Rize Maçı İçin Koreo

Başlatan edmontdante, 14 Nisan 2011, 16:21:15

« önceki - sonraki »

supernatural_55

20 tl havale yapıldı;)kareo manyak ötesi gerçekten:)

cembaba

Ferhat abi şovunu yaptın yine. Çok beğendim =)

kalptenþimþek

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: CemBaba - 14 Nisan 2011, 22:15:02
Ferhat abi şovunu yaptın yine. Çok beğendim =)
fikir serkandan şov engin kraldan.. biz sadece yardımcı olmaya çalışıyoruz cemciğim ;)

Ajan

İbretlik bir kareografi geliyor anlaşılan

CurvaSs

abim, harika olmuş ama üst kattaki armayı bu şekilde kaldırsak, alt kattaki yansıma pankartını da düz bi' şekilde ellerde çeksek, tam yansıma görüntüsünü elde ederiz.

saygılar;

Serkan

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 14 Nisan 2011, 22:31:49
fikir serkandan şov engin kraldan.. biz sadece yardımcı olmaya çalışıyoruz cemciğim ;)

estafurullah abim ben sadece Selim'de gördüm fotoğrafı; Resmi bulanda bizlere bu fikri veren de Selim'dir ben sadece gevezelik yaptım (=

edmontdante

Beyler bu iş şu anki tribünde yapılmaz.Moralinizi bozmayım ama ana baba günü.Merdiven boşlukları ve ara boşluğu da düşünün.Oralar da dolacak ve nereye ne renk vereceğiz anlamak mümkün olmayacak.Çünkü Bı aşkın romanı gibi sınırları kolayca anlamak mümkün değil bu koreoda.Bunu seneye saklayalım.Güzel fikir.

Bana kalırsa 3 renk siyah beyaz kırmızıyı yapalım.Hem tribüne bu durumda hakim olmak çok kolay.Garantilersek güngören maçına bana müsade yazarız.

Ya da sen doğarsın günüme güneşten önce yapalım.alt taraf yine deniz olsun.Üst taraf ise  gün doğumu gibi alacakaranlık misali.mavi-turuncu-sarı-gri vs.Bizim locanın o tarafta  armanın yarısı onun altında bir ışık yansıması turuncı gibi.Mavi kısımda ise sen doğarsın günüme güneşten önce yazalım.Biri bunu resimleştirsin bir gün doğumu resmini kullanarak.

cembaba

Hepinizin emeğine sağlık diyeyim o zaman. Bize müsade veya Japon güneşi ikisindne birini seçeceğiz son maça sanırım : )

Turuncu

Bu güneş kareosuyla Türkiye'nin gündemine otururuz.

kalptenþimþek

kes yapıştır yapması kolay da bu kareo nasıl yapılacak  .:.:. ??? :-\ :)

Kaya

Alıntı yapılan: edmontdante - 14 Nisan 2011, 22:35:09

Bana kalırsa 3 renk siyah beyaz kırmızıyı yapalım.Hem tribüne bu durumda hakim olmak çok kolay.Garantilersek güngören maçına bana müsade yazarız.

>l< >l< >l<

Ollivanders

Peki abi o zaman soyle bir fikir daha sunayım :)) Bize Müsaadeyi klasik pankart şeklinde degil de 11 harf oldugu için boslukla 12 oluyor:) 12 . adam oldugumuz için 12 tane adam motifi ve sırtlarında her bir harf yazsa buyuk ve bunu makaralı sistemle açsak .Kimisi kollarını açmış şekilde :) Nasıl olur :D

CurvaSs

Alıntı yapılan: Serpico55 - 14 Nisan 2011, 22:41:35
Peki abi o zaman soyle bir fikir daha sunayım :)) Bize Müsaadeyi klasik pankart şeklinde degil de 11 harf oldugu için boslukla 12 oluyor:) 12 . adam oldugumuz için 12 tane adam motifi ve sırtlarında her bir harf yazsa buyuk ve bunu makaralı sistemle açsak .Kimisi kollarını açmış şekilde :) Nasıl olur :D

bence harika fikir. : ) arka tarafı kartonlarla kaplanmış, insan motifleri.. cidden harika ya.

örnek; yazıların insan motifi olduğunu, arkadaki kartonların da bizim istediğimiz şekilde dizildiğini varsayalım. :D

mesajı, ilgili başlığa taşıyabilir misiniz? : )

Ollivanders

Birkaç taraftar motifi bulalım boyle sırtı donuk şekilde :)))