Kaptan Adnan Trabzonspor'da

Başlatan MeL_55, 28 Nisan 2007, 14:40:55

« önceki - sonraki »

samet

yazıklar olsun...adnan hayalim gerçekleşdi dedi...inşallah bi daha dönmez...o trabzonsporlu....

King Of The North

Daha önce de dedik Adnan rüyalarımın takımına gidiyorum dediyse benim rüyalarımın Samsunsporunda Adnan diye biri olamaz.Ama profosyoneldir her türlü gider oynar bu hem şart meselesi hem de karakter meselesidir.Ben kaptan Ercan'ın yıllarca Trabzon istemesine rağmen gitmediğini bilirim.İşte Ercan ve Ercan gibi olanlar benim hayallarimin takımında olur ancak.

bluegreen55

bir insan biraz ileri görüşlü olmalı araştırmalı iyice düşünüp öyle karar vermeli.
trabzondan kaçtane oyuncu çıkmış son zamanlarda.
kaç tane oyuncu büyük takıma gidiyom diye gitti eriyip kaybolup gittiler.
ne oldu mehmet yılmaz samsunsporda yükseliyordu iyi bir forvet olma yolundaydı.gitti harcadı kendini.
süper ligde oynayacaksa başka takıma gitsindaha başarılı olur
trabzonlu olmayan birine kolay kolay şans tanırlarmı orda.
başarısızlıklarda suçlu kim olacak önce onun işini bitirmeyeceklermi.

HoliganSamSunLu

yazıklar olsun adnana biz kime inanıp k,me güveneceğiz allah aşkına

Turkoman

Alıntı yapılan: "bluegreen55"
trabzonlu olmayan birine kolay kolay şans tanırlarmı orda.

kardesimizin bu lafina katiliyorum dogru diyo. ts de oynayacaksan trabzonlu olmalisin yoksa siradan bi futbolcudan baska bise olamazsin ts de...

veis

zaten trabzon yönetimi tartışma yaşamış bugğnkü fotomaç haberine göre ts ye uygun bulunmamış umarım adnanda okur.

Pergani 55

Trabzonspor herşeye ragmen süper liğde ve şampiyonluga oynayan vizyonu olan bir kulüptür. ayagı yere basan kişilere ve yerel yönetimlere bagımlı olmayan 70 milyonluk bütçesiyle halen büyük bir kulüptür. son yıllardaki durgunlugu aldatmasın.Hem Trabzonlu olmayanların oynatılmayacagı görüşü oldukça saçma futbolda duygusallık yoktur performansı iyi olursa oynar. bu durumda Adnanın Samsunsporu bırakıp gitmesi normaldir eleştirilere bir anlam veremedim sanki Adnanın yerinde kendileri olsa gitmeyecekler.Ayrıca Adnanın sözlerinin çarpıtıldıgını düşünüyorum. birde Adnanın taraftar olmadıgını futbolcu oldugunu göz önüne almak lazım. basına düşmanca mesajlar veremez tabiki gittiği takımı sevdiğini söylemek zorundadır.kendisine Trabzonsporda başarılar diliyorum hizmetleri için de teşekkür ediyorum yolun açık olsun

berusa55

kardes burada yeni olmana veriyoruz bazı seyleri ama dediklerin doğru olsa bile Trabzon takımının övülecegi adres burası değildir...burdaki insanlar bu konuda cok hassasdır, bunu bilmeni isterim.bu arada adnanın da Trabzon takımyla anlstıgı yolundaki haberler asılsızdır...

red_white

birader sen ne öle yok trabzon büyük bvi klüp felan filan die açıklamlar yapıon samsunsporlu olmadığın belli girme kardeşim bu siteye o zaman alla alla

jean

trabzon 25 yildir sampiyon olamiyor ve olamazda rize samsun giresunun bedduasi olmadikcada olamaz adnan gitsin sorun degilde trabzona gitmesin

veis

bu takıma adam gibi gelip adam gibi giden ertugruldan başkası yok yaaaa.

maço

ve bızde onu  dıyarbakır karsısında guya sıke yaptı dıye resmen dısladık yok yok bızdende adam olmaz

veis

biz daha nicelerini sogutduk bu takımdan oyüzden bu hallerde degilmiyiz.şu takım bi ayaga kalksa artık ya hazmedemiyorum budurumlarıumızı.sen gel süperligde fırtınalar yarat sonra mardine uşaga boyun ey yok böyle bişey.

akınyılmaz

benim anlamadığım bir konu var bizim kendi öz samsunlu evlatlarımız niye hep samsunun samsunsporun ve samsunspor taraftarının sorun yaşadığı takımlara giderki ..
alın celil sanki türkiye liğinde başka takım kalmamış gibi malatya ile en buyuk sorun yasadıgımız dönemde gitti malatya ya
alın adnanı sankı yıllardır samsunsporla trabzon spor arasındakı problemlerı sankı bılmıyor gidiyor trabzona ...
ya bune iştir acaba bizmi bu olayları fazlasıyla ciddiye alıyoruz yada bizim kendi SAMSUNLU olan futbolcularımız mı acaba bizle dalga mı geciyor..

jean

ertugrulun ayagina kayseriye gidebilir bencede su adami elimizde tutsak keske