Jose Couceiro Sesleri

Başlatan Ahmeti, 20 Mayıs 2011, 18:18:42

« önceki - sonraki »

kamuri

arkadaş taktınız geçmişe x hoca, x adamları konuştuk diye her söylenen isme eyvallah mı diyelim onu mu istiyorsunuz  ben sadece kendi fikrimi yazdım sen beğenmeyebilirsin

ngonge

Gaziantep'te pek başarılı değildi ama ertesi sezon onun meyvelerini yedi Antep. Karcemarskas gibi liglerimizde oynayan en iyi kaleciyi getirdi.

Bu sezon ise devre arasından sezon sonuna kadar geçici olarak Sporting Lisbon'u çalıştırdı. Sonuçta uluslararası alanda bilinen ve saygı duyulan bir hoca ve yanında iyi oyuncuları ikna edip getirebilir.

Braga'nın Uefa finali oynadığı bir ülkeden iyi oyuncular elbette ki gelir.

Ayrıca malum takımlara karşı fena oynamamış Antep'te. 4 kendini büyük sanan takımdan, 2 galibiyet 3 beraberlik 3 mağlubiyet almış. En fazla tek farkla yenilmiş.

55JNR55

iskeleti bozmayacağız karabük gibi olacağız deniliyordu ama bu gidiş hiç hoş değil bence konyaspor gibi toplama kampına dönerse bu takım çıktığımız gibi ineriz benden söylemesi...

erkan55

Neden teknik direktör ariyoruz ki?

brigand

sanki daha da üstüne koyabilecek bir hoca gibi görünüyor. tip olarak kendine baksa jose'ye bile benziyor :) ama antep'teki transfer tercihleri çok doğruymus ki görüyoruz şuan sonucu. sabır edilemedi o ayrı. gelirse inş başarılı olur, gelmesse de yolu açık olsun

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: 55JNR55 - 20 Mayıs 2011, 23:56:30
iskeleti bozmayacağız karabük gibi olacağız deniliyordu ama bu gidiş hiç hoş değil bence konyaspor gibi toplama kampına dönerse bu takım çıktığımız gibi ineriz benden söylemesi...
ben öyle düşünmüyorum.eğer alacağımız oyuncular kaliteli olursa ve hoca seçimini doğru yapabilirsek toplama takım bile olsa süperlig de iş yaparız.

55JNR55

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 20 Mayıs 2011, 23:59:49
ben öyle düşünmüyorum.eğer alacağımız oyuncular kaliteli olursa ve hoca seçimini doğru yapabilirsek toplama takım bile olsa süperlig de iş yaparız.

inşallah sen haklı çıkarsın ama buca ve konya gibi 2 örnek varken önümüzde ben pek iyi niyetli yaklaşamıyorum olaya... 5 yıl bekledik 1 yılda bitmesin istiyorum sadece...

brigand

bu işler uyumla alakalı. şansda gerek. o kadar değişik insan bir araya gelecekler. uyum sağlayıp iyi arkadaş olacaklar formlarını hep yüksek tutacaklar. daha onlarca faktör. zor iş tabiki de yeni takım kurmak. ama biz iskeleti bozmassak erken veda ederiz gibime geliyor. karabük denen takım çıkarken çok daha farklı çıktı. şansları da yaver gitti. cernat ve emenike daha fazla oynayabilseydi dahada iyi olurlardı. şu zamanlarda verilecek kararlar çok önemli bizim açımızdan. ama bence başarıcaz iyi takım kurmayı.

AntZ

21 Mayıs 2011, 00:05:52 #23 Son düzenlenme: 21 Mayıs 2011, 00:11:21 Ant55
Alıntı yapılan: erkan55 - 20 Mayıs 2011, 23:57:26
Neden teknik direktör ariyoruz ki?

Bank Asya'da çoğu teknik direktör çalışmak istemediği için Kalpar'la anlaştık. Takımını süper lige çıkaran her hoca iyi hocaysa her sene bank asya da en az 3 iyi hoca var mı demek oluyor?

Koyunun olmadığı yerde keçi Abdurrahman Çelebi...

