Samsunspor'umuzun Bolu-Gerede-Esentepe Kampı Başladı

Başlatan Sadece Samsunspor, 01 Temmuz 2009, 10:20:12

« önceki - sonraki »

cezayir55

samsunspor kume dustugu sene erdogan aricanin yardimcisi degilmiydi  madem niye o zaman takimi ligde birakamadilar

cezayir55

bulent uygun sivasin eski menejeri simdiki teknik direktoru sivasli mi hayir sakaryali  basarinin samsunlu olunca mi gelecek

erdem

küme düşmenin en büyük adayıyız,adam doğru şeyler söylemiş.hakkıyla olmaz.

55.hakan

kampa değil tatile gidiyorlar sanki sponsorumuz yetiştiremedi mi kıyafetleri...

JohnAbruzzi

Alıntı yapılan: erdem - 01 Temmuz 2009, 15:07:00
küme düşmenin en büyük adayıyız,adam doğru şeyler söylemiş.hakkıyla olmaz.

34_55

CANI göremedik arkadaşlar yani duyduğumuza göre yönetim CANI istememiş  bunu yeni sportif direktörümüz isa turana demişler, cana  bunca yapılanlara rağmen 2,3 takımdan gelen teklifi geri çevirmiş belki memleketimde ve tuttuğum takımda oynarım diye ama yönetimde CAN gibi ahlaklı futbolculara değilde 1 yıl boyunca takımını arkadan vuran  idmanda kaleci hasana tehditler yağdıran,maç saatinde maça bile parasını alamadığı için yalvartılarak çıkartılan ,AHLAKSIZ,KİŞİLİKSİZ,KAREKTERSİZ,ŞAHSİYETSİZ,ve SAMSUNSPORUMUZUN formasının ağırlığını taşıyaman bazı futbolculara  bu şansı veren yöneticilerede yazıklar olsun..

menteşoğlu55

Alıntı yapılan: CurvaSudSamsunspor - 01 Temmuz 2009, 10:29:51
errea yetiş şu fotoğrafa baksana çiçek bahçesi gibi..iyi bir hazırlık dönemi olur inşallah...
Alıntı yapılan: berusa55 - 01 Temmuz 2009, 10:31:17
Hakikaten bu nasıl kampa gidiş? Formasız eşofmansız; sanki pikniğe gidiyoruz. Kamp için de olsa Errea'nın geçici olarak bir şeyler hazırlaması gerekirdi. Ya da hazır ama giymediler. Bu fotoğraf Samsunspor'umuza yakıştı mı?  >:(
Alıntı yapılan: red_white - 01 Temmuz 2009, 10:34:36
;D  valla hakikaten gülesim geldi lisedeyken pikniğe giderdik aynı öle olmuş ...... en azından normal kırmzızı bi eşofman yaptırır insan

Arkadaşlar,

Errea, firması Samsunspor'un bu sezon boyunca giyeceği malzemeyi kulübe teslim etti. Kamp sırasında takım Errea ürünlerini giymeye başlayacak.

Errea, sadece müsabaka formalarını daha sonra teslim edecek.

beşnumara

berusa55

Alıntı yapılan: menteşoğlu55 - 01 Temmuz 2009, 17:46:53
Arkadaşlar,

Errea, firması Samsunspor'un bu sezon boyunca giyeceği malzemeyi kulübe teslim etti. Kamp sırasında takım Errea ürünlerini giymeye başlayacak.

Errea, sadece müsabaka formalarını daha sonra teslim edecek.

Bilgilendirme için teşekkürler menteşoğlu ama şu fotoğrafı verirken insan bir takım pozu verir pikniğe giden ahali gibi çıkmışlar buna üzüldük. Neyse; yeni formaların nasıl duracağını merak ediyoruz şimdiden. ;)

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: kaan - 01 Temmuz 2009, 13:36:21
@ %100 Samsunspor

Kardeş destek veriyoruz hep verdik vereceğiz.O boş kaleye 2 topu dışarı vursun biz yine üçüncüsünde hadi koçum hadi turgut hadi oğlum...Anlatabiliyomuyum hep bağırına bastı taraftar ama bu çocuk kendine 2 senede hiçbirşey katamadı ve st tdş sa üçü içinde geçerli bu.Sakarya maçı gözümün önünden gitmiyor benim o kırmızı kartta eğer kasıt yoksa ben birşey bilmiyorum.

