Jose Couceiro Sesleri

Başlatan Ahmeti, 20 Mayıs 2011, 18:18:42

« önceki - sonraki »

berusa55

AlıntıSAMSUN COUCEİRO'YA EMANET

21 Mayıs 2011 / 11:07

Samsunspor'un başkan adayı Kazım Yılmaz, 4 Haziran'da yapılacak kongrede göreve seçilmesi durumunda takımın başına teknik direktör olarak Jose Couceiro'yu getirecek.

48 yaşındaki başarılı teknik adam 2009-2010 sezonunda Gaziantepspor'u çalıştırmıştı

Samsunspor Başkan Adayı Kazım Yılmaz, 4 Haziran'daki kongrede göreve seçilmesi durumunda takımın başına teknik direktör olarak Sporting Lizbon'un hocası Jose Couceiro'yu getirecek. Önceki gün Ankara'da Galip Asal ve Süleyman Salur ile bir araya gelen Jose Couceiro ile geniş bir toplantı yapıldı. Yaklaşık 2,5 saat süren ilk görüşmede son derece olumlu geçti.

Galip Asal ve Süleyman Salur, Samsunspor'un Süper Lig'deki hedefleri konusunda Couceiro'yu bilgilendirdiler. Samsunspor'un bu sezon oynadığı maç kasetlerini izleyecek olan Teknik Direktör Couceiro'nun Pazar günü Lizbon'a gidip, kulübüyle konuşacağı ifade edildi. Önümüzdeki hafta içinde de başarılı teknik adamla son keze masaya oturulup, sözleşme imzalanması bekleniyor. Özgür KALANBAK

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=57666

Hayırlı olsun diyelim galiba...

özkan

Bi ara komançero vardı  :D bu adam antepdeyken de hep aklıma o gelirdi.

Şaka biyana,Allah artık yüzümüzü güldürüyor.Şükürler olsun..

Koçeroyla büyük zaferler hiçte uzak görünmüyor..

Tolga55

Hırslı, yetenekli bir antrenör bence. Anadolu futbolunu takip ediyorum. Yani Samunspor'umuza yararı olacaktır bence Couceiro'nun. Benim tek korkum şu Konyaspor gibi Bucaspor gibi dandik oyuncular alıp dandik yapılanmalarla sezona başlamak. Ziya Doğan, Giray Bulak, Yılmaz Vural, Samet Aybaba gibi antrenörlerle çalışmamak. Bu gibi antrenörler bana göre park-time iş yapıyolar. Yahu bir takımın başına geçtiğinde heyecan olur ne bileyim bişey olur. Bu adamlarda o hiç yok  :)

Couceiro en azından üstte yazdığım teknik adamlardan bin kat daha tecrübeli. Transfer konusundada Avrupa'dan ucuz maliyetli iyi oyuncular getirebilecek kapasitesi de var. Medyada Nihat Kahveci, Bobo, Seedorf gibi isimler dolaşıyor. Bunlardan en az bir tanesi gelse bile çok güzel olur bence.

Atakumlu

kariyeri cok kotu degil bence... portekiz de Setubal takımıyla yılın teknik direktörü olmuş, 2006 da Portekiz U-21 takımıyla dünya şampiyonu olmus ve G.Antep'e getirdigi oyuncular da iyiydi...

vanlioglu

Alıntı yapılan: AtAKuMLu55 - 21 Mayıs 2011, 12:01:52
kariyeri cok kotu degil bence... portekiz de Setubal takımıyla yılın teknik direktörü olmuş, 2006 da Portekiz U-21 takımıyla dünya şampiyonu olmus ve G.Antep'e getirdigi oyuncular da iyiydi...
en büyük avantajı da o olur zaten, getireceği kaliteli yabancılar...

##kdc##

bugün gazetede gördüm de kariyeri gerçekten kağıt üzerinde iyi görünüyor ama antepi ne hale soktuğunu da gördük geçtiğimiz dönemlerde, hayırlısı olur inş

Harun55

Hadi hayirlisi yarabbim yaa su ilk 5 hedefimiz olsun superligde !!! kök söktürelim su istanbul takimlarina !!

özkan

Bu saatten sonra daha değişmez bu hcao işi.Şimdiden hayırlı olsun.Koçero'nun gelişi bana göre yönetimin ciddiyetinin ilk göstergesidir.

veis

antep macerası geliyor aklıma ve acaba mı diyorum

twitter

bu koucerio 2 yıl litvanyada çalışmış iskandinavyadan falan futbolcu bulurmu ki sıcak sulara indirelim onları

özkan

Forvetim

Türk hocalardan kim olabilirdi? Kalpar kalsa nasıl olurdu?  bunları değerlendirdiğimizde Koçero iyi oldu diyebiliriz. hayırlı olsun hepimize.

samsunmania

İsimli hoca demek iyi yabancı futbolcuların gelmesi demektir. Hayırlısı olsun.

5trawberry

46. mesajdaki 2 resim Serdar bali yavşağına benziyo :@ kıl oldum şimdi :D

Ayberk

2006'da portekiz u-21'i çalıştırmış. Yani şuanda 26-27 yaşında olan yetenekli futbolcular demek oluyor bu da. Eski öğrencilerini kazandırır belki takıma :)