Kesinleşen Transferler

Başlatan Turuncu, 14 Haziran 2011, 22:17:36

« önceki - sonraki »

Ayberk

Alıntı yapılan: Serpico55 - 14 Haziran 2011, 23:21:51
Hapay halleder onu :D

kankisi ne de olsa :P net aleminde beraber pozlarına rastlardık ey gidi :D ;)

Kaya

Burak umarım kendini geliştirir bizimle..Hayırlı olsun..

mehmet yılmaz

burada 3 tane atmıştı bize. kalede kova eray vardı!
iki sezon önce çok formdaydı, güçlü ve etkili bir golcüydü. geçen sezonu vasat geçirdi. Bence çok iyi bir transfer. hayırlı olsun.

Kabus

Bir ay önce şöyle bir haber çıkmıştı :
"Sık sık sakatlandığı sezonu sadece 2 golle tamamlayan 22 yaşındaki forvet, özel yaşantısına dikkat etmediği gerekçesiyle eleştiri topladı. Son dört haftada dümene geçen Teknik Direktör Mehmet Altıparmak'ın raporunda, gideceklerin en tepesine yazılan Burak'a "Kendine kulüp bul" denildi."

Evet, bu sene Burak'ta "Ne yapacağını bilmeyen forvetlerimiz"in havasına kapıldı sanırım. Fakat, Altay'a da katkısını silemeyiz tabi. Ben, Burak'ın Süper Lig'de kendini tekrar toparlayacağına inanıyorum. Her golünden sonra armayı öpmesi, her galibiyet sonrası üçlü çektirmesi, altyapıdan çıkmamasına rağmen düşünmeden sözleşme uzatması unutulur mu ? Taraftarın kalbinde taht kurdu Burak. Yolun açık olsun.

Samsunspor'a da yeni transferi hayırlı olsun.

sadece55

Transfer politikasını beğendim...Burak patlama yapabilcek bir isim.

Ayberk

Alıntı yapılan: samsuni - 14 Haziran 2011, 23:43:45
burada 3 tane atmıştı bize. kalede kova eray vardı!
iki sezon önce çok formdaydı, güçlü ve etkili bir golcüydü. geçen sezonu vasat geçirdi. Bence çok iyi bir transfer. hayırlı olsun.

Bu sezonki maçta da çok net bir pozisyondan yüreğimizi ağzımıza getirmişti diye hatırlıyorum :-\

seskat

hayırlı olsun camiamıza, işallah takıma katkı sağlar. şu esrar konusu dedikoduya girer, buna hic gerek yok. o bu şu bunu yapmış vs, hic gerekli değil arkadaşlar.

55__Gurbet__55

hadi hayirli ugurlu olsun. Böyle transferler hep iyidir. Hem genc hem basariya ac.

Insallah yönetim böyle devam eder. >l< >l< >l<

ngonge

Altay'ın bize uğuru var:

Serkan Dökme, Serkan Karababa, Kenan Yelek: Üçü de düşen takımdan bize gelmiş ve faydaları olmuştu.

Hayırlı olsun. Umarım transferler bu paralelde devam eder.

isa55

Burak transferine sevindim doğrusu. Hocanın istediği gibi güçlü ve süratli. Hatta 2009 da bize 4-0 lik maçta 3 gol atmıştı. Ben dahil tribünlerin çoğu alkışlamıştı. Ancak geçen sezonu pek parlak geçirmedi. İnşaallah kendini toparlar, şehrimize ve en önemlisi kültürümüze yakışmayacak hareketleri(eğer var ise) bırakır, takımımıza fayda sağlar.

AntZ

Alıntı yapılan: ngonge - 15 Haziran 2011, 00:25:32
Altay'ın bize uğuru var:

Serkan Dökme, Serkan Karababa, Kenan Yelek: Üçü de düşen takımdan bize gelmiş ve faydaları olmuştu.

Hayırlı olsun. Umarım transferler bu paralelde devam eder.

+Müslüm...

Bugün içimden geçiyordu, Altay düştüğünde 4 oyuncuları paket halinde gelmişti bize. Bizde hocanın oyun sistemine uymayan ama gelecek vaad eden Ufuk, Orhan, Adem gibi oyuncularımızı Altay'a kiralık versek düştükleri gibi çıkarlar...

ibo055

Levent ÖCAL

Hayırlı ve başarılı olur inşallah.  :ok

samsunluhakan

hayırlı ugurlu samsunsporumuza 22 yaşında olması avantaj bizim için

germencisse

Camiamiza hayirli olsun.. Kaliteli futbolcu oldugunu hepimiz biliyoruz,bu sezon buyuk cikis yapabilir