Özyazanlar İstifa Etti; Yeni Hoca Kim Olacak?

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Ekim 2009, 18:52:00

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

4 senedir böyle boktan yönetim geldikten sonra başımıza turhan gelmiş,ferguson gelmiş ne fark eder.gelen hoca sanki çok mu iyi olacak?

YÖNETİM İSTİFA

CriminaL

Alıntı yapılan: Ant55 - 18 Ekim 2009, 20:48:41
Zaten alınabilecek hocalar içinde olabilecek en iyi isim, benim gönlümden de Besim Durmuş geçiyor. İnşallah olur.

Bu yönde bir gelişme mi var? Bir duyumun olduğunu anlıyorum, kaynak sağlam mı?

Paylaştığın için teşekkürler bu arada.

Kaynak sağla. Hafta içinde imzalar  atılacak. Besim Durmuş takımın  yeni hocası. Camiaya şimdiden hayırlı olsun .

orhan

Evet hocanın eksikleri vardı ve görevi bırakması çok ama çok iyi oldu.Çünkü samsunspor ne yaptığını bilmeyen,kişisel gayretlerle maç kazanmaya çalışan,takım oyunundan çok uzak görüntü içerisindeydi.Böylesi bir samsunsporu hiç seyretmemiştim.Bunlara sebeb olanlardan birtanesi hoca ise diğeri de yönetimdir.Bu şekilde yönetilen bir takıma kimi getirirseniz getirin hiç bir şey değişmez değişmeyecekte.inş.ben yanılırım.

söðütlübahçe

bu yonetım gıtmesı lazım yalandan kımse kımseyı kandırmasın bu yonetımden bır bok olmaz.

34_55

evet hayırlı olsun tüm samsunspor taraftarlarına ama sorunun büyüğü sözde yönetimde bence artık onlarda artık yani sayın sözde başkan tomaç ve takım içinde kangren haline gelen ve hiç bir futbolcunun istemediği tahsin kosifinde artık defolup gitmesi lazım ve bir basın açıklamasıyla artık bizden bu kadar deyip erdemlik yapmaları lazım ama nerede onlardao yürek arkadaşlar şimdi soruyorum sana tahsin efendi geçen hafta açıklama yaptın hocanın kredisi sonsuz diye hadi şimdide bir açıklam yapsana delikanlıysan ARTIK BU TAKIMIN HOCASI BESİM DURMUŞ OLMALI ARKADAŞLAR isa turan aynı görevinde kalmalı ve daha iyi çalışmalılar beraber BESİM HOCAYLA bilmem anlata bildimmi..

Sercan

Alıntı yapılan: söğütlübahçe - 18 Ekim 2009, 20:52:20
bu yonetım gıtmesı lazım yalandan kımse kımseyı kandırmasın bu yonetımden bır bok olmaz.

nokta

Ollivanders

kısa ve öz ...

orhan

Bu yönetimle bu iş olmaz.Bunların hiç birinde bu takımı yönetecek kapasite yok (erkut tutu hariç)

red_white

aynen kardeşim bu yönetim Besim Durmuş gibi bir hocayıda yer valla  >:(

sadece55

erkut tutu mu o naptı ki? kambur olmaktan başka

Fecr_55

yönetim gitti diyelim..kim kabul edecek bu halde bizi? kim gelir bu kadar sIkIntI sahibi bir takima?
bu yönetim "yönetici" sifatinda anilmak icin belki basimizda, kendi cikarlari icin isimlerini duyurmakta..bu besbelli..gelmemek üzere bir daha, gitsinler..
peki eline dümeni kim alabilir bu saatten sonra?

orhan

İçim acıyor yapılan onca transfere ve verilen onca paraya sadece samsunsporun borcuna borç eklediler yazıklar olsun. daha niye duruyorsunuz ki yoksa sahip çıkan olmaz diyemi korkuyorsunuzzzzzzzzzzzzzzzzz.tüh çok yazık bu takımı bir tek siz düşünür olmuşsunuz.öyleyse vurun kilidi ve gidin inanın bundan daha iyi olur.

red_white

bunlarla dümenli olmaktansa dümensiz oluruz daha iyi öle yada böle biri çıkar bunlardanda kötüsü yok bunuda bilelim

Nuri Asan

Alıntı yapılan: Nuray_55 - 18 Ekim 2009, 21:00:11
yönetim gitti diyelim..kim kabul edecek bu halde bizi? kim gelir bu kadar sIkIntI sahibi bir takima?
bu yönetim "yönetici" sifatinda anilmak icin belki basimizda, kendi cikarlari icin isimlerini duyurmakta..bu besbelli..gelmemek üzere bir daha, gitsinler..
peki eline dümeni kim alabilir bu saatten sonra?

Bunlar böyle zaten yapamıyorlar,her fırsatta para diye ağlıyorlar.çıksın taraftar alsın takımı.
Para yoksa bizdede yok ama en azından takım sevgimiz var,işte bu paradanda önemli

samsunmania

Bugünkü maçtaki taktik anlayışından sonra Turhan Hocaya güvenim kalmamıştı. Arkadaşlara istifa etmeli demiştim. Güzel bir haber bence de. Gelecek hocanın eli sopalı olması lazım ki sahadaki futbolcu görünüşlü arkadaşlarımızı >:( adam edebilsin. Bu taraftar böyle topçuları haketmiyor.