Biz'den Samsunspor'a..

Başlatan yönetici, 04 Haziran 2007, 16:59:18

« önceki - sonraki »

yönetici

Samsunspor'umuz tarihinin en kötü dönemlerinden birisini geçiriyor. Bu durum Samsunspor'u seven herkesi fazlasıyla üzüyor. Samsunsporlular olarak iki cümlemizden birisi "gelişmelerle" ilgili oluyor son zamanlarda.
Oluşturulan komisyon Samsunspor'u düzlüğe çıkartmak amacıyla bir kampanya başlatıyor. Bizler de www.samsunspor.biz taraftar sitesi üyesi Samsunsporlular olarak bu çorbada tuzumuz olsun istedik ve KOÜLÜ adlı arkadaşımızın açtığı başlıktan ve oradaki görüş ve fikirlerden yola çıkarak Cem55 adlı arkadaşımızın da ön ayak olması ile 5-20 haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan bir yardım kampanyası başlattık. Toplanan paralar şahıs adıyla değil, Samsunspor Taraftar Sitesi www.samsunspor.biz adıyla ilgili komisyona ya da yönetim kuruluna teslim edilecektir. Cem55'in kendi adına açmış olduğu posta havale hesabına gönlünden kopan, elinden gelen, az ya da çok herhangi bir ücret yatıran arkadaşımız ister kendi adıyla isterse de kendi adının yerine kullanılacak olan kullanıcı nikiyle yatırdığı günün akşamı sitemizin forum bölümünde ilan edilecektir. Ayrıca çevremizden sitemize üye olmayan kişilerden de yardım talebinde bulunup, ilgili posta havale hesabına yatırmalarını sağlayabiliriz.
Posta hesap numarası ve ayrıntılar samsunspor.biz forum bölümünde yer alacaktır.

Tribünlerde;
"Samsunspor sen çok yaşa
Canım feda olsun sana..."
diyen bizler
Samsunspor'u çok yaşatmak için, canımızı değil ama başka bir şeylerimizi feda etmeliyiz artık...

www.samsunspor.biz
bağımsız taraftar platformu

AlıntıCem Aslan

PTT Hesap no:
542 99 48

Not : Yatırılan miktar dışında PTT 1 YTL. havale ücreti almaktadır.

ozkan17

ADMİN sonuna kadar sana destek verıyorum bende elımden geldıgınce tum tanıdıklarıma bunu yapoacaklara godnercem bu ıletıyı elıne saglık dıyım artıkya ne dıyebılrıız kı ınsallah bu kotu gundler gerıde kalacakdır samsunsporumuz ıcın....

berusa55

cok güzel bir düsünce tebrik ediyorum...

atakumlueray

arkadaşlar bu sitede yazanlar arasın da uni ögrencisi,veya durumu çok iyi olmayan insanlar da var.ama hiçbirimiz fazla yatıramam diye çekingenlik yapmasın.bu kampanyadan haberdar olan herkes 10 ar lira bile yatırsa çok faydalı olacaktır.borç batagında bir ögrenci olarak 7 sinde krediyi alınca elimden geldigince yardımımı yapcam inşallah.umarım herkes benim gibi düşünür

berusa55

Alıntı yapılan: "atakumlueray"arkadaşlar bu sitede yazanlar arasın da uni ögrencisi,veya durumu çok iyi olmayan insanlar da var.ama hiçbirimiz fazla yatıramam diye çekingenlik yapmasın.bu kampanyadan haberdar olan herkes 10 ar lira bile yatırsa çok faydalı olacaktır.borç batagında bir ögrenci olarak 7 sinde krediyi alınca elimden geldigince yardımımı yapcam inşallah.umarım herkes benim gibi düşünür

isterse 1 lira yatırsın yatıran hiç öenmli değil arkadasım merak etme.önemli olan niyet.o 1 liralar bile büyür 100 liralar 1000liralar olur.senin bu düsüncen bile güzel tebrik ederim seni.samsunsporluluk budur!

ender

yurtdisindan nasil yollayabiliriz bu hesaba para bilen varmi?

