Samsunspor'umuzun Bolu-Gerede-Esentepe Kampı Başladı

Başlatan Sadece Samsunspor, 01 Temmuz 2009, 10:20:12

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: kaan - 01 Temmuz 2009, 10:33:46
Turgutun kampa alınmaması gibi bir durum söz konusumu? Yada rica etsek?

Arkadaşlar şaka veya espiri yaptığıızı anlıyorum ama artık bu tür konuları geride bırakalım yeni bir sezon yeni bir kamp dönemi yeni bir hoca bırakalım artık geçmişi yeni bir sayfa açalım.

Sercan, Sefa, Turgut, olsun hepsine Traftar olarak son bir şans verelim gene aynı hataları yaparlarsa zaten sezon içinde gerekli değerlendirmeleri yaparız.

Artık bunları konuşmanın zamanı ve yeri değil Samsunspor'luyum diyen herkesin bu takımın şu saatten sonra tüm futbolcularına sahip çıkması  gerekli en azından geçmişte yaptığı hataları tekrarlamadıkları sürece....

İnşallah kazasız belasız bir kamp döneminden sonra takımımız bomba gibi şehire dönerler tüm Futbolcularımıza ve teknik heyetimize başarılar diliyorum Allah Samsunspor'umuzun yardımcısı ve yanında olsun...

Haydi Bismillah.....

cezayir55

yapilmasi gereken en onemli is disiplinin saglanmasi  

Kodalak

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 01 Temmuz 2009, 11:36:19
Arkadaşlar şaka veya espiri yaptığıızı anlıyorum ama artık bu tür konuları geride bırakalım yeni bir sezon yeni bir kamp dönemi yeni bir hoca bırakalım artık geçmişi yeni bir sayfa açalım.

Sercan, Sefa, Turgut, olsun hepsine Traftar olarak son bir şans verelim gene aynı hataları yaparlarsa zaten sezon içinde gerekli değerlendirmeleri yaparız.

Artık bunları konuşmanın zamanı ve yeri değil Samsunspor'luyum diyen herkesin bu takımın şu saatten sonra tüm futbolcularına sahip çıkması  gerekli en azından geçmişte yaptığı hataları tekrarlamadıkları sürece....

İnşallah kazasız belasız bir kamp döneminden sonra takımımız bomba gibi şehire dönerler tüm Futbolcularımıza ve teknik heyetimize başarılar diliyorum Allah Samsunspor'umuzun yardımcısı ve yanında olsun...

Haydi Bismillah.....

katılıyorum

ŞİMDİ DESTEK ZAMANI

KOMBİNERLDE SATIŞA ÇIKARILMIŞŞ

55.hakan

tatile gider gibi gidiyolar önemli olan iyi çalışmaları hadi bakalım görelim sizi...

kaan

@ %100 Samsunspor

Kardeş destek veriyoruz hep verdik vereceğiz.O boş kaleye 2 topu dışarı vursun biz yine üçüncüsünde hadi koçum hadi turgut hadi oğlum...Anlatabiliyomuyum hep bağırına bastı taraftar ama bu çocuk kendine 2 senede hiçbirşey katamadı ve st tdş sa üçü içinde geçerli bu.Sakarya maçı gözümün önünden gitmiyor benim o kırmızı kartta eğer kasıt yoksa ben birşey bilmiyorum.

Destek destek dedikte tamam destek sonuna kadar ama ben artık birazda Hakan AKMAN'a İsmaile Tanjuya destek diyorum 2 senede kendine hiçbirşey katamayan ve bu kulubü zora sokan adamlara değil.Hakan oynasın burhan oynasın tanju oynasın ama turgut oynamasın.

Diceksinki turgut oynarsa destek vermeyecekmisin.Maalesef o kutsal formayı giydiği için yine bağrıma basıp destek verecem ama artık vermek istemiyorum ben bu adamlara aynı yaşta daha kaliteli geçleri kulubede oturtmanın alemi yok.Diğerleri oynasın.Umarım hoca bu sene yine bu turguta destek vermek zorunda bırakmaz beni ve benim gibi düşünenleri.

pitbul055

Alıntı yapılan: kaan - 01 Temmuz 2009, 13:36:21
@ %100 Samsunspor

Kardeş destek veriyoruz hep verdik vereceğiz.O boş kaleye 2 topu dışarı vursun biz yine üçüncüsünde hadi koçum hadi turgut hadi oğlum...Anlatabiliyomuyum hep bağırına bastı taraftar ama bu çocuk kendine 2 senede hiçbirşey katamadı ve st tdş sa üçü içinde geçerli bu.Sakarya maçı gözümün önünden gitmiyor benim o kırmızı kartta eğer kasıt yoksa ben birşey bilmiyorum.

