Jose Couceiro Sesleri

Başlatan Ahmeti, 20 Mayıs 2011, 18:18:42

« önceki - sonraki »

Ahmeti

20 Mayıs 2011, 18:18:42 Son düzenlenme: 21 Mayıs 2011, 19:11:51 samsuni
COUCEİRO SESLERİ

Bir dönem
G. Antep'i çalıştıran Portekiz'li hoca ile görüştüklerini bildiren yılmaz, Taraftarı coşturacak transferler yapacağız dedi.

Samsunspor'da 4 hazirandaki başkan adaylığını açıklayan Kazım Yılmaz bir dönem Gaziantepspor'u çalıştıran JOSE COUCEİRO ile görüştüklerini söyledi. Couceiro'yu Türkiye'ye davet ettiklerini belirten Yılmaz,arkadaşlarımız Ankara'da kendisiyle bir araya geldi. Bu isimin yanı sıra yerli ve yabancı birkaç teknik adamla daha görüşüyoruz dedi.

ahmetsefa55

JOSE COUCEİRO geleceğine kalpar kalsın derim. ;)

özkan

JOSE COUCEİRO

Teknik direktörlük kariyerine, Couceiro lig takımlarından F.C. Alverca, 2003-04 sezonu takımında başlamıştır. Daha sonra Vitória de Setúbal klubüne geçen ve orada geçirdiği başarılı yılların ardından Portekiz'in en iyi teknik direktörü ödülünü kazandı. BU başarısının ardından 1 Şubat 2005 yılında yapılan anlaşmayla José Couceiro F.C. Porto klubü ile anlaşma imzaladı. Oradaki görevinden ayrılan Jose Couceiro Belenenses'te çalıştı. Ağustos 2006 artık Portekiz 21 yaş altı milil futbol takımı, ile dünya şampiyonasını kazanmıştır. Teknik direktör olarak takımının başkanı Vladimir Romanov'un isteğiyle, the Litvanyan Lig A kulüplerinden FBK Kaunas takımının başına Temmuz 2008 yılında geçmiştir.5 Ağustos tarihinde oynanan, 2008 FBK Kaunas, şampiyonlar ligi play-off mücadelesinde, 2007 UEFA Kupası finalisti Glasgow Rangers takımını İskoçya'da 2-1 yenerek saf dışı bırakmıştır. Ağustos 14, 2008 tarihinde Litvanya milli takımı'nın baş teknik direktörü olmuştur. İlk maçında José Couceiro DÜnya Kupası Grup eleme müsabakalrında Romanya 3-0 Cluj-Napoca 2010 FIFA World Cup finalisti olmuştur. Sonra, Avusturya kendi evinde 2-0, ve Faroe Adaları 1-0.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Dartagnan - 20 Mayıs 2011, 18:23:19
yok artık  sefa :D
valla öyle kardesım korkuyorum ben yabancı teknık dırektorlerden. :) bılıyosun kalparı huzurevıne gondermek ısteyenlerden bırıde bendım  :) ama o derece korkuyorum ıste  ;)

Ertuğrul Sağlam

Ben Stefan Maierhofer ismini buraya yazarken bile endişeliydim, Bizi aşan bir transfer diye düşünmüştüm. (Bilgi aldığım kaynak çok sağlam olmasına ramen) ama bakıyorumki  ne isimler dolaşıyor forumda Seedorf,  Luyindula gibi Ben bu isimleri duyduktan sonra Maierhofer'e bile soğuk bakmaya başladım... Bizi bukadar beklenti içine sokup, İnşallah hüsran yaşatmaz bize müstakbel yönetimimiz.

altunay

20 Mayıs 2011, 19:45:00 #5 Son düzenlenme: 20 Mayıs 2011, 19:47:58 Ant55
samsunspor'da 4 Haziran'da yapılacak olağanüstü kongre öncesi hareketli saatler yaşanıyor.

Sözleşmesi sona eren orta saha oyuncusu Murat Yıldırım'ın Ankaragücü ile anlaştığı belirtildi.

Gelecek sezon Spor Toto Süper Ligi'nde mücadele edecek olan Samsunspor'da 4 Haziran'da yapılacak olağanüstü kongrede işadamı Kazım Yılmaz başkanlığa adaylığını açıklarken, transfer çalışmalarına da hız verdi. Kongrede aday olmayacak olan mevcut Başkan Erkurt Tutu'dan görevi devralmaya hazırlanan Kazım Yılmaz'ın Teknik Direktör adayının Gaziantepspor'un eski teknik direktörü Portekizli Jose Couceiro olduğu belirtildi. Yılmaz'ın Couceire ile görüşüp el sıkıştığı Sportif Direktörlük içinde Can Çobanoğlu ile temasa geçtiği ileri sürüldü.

Bu arada Samsunspor'un başarılı orta saha oyuncusu Murat Yıldırım'ın da Süper Lig ekiplerinden Ankaragücü ile anlaştığı belirtildi. Sözleşmesi sona eren ve Kırmızı-Beyazlılarla anlaşamayan 24 yaşındaki orta saha oyuncusunun başkent ekibi ile anlaştığı ve tatilini geçirmek üzere Hollanda'da bulunan ailesinin yanına gittiği öğrenildi.

