Jose Couceiro Sesleri

Başlatan Ahmeti, 20 Mayıs 2011, 18:18:42

« önceki - sonraki »

AntZ

21 Mayıs 2011, 00:29:57 #30 Son düzenlenme: 21 Mayıs 2011, 01:14:02 Ant55
Alıntı yapılan: 55JNR55 - 21 Mayıs 2011, 00:25:05
Biz de Jose Coucerio'yu ve sizin bahsettiğiniz kaliteli oyuncuları aldık da benim mi haberim yok, ki sanmıyorum da söylentiler ya da düşünülenler tamamen olsun ha eğer emenike gibi bir oyuncuysa dert yıkalım tüm parayı bir oyuncuya direk ilk 10'dayız... Ya neyse ne laf yetiştirmek benim işim olmadı hiç bir zaman... Herkes de hayırlısını istiyor Samsunspor'um için hayırlısı neyse o olsun...

Kızma hemen kardeşim, bu sene bu Konya, Buca, Karabük örneği takıntı oldu bende, herkesin aynı örneği vermesine kızmaya başladım sadece, tek doğru buymuş gibi...  ;)

Kaya

Bırakın Hüseyini artık yolumuza bakalım...

mehmet yılmaz

Hüseyin Kalpar kişisel hedeflerine ulaşmıştır bence.
Gündemden silinmiş bir teknik direktör iken Samsunspor sayesinde prim yapmış, ismini yeniden hatırlatmıştır.
Para kazanmıştır, takımı Süper Lige çıkarmıştır.

Süer Lig'de Kalpar tipi hocaların dönemi kapandı çoktan. Tolunay Kafkas, Aykut Kocaman, Ertuğrul Sağlam, Abdullah Avcı, Mehmet Özdilek gibi nispeten genç isimler tercih ediliyor. Ancak bugün Kalpar'ı, Bank Asya'da almak istemeyecek takım yoktur bence, piyasasını yaptı; kalmayacağını biliyordu zaten. Bence hedefine ulaşmanın mutluluğu içindedir.

Coucerio, doğru kişi midir bilmiyorum ama dediğim gibi model doğru bana göre.

maviay55

oguz_5528

Gökberk55

facedeki gençler çok heyecanlı  :)

LisandroLopez

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 21 Mayıs 2011, 00:46:35
Daha önce adını duydular mı acaba  ;D

valla her anım futbol takip etmekle geçiyor ben bile unutuyorum bazen adını :D

oguz_5528

José Júlio de Carvalho Peyroteo Martins Couceiro, tam adı bu yuh diyorum ;D

maviay55

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 21 Mayıs 2011, 00:56:01
okurken yoruldum uhh  ;D :D

mehmet yılmaz

Bu kadar çok adama para yetiremeyiz biz  8) :P

Uğur Yıldız

valla bana kalırsa başarı gelebilir adam portekizle şampiyonluk falan yaşamış alt kategorilerde ayrıca antepin transferlerinin çoğunuda yapmış umarım hayırlı olur

eren55

Hayırlısı olsun.Hani belki yönetim bize bir jest yapar da Abdullah Avcı'yı alır ha!Olmaz mı?Para var diyor başkan adayı.Yapsın bir güzellik,ne olur ki.

Burak

Bence iyi bir teknik direktör seçimi. Porto'da bile kısa sürede olsa çalışmış . Türk olarak eli ayağı düzgün hocaların hepsinin işi var zaten boşta adam yok kaşarlardan başka

Ahmeti

Umarım kongre zamanına kadar hoca ile anlaşma sağlanır ve alınacak futbolcularla ön görüşmeler yapılır

Önemli olan takımın kampa zamanında ve eksiksiz katılması. Yeni oluşacak takımın herşeyden çok zamana ve futbolcuların birbirleriyle kaynaşmaya ihtiyacı var.

Ertuğrul Sağlam

21 Mayıs 2011, 10:48:18 #44 Son düzenlenme: 21 Mayıs 2011, 10:54:41 6 Ertuðrul Saðlam

Kısaca KOÇERO  ;)