Ferit Yılmaz (TRT ) - Hedef Süper Lig

Başlatan Akyol, 14 Mart 2011, 23:29:30

« önceki - sonraki »

Ollivanders

##kdc##

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 15 Mart 2011, 00:26:10
valla gemi kalkarsa bende  gelırım abıler kımse kusura bakmasın.hadı royal class dedınız sustuk.ucak dedınız ıcımıze attık.ama gemı fln dersenız dayanamam bılmıs olun  :)

gel! gel! gelmeyen ....

Ollivanders

haftanın karmasında 4 futbolcumuz var :D Ahmet şahin ,adem alkaşi , hakan bayraktar  ve Ersin :)

Tufan

en son Karaköy'den Avşa Adasına 5 saatte gitmiştim deniz otobüsüyle birazda Samsunum1 gemisinin motoruna bağlı ama muazzam bir ortam olur Ordu'ya inerken meşalaler falan of of hayali bile efsanevi.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Cüneyt - 15 Mart 2011, 00:28:20
gel! gel! gelmeyen ....
gemı kalksın gelmeyen ..... olsun  :) olum ogrencı adamım ben sınavlarım var benım.senın gıbı bos adammıyım  ;D şimdi bu boslugu doldurtma bana  :-*

Ollivanders

Allahım ne olursun utandırma bizi :) Alnımızın akıyla çıkalım şu işlerden

Serkan

hayda gemide meşale  (= tufan sen ne yaptın öyle bugünki pankart fikrinden sonra en muazzam girişim..

lakin haftanın kadrosunda Kemal yok :S

kumköylü ahmet

Bence Haftanin karmasinda Bizim ilk 11ide secmeleri lazimdi...4 futbolcumuzu secen trt3 kiniyorum.

Akyol

Tabii ki meşale ordu'ya yaklaşınca yakıcan meşaleleri alemin kralı geliyor diye >l<

Haftanın karmasında Agbetu yok Kemal yok nasıl karma bu? ayıp ayıp  8)

##kdc##

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 15 Mart 2011, 00:31:24
gemı kalksın gelmeyen ..... olsun  :) olum ogrencı adamım ben sınavlarım var benım.senın gıbı bos adammıyım  ;D şimdi bu boslugu doldurtma bana  :-*

denizli macının sabahı sınavım var la benim de :( gel gör ki uçakla gidiyoruzzz kardeşşş :P üstelik benim bünye ders çalışmayı desteklemio bilion daaa 8)

ahmetsefa55

kemal sezonun karmasında olur herhalde.gercı bu ferıt olduktan sonra turgay bıle yılın karmasında olur  :)

Tufan

abi 5 saatte gitse ne farkeder sabah 7de meydandan bineriz alırız sıcak simitlerimizi falan gemide çayda olur illaki heveslendim valla Ordu maçı baharda zaten of of  :)

ahmetsefa55

ulan varya oyle bı heveslendırdınız kı valla omü ye geçiş yapacam haaa  8)

cembaba

Alıntı yapılan: Akyol55 - 15 Mart 2011, 00:35:56
Tabii ki meşale ordu'ya yaklaşınca yakıcan meşaleleri alemin kralı geliyor diye >l<

Haftanın karmasında Agbetu yok Kemal yok nasıl karma bu? ayıp ayıp  8)

Kardeşim ne yaptın ya sen öyle... Hayali bile güzel...

##kdc##

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 15 Mart 2011, 00:39:42
ulan varya oyle bı heveslendırdınız kı valla omü ye geçiş yapacam haaa  8)

gel! gel! gelmeyen...  :P ;D :D