Deplase Keyifler - Samsun ( Diriliş )

Başlatan mehmet yılmaz, 12 Ocak 2012, 21:04:11

« önceki - sonraki »

Kaya

Deplase keyifler   :D Güzel bir programa benziyor izlemekte yarar var  :P

maraton

Bir an ben bile bu karizmatik adam kim dedim :deli: Mehmet Yılmaz'ın yanında harcanıyor muyum acaba..sansal büyüka duy bu sesi kaçırma benim gibi cevheri  :deli: saka bı yana ufakligin üzülürsün dediği an içimden bir büyük acmak geldi bee o ne bee abovv

Kaya

Şu adamın videodaki sevimliliğine bak bir de avatarına  :D Lig tv gerçekleri yansıtmıyor  :kanka:

mehmet yılmaz

13 Ocak 2012, 00:22:40 #33 Son düzenlenme: 13 Ocak 2012, 00:26:09 samsuni
Bunu diyen Emir Balıkçığın orta ikiye giden oğlu Emir. O anda hepimiz gözyaşlarına boğulduk, o da ağlamaya başladı. Babası, oğlum da benim gibi üzülümesin istemiş. Ondan İstanbul takımlarını tutmasını istemiş. Hatta hafiften kızmış, baba yüreğiyle "Oğlum, Samsunsporlu olmak çok zordur, tutma, üzülürsün' demiş... Acayip bir andı o an... :(

Alıntı yapılan: Kaya - 13 Ocak 2012, 00:21:14
Şu adamın videodaki sevimliliğine bak bir de avatarına  :D Lig tv gerçekleri yansıtmıyor  :kanka:

Film hilesi...
Geçen sene maratontonun röportajından sonra TRT'ye 4 gün kınama, 2 gün şınav çekme, 1 gün de tek ayak üstünde bekleme cezası gelmişti. Lig TV tedbirli davranmış bu sefer  :P

##kdc##

Mehmet Abi tribünlerimizin yükselen değeri Cingenler'i neden duyurmadık programda  :(

Tufan

Alıntı yapılan: ##kdc## - 13 Ocak 2012, 00:31:45
Mehmet Abi tribünlerimizin yükselen değeri Cingenler'i neden duyurmadık programda  :(

Cüno Has Samsun Cingeni Serkan'ı görmedin mi yardımcı erkek oyuncu rolünde esas video çıkınca cingenler piyasa çıkacakmış :)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: ##kdc## - 13 Ocak 2012, 00:31:45
Mehmet Abi tribünlerimizin yükselen değeri Cingenler'i neden duyurmadık programda  :(

Söyledim kendilerine...
O bizi aşar, Steven Spielberg ya da Christopher Nolan belki altından kalkabilir dediler.
Haklılar, öyle film hilesi yapıp da maratontonu jön kılığına sokmaya bwenzemez o işler, Cingenler ağır bir proje...
Bırrrr.....
Ürperdim len.. :)

Serkan

HER ZAMAN SENINLEYIZ
FARKETMEZ HERYERDEYİZ
BURASI KARADENİZ
BURADA KRAL BİZİZ
HEPİNİZE YETERİZ

videosu'nu bulan varsa paylaşabilir mi ?

cembaba

celebi

Uğur Yıldız

videoyu tekrar tekrar seyredip o küçük çocuğun laflarını sürekli dinliyorum hakkatten çok duygulandım bi kere daha ellerine sağlık yapanların..

yilmazselcuk55

Alıntı yapılan: Serkan - 13 Ocak 2012, 00:38:20
HER ZAMAN SENINLEYIZ
FARKETMEZ HERYERDEYİZ
BURASI KARADENİZ
BURADA KRAL BİZİZ
HEPİNİZE YETERİZ

http://hotfile.com/dl/141481567/8211d22/AramaAna_SayfaProfil_HesapSamet_YlmazArkadalarn_DzenleF.mp4.html

1:28 den sonra başlıyor  beste.

feveran

Alıntı yapılan: Serkan - 13 Ocak 2012, 00:38:20
HER ZAMAN SENINLEYIZ
FARKETMEZ HERYERDEYİZ
BURASI KARADENİZ
BURADA KRAL BİZİZ
HEPİNİZE YETERİZ

AramaAna SayfaProfil HesapSamet YılmazArkadaşlarını DüzenleF

mehmet yılmaz

Alıntı"Diriliş" filminde, yasadığı onca talihsizliğe ragmen ayakta kalmayi basarmis bir kulübün taraftariyla olan iliskisi ve her seferinde ayağa kalkarken onlardan aldigi ilham ve destek konu ediliyor.

8.bölümde 23 sene önce meydana gelen üzücü kazanin bugüne yansımalari ve bir taraftarin kulübüne verecegi desteğin sınırsızlığının da carpici hikayelerini bulabilirsiniz..

"Diriliş Salı günü 18.30'da LİG TV'de olacak.

by Özer Selik & Sertaç Yüksel

samsunluhakan

emegi geçen herkeze teşekkürler süper görüntüler olacagı kesin sabırsızlıkla bekliyoruz..