Samsunspor maçlarının özet videoları

Başlatan nasuhi, 05 Eylül 2007, 16:32:20

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Nasuhi çok teşekkür ederiz. Hakikaten önemli bir açığımızı giderdin. Geçen sene ben bazı maçları televiyondan çekip amatörce ekliyordum youtube'a. Bu çok daha iyi oldu; eyvallah!..

timofte

Nasuhi forumun önemli bir eksikliğini doldurdun, teşekkür ederiz linkler için..

Sadece Samsunspor

SAGOL NASUHI BUTUN MACLARIN OZET VIDEOLARINI INDIRIYORUM SEZON SONUNDA TAM BIR ARSIV OLARAK VERECEGIM TUM SAMSUNSPOR.BIZ UYELERINE  :wink:

celebi

Alıntı yapılan: "tuqberk"SAGOL NASUHI BUTUN MACLARIN OZET VIDEOLARINI INDIRIYORUM SEZON SONUNDA TAM BIR ARSIV OLARAK VERECEGIM TUM SAMSUNSPOR.BIZ UYELERINE  :wink:

Birde Allah nasip ederse süperlige çıkarsak o maçları dahada zevkle seyredderiz tekrarını tuğberk şimdiden teşekkürler

jean

gercektende sagol her zaman ozetine bakamiyoz burdan hic degilse youtube dan bakabiliyoz sagol

nasuhi

samsunspor-k.erciyesspor maçının 4:06 dk özet videosunu indirmek isteyen varsa http://www.kayserisportv.com/ dan indirebilir.

Cagdas Ünver

bende galiba 2006-2007 sezonu olacak Samsunsporun tüm maclari var.(Hani o olayli 4-0 Besiktas galibiyetini aldigimiz sezon).Eklemeye calisirim.

Sadece Samsunspor

ben tek olarak beşiktaş samsun maçı var çok isterseniz linke koyarım - bende timofteden almıştım  :wink:

55_HayLAZ_55

videolar gerçekten harika elinize sağlık

nasuhi

King Of The North

samsunmania

Emeği geçen herkese teşekkürler.

Cagdas Ünver

Kocaeli macinida eklerseniz sevinirim.

Forvetim

Arkadaşlar maç özetlerini takip ettiğim kadarıyla pazartesi akşamları 18:30'da dspor, salı aşamları da 19:30'da kanalA veriyor.

nasuhi

kocaeli-samsunspor maçını yarın sabah saat 11:00 da ekleyecem.