spor 1

şuan ki durumla üstteki puanları almamız bile zor çünkü fb:şampiyonluk   karabük:kümede kalma evinde iyiler  eskişehir:play-off bursaspor:play-offta kendisine yer bulmak istiyor bu sene şu play offu çıkramaları bizim açımızdan kötü oldu son hafta bile rakiplerimiz maça asılacaklar 

Bizde asılacağız maçlara. Koparana kadar asılacağız !

FaTiH_HaN

Bu saatten sonra taktik teknik çok önemli değil, yapacağımız maçlarda kim daha çok isterse o kazanacak, kim daha çok inanırsa şans ondan yana olacak, üzerimizdeki ölü toprağını fb galibiyetiyle attıktan sonra seriyi sürdüreceğimize yürekten inanıyorum.

Shane_Falco

Nacizane fikrim Gaziantep'in beklediğimizden daha fazla puan toplayacağını düşünüyorum.Bizim asıl hedefimiz Manisa,Mersin hatta Antalya'yı altımıza almak olmalıdır.

Sol Açık

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 01 Şubat 2012, 15:15:06
Nacizane fikrim Gaziantep'in beklediğimizden daha fazla puan toplayacağını düşünüyorum.Bizim asıl hedefimiz Manisa,Mersin hatta Antalya'yı altımıza almak olmalıdır.

Bence G.Antep'in sorunu şu ana kadar kötü gitmesi ve önümüzdeki 5 haftadaki zorlu fikstürü. Yoksa kadrosu gerçekten de iyi ve geniş. Ama Manisa ve Antalya için aynı şeyler söylenemez. Yani sana katılıyorum ve sezon sonu beklentim de Manisa'yı geçeceğimiz yönünde, Antalya ile ilgili durum ise orada oynayacağımız maça bakar...