Lütfen haber kaynağını yazınız...

Lusage

Altunay haberin kaynağı nedir?

Eğer kesinse ne üzülür ne sevinirim. İlk sezonlardaki performansı ile ilk 11 de çıkardı. Ama son 2 sezondur oynadığı futbolla ancak yedek olurdu.

altunay

Alıntı yapılan: Lusage - 20 Mayıs 2011, 19:49:06
Altunay haberin kaynağı nedir?

Eğer kesinse ne üzülür ne sevinirim. İlk sezonlardaki performansı ile ilk 11 de çıkardı. Ama son 2 sezondur oynadığı futbolla ancak yedek olurdu.
http://www2.dha.com.tr/samsunsporda-kongre-oncesi-hareketli-saatler-yasaniyor-haber_163189.html

samuray

bu haberin kaynağı nedir ben şahsen muratın kalmasından ayanaydım takımın iskeleti bozulmamalı tüm takımı boz yeni bi takım yap ondan sonra uyum sağlamasını bekle oho alınabilecek üç beş mağlubiyetin ardından yine düşme telaşı allah göstermesin tabi ama herkes gibi akılcı transferler bekliyoruz çok uçmadan samsunspora uyum sağlayacak başarıya ac oyuncular ve iyi bi hoca ben yerliden yanyayım şahsen haddimizi bilerek transferler yapılmalı

GurbetciFanatik

Gidene güle güle
Gelene hosgeldin
Her gidenin arkasindan aglancak bi durumda yok, cogunuz dogru yaziyorsunuz bu sene gercektende Muratdan fazla verim alamadik.
Ilk 2  senesi gercektende muhtesemdi ama sampiyon olamadik bu sene vasatadi ama sampiyon olduk tuhaf ama öyle malesef.

Hele ilk imzalar atilsin bakariz o zaman , simdi heryerden herkesden baska isimler ortaya atiliyor.
Benim sahsi düsüncem yabanci teknik direktöre hayir ama yerliye evet.

AntZ

20 Mayıs 2011, 21:04:38 #10 Son düzenlenme: 20 Mayıs 2011, 21:09:40 Ant55
Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 20 Mayıs 2011, 20:50:29
Benim sahsi düsüncem yabanci teknik direktöre hayir ama yerliye evet.

Ben de yerli olmasından yanayım ama boşta hoca yok.
Bülent Korkmaz, Samet Aybaba, Fuat Çapa gibi isimler olabilir dersen birşey diyemem.
Kayseri gibi genç, yeni bir hoca çıkaralım fikrine de bu sene için karşıyım, yeni bir kadro, yeni ve tecrübesiz bir hoca aynı anda olmaz...
Couceiro doğru bir isim mi onuda bilmiyorum.

Kadroyu koruyalım diyoruz, evet koruyalım da zaten mevcut kadrodan süper ligde ilk 11 oynayabilecek 5 oyuncu çıkmaz. Yedek oynayabileceklerle 7-8 kişi kalır ancak. Oynayabilecek oyuncuların hepsini kadroda tuttuğumuzda bile kadroyu korumuş olmuyoruz. Ayrıca Süper ligde transfer edilecek isimlerin kalitesine bağlı olarak ilk 11'in yarısından çoğu yabancı olacak. Yabancı hocaya o kadar soğuk bakmıyorum o nedenle... Yeterki kaliteli, sadec para için gelmeyen, tatil yapmaya gelmeyen bir hoca olsun...

Ollivanders

Jose C. den umutlu değilim . Ama bu işler belli olmuyor . Bir hocanın bir takımda başarız olması gidecegi takımda da başarılı olmayacagı anlamına gelmez. Karakterlerin , futbol anlayıslarının uyusması onemli. Bakalım bekleyip gorecegiz.

mehmet yılmaz

Coucerio Gaziantep'te başarılı olamadı ama niçin başarılı olamadığının şartlarını iyi bilmek gerekiyor.
Model olarak bence doğruyu yapıyorlar. Yani, Türkiye'yi tanıyan bir yabancı hoca modeli. Belki beraberinde Portekiz, Brezilya ve Litvanyalı ( Karcemarskas gibi bir kaleci, Julio Cesar gibi bir oyuncu gibi. ) isimleri de getirebilir.

Geçmişte Multescu modeliyle yapmıştık bunu.
Dediğim gibi, bence düşünce doğru ama Coucerio ne kadar uyacak bize, meçhul.

Bir diğer konu yerli hocalar.
Samet Aybaba, Giray Bulak, Güvenç Kurtar gibi adamlarla hiç birşey olmayacağı açık.
Abdullah Avcı'nın da kesinlikle İBB'den ayrılmayacağını öğrendik.

Coucerio ile kesin bir anlaşma sağlanmamış henüz ama büyük ihtimalle onunla anlaşacak yönetim adayı.

kamuri

benim şahsi fikrim uyum sağlarsa iyi hoca bu takım turhan özyazanları hayrettin gümüşdağları felan gordukten sonra bu hocayı beğenmemek garip geldi bana geçmişi hemen unutmayalım

twitter

arkadaş taktınız geçmişe x hoca, x adamları konuştuk diye her söylenen isme eyvallah mı diyelim onu mu istiyorsunuz   :-\