Destek destek dedikte tamam destek sonuna kadar ama ben artık birazda Hakan AKMAN'a İsmaile Tanjuya destek diyorum 2 senede kendine hiçbirşey katamayan ve bu kulubü zora sokan adamlara değil.Hakan oynasın burhan oynasın tanju oynasın ama turgut oynamasın.

Diceksinki turgut oynarsa destek vermeyecekmisin.Maalesef o kutsal formayı giydiği için yine bağrıma basıp destek verecem ama artık vermek istemiyorum ben bu adamlara aynı yaşta daha kaliteli geçleri kulubede oturtmanın alemi yok.Diğerleri oynasın.Umarım hoca bu sene yine bu turguta destek vermek zorunda bırakmaz beni ve benim gibi düşünenleri.

Tiryakiler55

bu $imdi samsunsporun a kadrosumu oluyo ?? bende resmi ilk gördügümde süper gencler felan sandim...  :D

pitbul055

resme bakıyorumda eğer şu tahta sorunu çözülmeyip transfer yapamazsak malesef bu takım küme düşür.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: kaan - 01 Temmuz 2009, 13:36:21
turgut oynarsa destek vermeyecekmisin.Maalesef o kutsal formayı giydiği için yine bağrıma basıp destek verecem ama artık vermek istemiyorum ben bu adamlara aynı yaşta daha kaliteli geçleri kulubede oturtmanın alemi yok.Diğerleri oynasın.Umarım hoca bu sene yine bu turguta destek vermek zorunda bırakmaz beni ve benim gibi düşünenleri.
evet bizler sövsekte dövünsekte her zaman futbolcuları bağrımıza basmaya hazırız ama birazda futbolcu elinden geleni yapmaya çalışıp,taraftardan alkış almayı haketmesi lazım.

berusa55

01 Temmuz 2009, 14:11:16 #24 Son düzenlenme: 01 Temmuz 2009, 14:15:29 berusa55
Kaptan Ercan'dan iç karartan açıklamalar:

Alıntı

Bu takım küme düşer

Kırmızı Beyazlıların eski kaptanı Ercan Kol,yazarımız Ercüment Gül´e Samsunspor konusunda sert açıklamalarda ulundu.Samsunspor'un eski kaptanı Ercan Kol, yazarımız Ercüment Gül'e Kırmızı-Beyazlılar hakkında sert eleştirilerde bulundu. Samsunspor´un şu an yaşadıklarına bu takıma yıllarca kaptanlık yapan biri olarak çok üzüldüğünü söyleyen Encan Kol, "Başta kulübün transfer tahtasının kapalı olmasını kullanan bazı futbolcular maalesef şu anda resmen kulüple oynuyorlar. Belki bu futbolcular bunu kabul etmeseler de görünen ortada yani kimse kimseyi aldatmasın. Ben bu kulüpte yıllarca futbol oynadım.

ŞİKAYETE CESARET EDEMEMESİ LAZIM
Zaman zaman bende paramı alamadığım günler oldu. Beni bir kez basında ya da herhangi bir yerde para ile ilgili bir söylemimi gördünüz ya da okudunuz mu? Bir futbolcu ilk önce kulübünü sevecek başka bir değişle forma aşkı olacak. Böylesi bir ruh taşımayan futbolcudan zaten başarı beklememiz mümkün değil. İşte bu kulüp şu an bu tip futbolcuların sıkıntısı içindedir. Bana göre açık konuşmak gerekirse bu yaşananların nedeni ise şu anki yönetim boşluğundan kaynaklanmaktadır. Samsunspor´da top oynayan, bu kulübün futbolcusu Samsunspor´u mahkemeye ya da TFF´ye şikayet edemez kardeşim. Başka bir deyişle buna cesaret bile edememesi gerekir. Benim futbol oynadığım yıllarda bu böyleydi" dedi.