Nurullah Sağlam dışında Bank Asya'daki bütün hocalar 2. sınıftı. Kalpar'ın da kapasitesi belli, eskiden neyse şimdide o, 2. sınıf...

Alıntı yapılan: 55JNR55 - 21 Mayıs 2011, 00:01:47
inşallah sen haklı çıkarsın ama buca ve konya gibi 2 örnek varken önümüzde ben pek iyi niyetli yaklaşamıyorum olaya... 5 yıl bekledik 1 yılda bitmesin istiyorum sadece...

Buca, Konya kaliteli oyuncuları topladıda bizim mi haberimiz yok? Tamam toplama takım ama döküntüleri topladılar. Emenike Buca ya da Konya da olsaydı onlar şimdi ilk 10 da olurdu...

erkan55

Hüseyin kalpara first class hoca demiyorum zaten. fakat daha 2 sene önce averajla ligde kalmis bir takimi alip, 2 sene icinde süper lige cikaran bir hocanin,süper ligde de bir sansi hakettigini düsünüyrum.

Ayberk

Biz de daha iki sene öncesinde averajla ligde kalan bir takımın bir daha o günleri görmesini istemiyoruz, bu yüzden kalpar'a tahammülümüz yok.

Adamın değişiklikleri belli: 1)Ufuk oyundaysa Dilaver'le değişir(ya da tam tersi) 2) Sonra Aziz'i alır. 3)Son 5 dk. Mustafa Gürel'i alır. Harika oyun okuma becerisi var bu adamın yaa harbiden!

O kadar desteği dedeme verseler, o da takımı çıkarırdı sanırım :-\

AntZ

21 Mayıs 2011, 00:18:28 #26 Son düzenlenme: 21 Mayıs 2011, 00:24:08 Ant55
Alıntı yapılan: erkan55 - 21 Mayıs 2011, 00:13:10
Hüseyin kalpara first class hoca demiyorum zaten. fakat daha 2 sene önce averajla ligde kalmis bir takimi alip, 2 sene icinde süper lige cikaran bir hocanin,süper ligde de bir sansi hakettigini düsünüyrum.

Sadece şunu sorayım, o zamanlar 3-5 haftada bir idmanı boykot etme haberi çıkarken, o zamandan sonra 1 kere oyuncular paralarını alamadıkları için idmana çıkmadı haberi okudun mu? Ya da son 5 senede şehrin bu kadar kenetlenip siyasetçisinden iş adamına kadar takıma destek vediğini gördün mü?

Eğer mantık oysa bende Abdülaziz sayesinde geçen sene küme düşme noktasına gelen takımın bu sene lige çıktığını iddia ederim  :)

55JNR55

Alıntı yapılan: Ant55 - 21 Mayıs 2011, 00:05:52
Buca, Konya kaliteli oyuncuları topladıda bizim mi haberimiz yok? Tamam toplama takım ama döküntüleri topladılar. Emenike Buca ya da Konya da olsaydı onlar şimdi ilk 10 da olurdu...

Biz de Jose Coucerio'yu ve sizin bahsettiğiniz kaliteli oyuncuları aldık da benim mi haberim yok, ki sanmıyorum da söylentiler ya da düşünülenler tamamen olsun ha eğer emenike gibi bir oyuncuysa dert yıkalım tüm parayı bir oyuncuya direk ilk 10'dayız... Ya neyse ne laf yetiştirmek benim işim olmadı hiç bir zaman... Herkes de hayırlısını istiyor Samsunspor'um için hayırlısı neyse o olsun...

erkan55

senin görüsün öyledir, benimki böyle.kabul.

sonuc olarak ortada süper lige cikmis bir takim var ve bu takimin hocaligini kalpar yapmistir.
Böyle k...na teneke baglayip antrenörü yollamak da BANA göre biraz nankörlüge kaciyor.

Lusage

Alıntı yapılan: erkan55 - 21 Mayıs 2011, 00:25:48
Böyle k...na teneke baglayip antrenörü yollamak da BANA göre biraz nankörlüge kaciyor.

Asıl nankör Ben Olmasam Samsunspor Küme Düşerdi diyen!

Cehennemin dibine kadar yolu var. Sir Üseyin'in..