Deplase Keyifler - Samsun ( Diriliş )

Başlatan mehmet yılmaz, 12 Ocak 2012, 21:04:11

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Deplase Keyifler 8. Bölüm "Diriliş" Teaser

Harika birşey geliyor bence
Bildiğim kadarıyla 17'sinde Lig Tv'de dönmeye başlayacak...

millwall

tüm tüylerim esas duruşta yemin ederim...

**KaR6**

şunu yutuba giremeyenler için bi ayarlayın gözünüz olayım girmediğim proxy sitesi kalmadı açmıyo.. erdem başkanın surat çıkıyo daha da ilerlemiyo  :)

brigand

Gerçekten güzel bir iş çıkacak gibi duruyor. Bu kaydı kovalarım ben. Yayınlanacağı gün oradayım zaten. Erdem abi resmen kentin heyecanını yansıtmış kameraya.

jurista

Kelimeler yetersiz kalıyor , millwall'ın da dediği gibi tüyler teyakkuzda ...
Erdem öyle güzel tonlamış ki sesini , öyle güzel anlatmış ki söylecek birşey bırakmamış bize.
Hazırlayanlara da çok teşekkürler ...

usare

Alıntı yapılan: **KaR6** - 12 Ocak 2012, 21:14:43
şunu yutuba giremeyenler için bi ayarlayın gözünüz olayım girmediğim proxy sitesi kalmadı açmıyo.. erdem başkanın surat çıkıyo daha da ilerlemiyo  :)

Mustafa dns ayarlarını 8.8.8.8 yap. Dns değiştirmeyi de internetten arattır çok kolay.
Bu arada başkanım ağlatacaksın bizi ekran karşısında. Çok güzel olacak gerçekten.

millwall

sekonun boynunu büküşü..
yemin ederim fena...

**KaR6**

dns le filan çözülecek iş değil benim ki abi, sağolasın..

izledim sonunda, cidden fenaa bişe geliyo gibi, karizmalara girmiyorum bile anam anam..

Ertuğrul Sağlam

12 Ocak 2012, 21:26:51 #8 Son düzenlenme: 13 Ocak 2012, 11:21:55 6 Ertuðrul Saðlam
''Büyükşehir ne imkan taniyorsa hepsi var ve küçük şehrin sıcaklığıda var"  >l<  
Bu söz marka olur ve bir Kavak'liyada yakışan budur... >l<

mehmet yılmaz

12 Ocak 2012, 21:31:48 #9 Son düzenlenme: 12 Ocak 2012, 21:36:45 samsuni
17'si salı akşam 17:30'da Lig TV'de yayınlanmaya başlayacakmış. Sinematografik bir havası var. Çekimlerin büyük bir bölümüne şahitlik etmiş birisi olarak fragmandan da anlaşılacağı üzere harika bir yapım çıkacağını rahatlıkla söyleyebilirim.

Ekpi iyi abi... Maratontonu bile sevimli ve sempatik göstemişler, film hilesidir ama olsun, sanattan anlıyorlar :) :)

ugurozkan

Alıntı yapılan: **KaR6** - 12 Ocak 2012, 21:14:43
şunu yutuba giremeyenler için bi ayarlayın gözünüz olayım girmediğim proxy sitesi kalmadı açmıyo.. erdem başkanın surat çıkıyo daha da ilerlemiyo  :)

Deplase Keyifler 8. Bölüm Diriliş Teaser - YouTube

55.hakan

Müzik olarak da Orhan Gencebay'ın diriliş şarkısını koysalarmış bari tam olurmuş.

Shane_Falco

Bu kadarı bile iyi ötesi olmuş tamamını tahmin edemiyorum...
İnceden gözlerim dolmadı içim burkulmadı desem yalan olur...

Ollivanders

Üzülürsün diyordu ve sonrası....  Of ulan of !  :(

Uğur Yıldız

çok güzel olmuş yapanların ellerine sağlık tüyler diken diken resmen