YÖNETİME GÜVEN YOK
Ercan sözlerine şöyle devam etti: "Bakın Sayın Hakkı Tomaç hepimizin abisidir. Hepimiz onu çok severiz. Yıllardır da bu işlerin içinde olan bir kişidir. Ancak yönetim olarak kendine iyi bir ekip kuramadı. Elbette Sayın Abdi Azgar ve Suat Çakır´ı bunlardan ayrı tutuyorum. Sayın Hakkı Tomaç sezon başlamadan kendisine yeni bir yönetim kadrosu belirleyerek kongreye gidip herkesin güvenoyunu alacak bir yönetimle iş başına gelmesi gerekmektedir. Bu yönetime şu anda güven eksikliği nedeni ile şehir desteği ya da taraftar desteği gerektiği gibi verilmemektedir. Dikkat ederseniz şu anki yönetim zaten bu zamana kadar somut önemli bir mali kaynak da bu nedenle üretememiştir. Yani şunu herkes bilsin bu takım asla yönetimsiz kalmaz. Bunu kimse neden göstererek kendisine pay çıkarmaya kalmasın.

TEKNİK MENAJERE İHTİYAÇ VAR
Yine bu yönetim daha teknik direktörünü belirlemeden yeni sezon kamp programı yapıyor. Emin olun futbolda bunlar son derece komik olaylar. Samsunspor´un bana göre yeniden kongre yaparak yeni bir yönetim ve yapılanmaya ihtiyacı vardır. Dediğim gibi belki de Hakkı Tomaç başkanlığında şehrin güven duyacağı bir yönetim ve kulübün yeniden yapılanması çok şeyleri değiştirebilir. Samsunspor bu yapılanma içinde mutlaka bir teknik menajere gereksinimi bulunmaktadır. Çünkü futbolcularla yönetim arasındaki köprüyü kuracak ve böylece futbolcu ile yönetim arasındaki mesafe korunmuş olacaktır. Şu an bir futbolcu elini kolunu sallayarak yönetimle görüşebiliyor. Bunların mutlaka önüne geçilmesi gerekmektedir. Hatırlarsanız geçen sezon futbolcular hep beraber antrenmana çıkmama kararı alıyorlardı. Böylesi bir durum belki de bu kulübün tarihinde yaşanmamış olaylardır. Tüm bu yaşananlarda yönetimin payı oldukça yüksektir.

AHBAP ÇAVUŞ İLİŞKİSİ
Bakın en son bu takıma Genel Direktör olarak İsa Turan arkadaşımız getirildi. Samsunspor´a yıllarca emek vermiş bu şehrin kendi evlatları varken bu arkadaşımız hangi özelliğinden dolayı bu göreve getirildiğini anlamak mümkün değil. Sanırım bu tamamen yönetime yukarıdan verilen direktifle yani ahbap çavuş ilişkisi ile oluşmuş görünüyor. Bu tip olaylar son derece kulübe zarar verir."

´SAMSUNSPOR KÜME DÜŞER´´
Kırmızı-Beyazlıların hoca transferini de eleştiren Kaptan Ercan, "Samsunspor´a sanırım son anda geçen yıl takımını küme düşürmüş bir teknik direktör olan Turhan Özyazarlar getirildi. Bana birisi lütfen açıklasın neden böyle bir teknik direktör tercihi yapılmıştır. Son olarak kulübün içinde bulunduğu bu zor şartlar ve halen bu yönetimin üst üste yaptığı hatalarla açık konuşmak gerekirse Samsunspor bu yıl bana göre küme düşer" diyerek sözlerini noktaladı. 

Kaynak: http://www.habergazetesi.com.tr/habergoster.asp?kimlik=27465

Sadece Samsunspor

Ercan'a saygım,sevgim var ama bence biraz abartmış

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Evet doğru tespitlerin var ama Bu saatten sonra gereksiz bir açıklama be ercan abim

JohnAbruzzi

Ya arkadaslar simdi bu resim SamsunSpor mu.Millet görse güler ya bu nasıl resim sanki üniversite ogrencileri toplanmıs tatile gidiyo.Sasırdım walla

cezayir55

isayi kiskanmis baksana sarap icmekten tipi kaymis

Baskent_Samsunspor

kaptan gerçekleri hep biz içimize bastırıp pembe hayaller kurmaya çalışıyoruz...

çok haklısın  :-\