Kesinleşen Transferler

Başlatan Turuncu, 14 Haziran 2011, 22:17:36

« önceki - sonraki »

Atakumlu

mayıs 2010 da bitecek diyor 1 yıllık daha sozlesme yaptın mı mayıs 2011 de zaten sozlesmesi bitmis oluyor bunun icinde bi para vermeye gerek kalmıyor...

orhan

tff nin sitesinde sözleşmesinin mayıs 2011 de biteceği yazıyor.biz bonservisine para ödemedik.

AntZ

Alıntı yapılan: orhan - 16 Haziran 2011, 17:35:20
tff nin sitesinde sözleşmesinin mayıs 2011 de biteceği yazıyor.biz bonservisine para ödemedik.

Oyuncu hareketlerinde 2. satır;

ALTAY    01.06.2011       31.05.2012   Dönem Harici Sözleşme Yenileme   18.08.2010

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiID=143417

mehmet yılmaz

AlıntıBurak Çalık sağlık kontrolünden geçti

17 Haziran 2011 / 16:07
Samsunspor'un renklerine bağladığı Burak Çalık, Medical Park Samsun Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti.

Geçen sezon Altay'da forma giyen Burak Çalık, Spor Toto Süper Lig'in yeni takımı Samsunspor ile anlaştı. Samsunspor'un yeni transferlerinden olan Burak Çalık sırasıyla ortopedi muayenesi, kan tetkikleri, solunum testi, EKG ve efor testlerinin ardından kardiyoloji muayenesi de oldu.

Medical Park Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr. Hakan Özcan, "Futbolcumuzun ortopedi ile ilgili herhangi bir sağlık sorununa rastlanmadı" dedi.

haberexen.com

samuray

ya hayret bi şey bir tek kesinleşen transferimiz var tam 4 sayfa olmuş msj.lar anlaşılan oki yine üç gün daha ses seda çıkmayacak gibi görünüyor transferlerden

hacettepeli

banko oynayabilecek kadar potansiyeli var. hızlı bir forvet. bitiriciliği geliştirirse takıma çok katkı yapar ...

samsunluhakan

kaç yıllık anlaşıldı ve bonservis ne kadar verildi acaba?

CurvaSs

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 17 Haziran 2011, 20:37:59
kaç yıllık anlaşıldı ve bonservis ne kadar verildi acaba?

sanıyorum bonservis 500 ila 600 bin €/TL arasındaydı. nerden aklımda kaldıysa bu civarlarda bi' fiyat kalmış. kaç yıllık anlaşıldığını ben de bilmiyorum. bilen varsa aydınlatır sanırım.

edit: üstteki alıntıdan aklımda kalmış. :D da kaç senelik alındığı yazmıyor.

samsunluhakan

transfermarkt ta degeri 300 bin euro yazıyor

minci

Acaba yapılan transferlerin iç transfer de dahil ayrıntıları örneğin ne kadara anlaşıldı, kaç yıllık sözleşme yapıldı karşılıklı imzaların atılıp atılmadığı bir türlü belirtilmiyor. Örneğin Ahmet Şahin, Murat, Ersinle anlaşıldı deniyor ancak sözleşme yapılıp yapılmadığı yapıldıysa sözleşmenin kaç yıllık olduğu belirtilmiyor ya da ben duymadım. Kemalin durumu nedir? Hiç kimse bunları net olarak bilmiyor. Neden bunlar açıklanmıyor bir türlü anlamıyorum. Bütün bunların yapılmayışı insanları tabiki kaygılandıracaktır. Yönetimden kendi adıma bu konuda acilen bir açıklama bekliyorum.

CurvaSs

Alıntı yapılan: minci - 17 Haziran 2011, 21:19:49
Acaba yapılan transferlerin iç transfer de dahil ayrıntıları örneğin ne kadara anlaşıldı, kaç yıllık sözleşme yapıldı karşılıklı imzaların atılıp atılmadığı bir türlü belirtilmiyor. Örneğin Ahmet Şahin, Murat, Ersinle anlaşıldı deniyor ancak sözleşme yapılıp yapılmadığı yapıldıysa sözleşmenin kaç yıllık olduğu belirtilmiyor ya da ben duymadım. Kemalin durumu nedir? Hiç kimse bunları net olarak bilmiyor. Neden bunlar açıklanmıyor bir türlü anlamıyorum. Bütün bunların yapılmayışı insanları tabiki kaygılandıracaktır. Yönetimden kendi adıma bu konuda acilen bir açıklama bekliyorum.

yanlışlıkla beğendim ama ahmet şahin, murat yıldırım, zenke ile kaç yıllık anlaştığımız belli sanırım. ahmet'le 2, murat'la 2, zenke'yle 3'tü sanırım. tam hatırlayamıyor olabilirim ama açıklandı diye biliyorum. hee imzaları görmedik ama söz senettir diyelim. :)

minci

Alıntı yapılan: curvasmurfs - 17 Haziran 2011, 21:22:33
yanlışlıkla beğendim ama ahmet şahin, murat yıldırım, zenke ile kaç yıllık anlaştığımız belli sanırım. ahmet'le 2, murat'la 2, zenke'yle 3'tü sanırım. tam hatırlayamıyor olabilirim ama açıklandı diye biliyorum. hee imzaları görmedik ama söz senettir diyelim. :)
Bu sektörde kurtlar dans ediyor. Bence hiçbir zaman bu tür alışverişlerde sözün ağırlığı yoktur bir kaç istisnanın dışında. Asıl olan noter huzurundaki imzadır.

ahmetsefa55

Samsunspor, Altay'dan transfer ettiği Burak Çalık'a bugün 3 yıllık sözleşme imzalattı. Genç futbolcu Samsunspor'a başarılı olmak için geldiğini söyledi.

Spor Toto Süper Ligi yeni ekiplerinden Kırmızı-Beyazlılar dış transferde ilk imzasını Burak Çalık'a attırdı. Bugün Nuri Asan Tesisleri'ndeki imza töreninde ikinci Başkan Fethi Eldemir'de hazır bulundu. Altay'dan transfer edilen 22 yaşındaki golcü Burak Çalık 3 yıllık resmi sözleşmeyi imzalarken, "Transferimde emeği geçen Altay kulubüne ve Samsunspor kulubüne teşekkür ediyorum. Buraya başarılı olmaya geldim. Samsunspor'u hedeflerine ulaştırmak için bütün gücümle çalışacağım. Katkı sağlamak için mücadele edeceğim" dedi. İkinci Başkan Fethi Eldemir ise dış transferdeki ilk imzayı Burak'a attırdıkların belirterek, "Burak bize güç ve motivasyon katıcaktır. Gençliğine ve tekniğine güveniyoruz. Yabancı transfer konusunda da çalışmalarımız yoğun bir şekilde sürüyor. Kampa kadar iyi bir ekip oluşturacağız" diye konuştu.

http://www.sporx.com/futbol/superlig/samsunspor/samsunsporda-burak-imzaladiSXHBQ237122SXQ

MeL_55

kabacevizli55