Destek destek dedikte tamam destek sonuna kadar ama ben artık birazda Hakan AKMAN'a İsmaile Tanjuya destek diyorum 2 senede kendine hiçbirşey katamayan ve bu kulubü zora sokan adamlara değil.Hakan oynasın burhan oynasın tanju oynasın ama turgut oynamasın.

Diceksinki turgut oynarsa destek vermeyecekmisin.Maalesef o kutsal formayı giydiği için yine bağrıma basıp destek verecem ama artık vermek istemiyorum ben bu adamlara aynı yaşta daha kaliteli geçleri kulubede oturtmanın alemi yok.Diğerleri oynasın.Umarım hoca bu sene yine bu turguta destek vermek zorunda bırakmaz beni ve benim gibi düşünenleri.

Dediklerinin hepsinde haklı olabilirsin ama benim demek istediğim şu Yeni bir Hoca ile Yeni bir sezon başlarken yeniden geçmişin hatalarını gündeme getirmenin faydası yok.
eğer Turgut veya diğerleri geçmişten ders almadı ise elbet burdada konuşacağız Turan Hoca'da gereğini yapacak diye düşünüyorum artık geçmişi silip yeni sayfa açalım yeniden taraftarı birkaç futbolcu üzerine ortada geçmiş haricinde hiç birşey yokken kışkırtmayalım yoksa bu konu aynı futbolcular üzerinden sürer gider.
ve bunun ne Samsunspor'a nede bize bir faydası olur ben her ne olursa olsun Sezon başında tüm futbolcularımıza eşit seviyede destek verilmesinden yanayım bu Sercan, Turgut, Murat, Kenan, içinde aynı.

Samsunspor'un menfaatlerini düşünüyorsak gün bunu gerektiriyor.......

kaan

Arkadaşım kadroda 28 tane futbolcu varken ben bu üçüne ilk 18'de yer olmadığını düşünüyorum bu benim düşüncem.Ama hoca oynatırsa destek her zaman var.Kimseyi kışkırtmak gibi bir amacım yok bu sitede sende dahil 10 kişiye ilk onbir yaptırsak turgutu ilk 18'e almazlar aksini düşünen varmı?

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Valla biraz daha beklemek gerek adam asmak için.en azından şu kamp döneminde yapacağımız maçlar dan sonra oynanan futbola göre yine eleştirilerimize devam ederiz.zaten kamp süresince kimin ne olduğu çıkar ortaya.şu an için ne desek boş teknik heyet için.

kaan

Alıntı yapılan: 35ama55 - 01 Temmuz 2009, 18:35:48
Kardeşim adam gibi konuşsana , Caner'den değil Ercan Koloğlundan bahsediyoruz .. Şarapta içer , rakı da içerdi ama maçta 90 dakıka ayakta kalabilirdi ..
KAtılıyorum destekliyorum.

baha55

LİSEDEN MEZUN  OLURKEN CEKTİRDİGİMİZ Bİ FOTO VARDI AYNEN ONA BENZİYO YAA...
İŞTE ARKADASLAR DİSİPLİN BUDUR BELKİ BASİT BİŞEY AMA HİÇMİ YOK  EŞOFMAN GİY CIK  CEKTİR REZİLLİK YAA

cem and naz55

Alıntı yapılan: cezayir55 - 01 Temmuz 2009, 14:35:05
isayi kiskanmis baksana sarap icmekten tipi kaymis
adam gibi konuş geçen sene bu takımda 3 tane daha ercan gibi adamın olsaydı ilk 6ya oynardın...isanın yeri belli kaptanın yeri..