Rize Maçı İçin Koreo

Başlatan edmontdante, 14 Nisan 2011, 16:21:15

« önceki - sonraki »

Dartagnan

seckin55

100 adet küp kağıt kesip, lastikledim bugün, orta parmağım işlevini kaybetti :(

kaptan 55

harun uyar 30 tl hesaba yatırıldı.

abi cuma günü ertanla buluşucaz a4 leri kestiricez kaç parçaya böldürelim?

edmontdante

7x7 olunca 12 parçaya bölünüyor kardeşim

kaptan 55

tamam abi yarın a4 leri kestirdikten sonra bankaya uğrar oradanda kağıtkarı alır,koçyiğite bırakırım.

Musti

Alıntı yapılan: edmontdante - 14 Nisan 2011, 13:28:24
Rize maçına zaten kulüp bir organizasyon yapacaktır.
Güngören maçına tribunu 3 e bölerek kırmızı beyaz siyah ( yukarıdan aşağıya ) kartonlar yerleştirilecek . Eğer o maça şampiyonlugu garantilersek " BANA MÜSAADE " yazılacak . Pankart denk geldigi kartonların rengiyle aynı olacak. Eger garantileyememiş olursak " Kırmızı Beyaz Kara Sevda " yazılabilir. Bu fikrin photoshop çalışmasını gorebilir miyiz ?

"Sen Doğarsın Günüme Güneşten Önce " yi ön tellerde açılacakmış şekilde bir çalışma da yaparsanız iyi olur.

Bir çok fikir üretildi ama bunu yapabildim ancak. "Bana Müsade" yazısı kısa olduğu için sadece ortada(beyaz bölüm) kalacaktı. Fontu büyük olursa da pankart çok büyük olacaktı yukarıya doğru. Ben de "Artık Bize Müsade" olabilir diye düşündüm, biraz daha uzun oldu ve renklerle içiçe oldu. Pankartın da denk geldiği renklerle olması sağlandı böylece.

"Kırmızı Beyaz Kara Sevda" yazısını da yazmak için, beyaz kartonlarla kırmızı kartonların yeri değiştirilmeli. "Kırmızı" yazısı siyahın içinde, "Beyaz" yazısı kırmızının içinde, "Kara Sevda" yazısı da kırmızının içinde olması daha güzel olur. Aksi halde Beyaz yazısı beyazın içinde kalıyor.

Daha bir çok fikir üretildi ama photoshopta yapmak için çoğu beni aşar :-[ O kadar da iyi değilim bu konularda .:.:. Ama kesin bir fikir üretilirse elimden geldiğince yapmaya çalışırım.

edmontdante

edmontdante

mehmet yılmaz

Amacım cinslik yapmak değil ama  :P
müsaade yazılır
müsade değil
sonra millete makara konusu olmayalım ;)

Musti

Pankart katlanmış hocam orda yoksa iki tane a var orda :-[ :D

Ollivanders

Şu japon güneşini koreo seklinde gorebilir miyiz ? :)

kalptenþimþek

kalptenþimþek

14 Nisan 2011, 21:23:56 #27 Son düzenlenme: 14 Nisan 2011, 21:27:28 kalptenþimþek
denizdeki amblem gölgesine çalışıyordum ama  çalışma bitmeden bakın bakalım, olması gerekenleri tekrar söyleyin  başa dönmeyelim en azından ;)

Ollivanders

Musti

Alıntı yapılan: Serpico55 - 14 Nisan 2011, 21:12:41
Şu japon güneşini koreo seklinde gorebilir miyiz ? :)

abi sen dün gece söylediğinde şöyle bi şey yapmıştım fakat güzel yapamadığım için koymamıştım.
yeni fikirlerle birlikte daha farklı bi şey çıktı ortaya. uğraşıcam bakalım yapabilecek miyim. :-[