bengülü

slm arkadaşlar bu kampanya yürekten destekliyorum bütün samsunsporlu taraftarlarımızı davet ediyorum sevgili cem55 kardeşim  13 haziran çarşamba günü istanbuldayım bizim şirketin futbol takımındayım 4 gün boyunca ist. yardımı ben sana elle vermek istiyorum.. hem bol bol sohbet ederiz seninle samsunsporluyum diyen herkezin yardım etmesini diliyorum

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: "ender"yurtdisindan nasil yollayabiliriz bu hesaba para bilen varmi?

nasıl gönderileceğini bilmiyorum ama siz buradaki bir akrabanıza, arkadaşınıza hangi yolla yolluyorsanız gönderin o da 1 YTL masraf ile ilgili hesaba yatırsın diye düşündüm.

inşallah bu kampanya az ya da çok hedefine ulaşır. bu kampanya a şahsının b kişisinin değil samsunspor.biz sitesinin ve bütün samsunsporlularındır. vesile olan, aracı olan, fikir sunan, twebrik eden, karşı gelen, mesaj yazan, para yollayan, dua eden; Samsunspor'u önemseyen herkese teşekkürler şimdiden.

MeL_55

arkadaslar bende destek verecegim almanyadan "samsunspor sen cok yasa canim feda olsun sana " iste canim feda olsun sana  almanyadan destek veriyorum varmi böylesi  :wink:

Lusage

Güzel bir organizasyon inşallah mesaj yerine ulaşır. Elimizden geleni ardımıza koymayacağız inşallah.

Kadir ÇELEBİ

BASIN ACIKLAMASI                      

Samsunspor'un acil sorunlarını gidermek üzere   Tekstilbank Samsun şubesinde 537072 Nolu hesaba tüm Samsunluların ve Samsunspor'u sevenlerin bağışta bulunmasını istiyoruz. Bağışta bulunan kişi ya da kurumların listesi her gün yerel basınımızda yayınlanacak.

4.Samsunspor'a her mesaj karşılığında 5.YTL bağış için SMS kampanya hattı oluşturduk. Samsunspor'u seven herkesin bu kolay bağış yöntemine yoğun ilgi göstereceklerini umuyoruz..

ARKADASLAR YAPILAN BASIN ACIKLAMASINDA SMS KONUSUNADA DEYİNMİSLER FAKAT DİKKATLE İNCELEDİM MSJ ATILACAK NUMARA VERİLMEMİS. SİTEMİZCE BASLATILAN KAMPANYA İLE İLGİLİ DUSUNCEM DİREK KULUBUN VERMİS OLDUGU HESAP NUMARASINA www.samsunspor.biz SİTE UYELERİ VE SAMSUNSPOR SEVERLERİ KENDİ İSİMLERİYLE DEGİLDE www.samsunspor.biz ADI ALTINDA BAGISLARINI BU SEKİLDE DEGERLENDİREBİLİR KAMPANYAYI TAMAMEN RESMİ HALE GETİRMİS OLURUZ... KAMPANYA İCİN ADIM ATMIS ARKADASLARIM KIRILABİLİR AMACIM KİMSEYİ RENCİDE ETMEK DEGİL SAMSUNSPORUMUZA KARINCA KARARINCA DESTEKTE BULUNMAK.

caneRisse

bu fikir sahibi kou_lü KARDEŞİMİZİ tebrik edıyorum

Kadir ÇELEBİ

FİKRİ OLAN HERKESE SAYGIM VARDIR Bİ ONCEKİ YAZIMDADA BELİRTTİM BUNU TARTISMA ORTAMI YARATMAK DEGİL SAMSUNSPOR İCİN BİRSEYLER YAPMAYA CALISIYORUZ.

mctlçy

peki arkadaşlar hangi hesaba yatıryoruzz şimdi birlikte karar wereelimm

Kadir ÇELEBİ

kou_lü Arkadasım ve site yoneticileri kulubumuzun verdigi hesap numarasına www.samsunspor.biz uyeleri kendi isimlerini degilde sitemizin adını belirterek bagısta bulunsun teklifine katılırlarsa benim fikrim bu yondedir..