Özyazanlar İstifa Etti; Yeni Hoca Kim Olacak?

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Ekim 2009, 18:52:00

« önceki - sonraki »

CriminaL

Arkadaslar  başka ısımlerı konusmaya gerek yok. Yenı hocamız  BEsım Durmus. Artık  dıger ısımlerı konusmaya  gerek yok dıye dusunuyorum

cembaba

Arkadaşlar hayırlısı olsun bekliyorduk zaten.. Bize pasif hoca lazım değil.. Bize Adam gibi sözü geçen biri lazım.. Ama önce yönetim değişmeli !

Nuri Asan

Besim DURMUŞ camiamıza hayırlı olsun.
bu boktan yönetim gitmedikçe,kafalar değişmedikçe hayırlıda olmayacak.

YÖNETİM İSTİFA

55.hakan

Alıntı yapılan: CriminaL - 18 Ekim 2009, 22:05:13
Arkadaslar  başka ısımlerı konusmaya gerek yok. Yenı hocamız  BEsım Durmus. Artık  dıger ısımlerı konusmaya  gerek yok dıye dusunuyorum
bu yönetimin ne yapacağı belli olmuyor biliyosunuz arkadaşlar duyumunuz sağlam olabilir ama biz de görmeden inanmıyoruz artık

SamsunluReis

Sıra Yönetimde..  >:(  >:(   >:(  >:(  

AntZ

18 Ekim 2009, 22:27:07 #50 Son düzenlenme: 18 Ekim 2009, 22:31:44 Ant55
Alıntı yapılan: CriminaL - 18 Ekim 2009, 22:05:13

Aynen hayırlı olsun. En azından Besim hoca çoğumuzun istediği ve beğendiği bir hoca.

Alıntı yapılan: SamsunluReis - 18 Ekim 2009, 22:12:24
Sıra Yönetimde..  >:(  >:(   >:(  >:(  

Alıntı yapılan: hakanelgun - 18 Ekim 2009, 22:11:41
bu yönetimin ne yapacağı belli olmuyor biliyosunuz arkadaşlar duyumunuz sağlam olabilir ama biz de görmeden inanmıyoruz artık

Sen de haklısın.

Sevgili CriminaL yanlış anlama haberin doğruluğu konusunu tartışmıyorum. Ama hoca istifa ettiği anda Besim Hoca ile anlaşıldığı haberi geldi nerdeyse. Besim Hoca ile maçtan önce mi anlaşıldı acaba? Ya da maçtan önce hocanın gideceği belli miydi? Biraz ilginç geldi bana.

55JNR55

Besim durmuş doğru bir karar olur önceden tükürdüklerimizi yalamak yerine besim hocanın olması daha mantıklı geliyor bana da... yani ağzımıza her gelen etti besim hoca da etsin farketmez ama eski şerefsizlerdeen gelmesin...

Ertuğrul Sağlam

Söylemleri ile icraatlarının hiç bir benzer yönü yoktu çok sevindiğim istifa ettiğine.

Kendisine bundan sonraki hocalık hayatında başarılar diliyorum.....

GurbetciFanatik

Nurullah Saglam istfa etti Denizlisporda ,
bize ilac gibi gelir o adam
Ama bizi Takim yeine koyup gelcegini sanmiyorum.

AntZ

18 Ekim 2009, 22:44:55 #54 Son düzenlenme: 18 Ekim 2009, 22:46:33 Ant55
Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 18 Ekim 2009, 22:38:07

Takım yerine koymamak ne haddine, parasını ver, nasıl geliyor. Tek sorun para, paran olduktan sonra onu da adam yerine koyup getirmezsin emin ol, Eriksson bile İngiltere 2. liginde takım çalıştırıyor. Neden? Para..!

Kürsat Berrak

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 18 Ekim 2009, 22:38:07

O kimin itide Samsunsporu adam yerine koymayacak...
Samsunspor sadece maç sonuçlarıyla değerlendirilecek bir takım değil...

Kürsat Berrak

Ant 55 Kardeşim...
Tamam bu ib..ler pofesyonel tek dertleri para fakat sadece para için değil gayesi olan ideal sahibi hocada bulunabilir...
Sana katılmıyorum...

tunç güvenoðlu

samsunspor için hayırlı olsun diyelim...
yeni gelecek hoca eğer takım içinde radikal kararlar almaz aynı 11 ile yola devam ederse aynı tas aynı hamam olur...
adana da ve buca da seyrettiğim takım deplasman da kesinlikle gol atamaz...
inşallah gelecek olan hoca buna bir çare bulabilir

Ollivanders

nurullah saglam mı yapmayın ya. Nurullah saglam bu sektorde bosuna para kazanan biri . Sıradan bir teknik direktor. Ha turhan ha nurullah benim icin hic fark yok.

AntZ

18 Ekim 2009, 22:56:52 #59 Son düzenlenme: 18 Ekim 2009, 23:04:57 Ant55
Alıntı yapılan: Kürsat Berrak - 18 Ekim 2009, 22:50:41
Ant 55 Kardeşim...
Tamam bu ib..ler pofesyonel tek dertleri para fakat sadece para için değil gayesi olan ideal sahibi hocada bulunabilir...
Sana katılmıyorum...

Gelsin demedim (ya da demek istemedim), para için gelmeyeceğini anlatmak istedim, dediğiniz gibi bu tip hocaların tek dertleri para. Sadece para için değil gayesi olan ideal sahibi hoca görüşünüze sonuna kadar katılıyorum.