Kaptan Adnan Trabzonspor'da

Başlatan MeL_55, 28 Nisan 2007, 14:40:55

« önceki - sonraki »

Turkoman

Adnan sen büyük kaptansin kim ne derse desin. seni gecen sene taa almanyalardan izledim. telelige bakabilmek icin gecenin bi yarisina kadar oturdum ve genclerbirligine attigin golden sonra döktügün o göz yaslarin beni gefcekten met etti. GÖZÜNN YASINA KURBAN OLIM ADNAN!!!!istedigin yere git. istersen ermeni takiminda oyna. biz sana kizmayiz. kizamayiz da. tsye gitme diyen adamlara bi soralim eger size tsli bi is adami gelipte "su an yaptigin isin aynisini benim icin yapcaksin sana 10 mislisini veriyorum" dese bakalim onlar o adamin yaninda calisir mi calismazmi??? sen bu isten parani kazaniyorsun. ts dede oyanrsin fb gs ve bjk dede. sen profesyonelsin. ilhan ve tümer bize tekmeyi basarken kimse bise demiyoda sen giderken mi herkez samsunsporlu kesiliyio. sen almanyada oynarsin be adnan. artik gitme zamanin geldi. sen profesyonelsin. bu takimdaki misyonun bence bitmistir. yolun acik allah yardimcin olsun adnan. butaraftar seni unutmiicak

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "Turkoman"Adnan sen büyük kaptansin kim ne derse desin. seni gecen sene taa almanyalardan izledim. telelige bakabilmek icin gecenin bi yarisina kadar oturdum ve genclerbirligine attigin golden sonra döktügün o göz yaslarin beni gefcekten met etti. GÖZÜNN YASINA KURBAN OLIM ADNAN!!!!istedigin yere git. istersen ermeni takiminda oyna. biz sana kizmayiz. kizamayiz da. tsye gitme diyen adamlara bi soralim eger size tsli bi is adami gelipte "su an yaptigin isin aynisini benim icin yapcaksin sana 10 mislisini veriyorum" dese bakalim onlar o adamin yaninda calisir mi calismazmi??? sen bu isten parani kazaniyorsun. ts dede oyanrsin fb gs ve bjk dede. sen profesyonelsin. ilhan ve tümer bize tekmeyi basarken kimse bise demiyoda sen giderken mi herkez samsunsporlu kesiliyio. sen almanyada oynarsin be adnan. artik gitme zamanin geldi. sen profesyonelsin. bu takimdaki misyonun bence bitmistir. yolun acik allah yardimcin olsun adnan. butaraftar seni unutmiicak

gerçekten çok güzel bir konuya deyinmişssin o ağlayaşını unutamayız

SAMSUNSPOR UN UNUTULMAYACAK OYUNCULARINDAN ADNAN GÜNGÖR

BİR KEZ DAHA YOLUN AÇIK OLSUN

körfez55

istediği takıma gitsin tabi.ama gelipte bizim hassaiyetimizi bilerek hayallarimin takımına gidecem derse biz buna tepkimizi gösteririz.celil de MALatyaya gitti onu da bi daha görmek istemiyoruz samsunsporda.ama adnan abimiz kulübe para kazandıracaksa kendisi içinde iyi olanı yapsın gitsin.ama bizden artık saygı ve sevgi beklemesin..tabi ki adnan abimizin emeklerine saygılıyız.hakkını vermek gerek zaten bu seneye kadar kimse ona bi laf etmedi.bütün maçlarda önce adnan abimizi çağırdık tribüne.herkes gibi biliyo o da Trabzon ve malatyayı sevmiyoruz.bu hassasiyetimizi bilerek bunun üstüne bide hayallarimin takımı diyerek giderse diyecek bişey yok..güle güle kaptan deriz...

veis

gitmek var, satmak var adnan hangisini yapacak bu önemli.
belki de biz adnanı omuzlarda yollarız belkide bidaha samsuna ugrayamaz bile.

Turkoman

Alıntı yapılan: "veis"gitmek var, satmak var adnan hangisini yapacak bu önemli.
belki de biz adnanı omuzlarda yollarız belkide bidaha samsuna ugrayamaz bile.

komplo teorileri cikarmayin....  :x  :x  tffyi de gectiniz fbyi de  :evil:  :evil:  :evil:

jean

bugunku gazetede anlasmadim diyor bakalim sene sonunda ne olacak

MeL_55

AlıntıSamsun'da Adnan'a inanç tam

Samsunspor Genel Sekreteri Fatih Öztürk, Trabzonspor ile anlaştığı söylenen Adnan'ın herhangi bir takımla resmi anlaşma yapmadığını belirterek, "Adnan'ın bu takıma gönül borcu vardır. Biz önümüzdeki sezon kendisinin takımda kalmasını istiyoruz. Bu anlamda da bir görüşmemiz oldu. Adnan'ın başka bir takıma giderken kulübe para kazandıracak fedakarlığı yapacağına inanıyoruz" dedi.

Türk Telekom Lig A'da bu hafta şampiyonluğun güçlü adaylarından Gençlerbirliği Oftaş'ı ağırlayacak olan Kırmızı-Beyazlı takımda Genel Sekreter Fatih Öztürk, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Nuri Asan Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenleyen Öztürk, son günlerde Trabzonspor ile anlaştığı haberleri yayıyan Adnan Güngör konusuna da açıklık getirdi. Adnan'ın sözleşmesinin sezon sonunda bittiğini hatırlatan Fatih Öztürk, "Adnan'la yönetim olarak bir görüşme yaptık. Kendisi bize herhangi bir takım ile resmi olarak anlaşmasının olmadığını söyledi. Onun bu takıma bir gönül borcu vardır. Başka bir takıma da giderse Samsunspor'un menfaalerini gözetecektir. Kulübe yarar sağlayacağına inanıyorum. Biz Adnan'la yeniden anlaşmayı düşünüyoruz. Önümüzdeki sezonda kadromuzda olmasını istiyoruz. Adnan'ın başka bir takıma giderken kulübe para kazandıracak fedakarlığı yapacağına inanıyoruz" dedi.

GENÇLERİ KAZANDIK

Karşıyaka galibiyeti ile küme düşme korkularının da kalmadığını söyleyen Genel Sekreter Fatih Öztürk, hafta sonu şampiyonluğun güçlü adaylarından Gençlerbirliği Oftaş ile karşılaşacaklarını belirterek, "Biz onurumuzla mücadele ederek her maça olduğu gibi bu maça da kazanmak için çıkacağız. Bu sezon yönetim olarak ilk 6'yı çok önemsiyorduk. Bu özlem içinde çok mücadele verdik. Ama bir takım nedenlerle hedeften uzaklaştık. Her türlü imkan hazırlanmıştı. Fakat futbolun olmazsa olmazları var. Bazı şeler sizin isteğiniz dışında geişiyor. Ancak hedeften uzaklaşmanın yanında bazı kazanımlarımız oldu. Özellikle Samsunspor uzun yıllar alt yapıdan yararlanamıyordu. Bu Türk futbolunun da önemli bir sorunu. Ama biz bu sezon önemli gençler kazandık. Önümüzdeki sezon bu gençler içerisine yeni gençler katarak yepyeni bir kadro ile şampiyonluk mücadelesi vereceğiz. Samsunspor'un geleceği garanti altında" diye konuştu.

FUTBOLCU ALACAKLARI KONGRE SONRASI ÖDENECEK

Fatih Öztürk, ayrıca 22 Mayıs'ta yapılacak olaganüstü kongre içinde liste çalışmalarının sürdüğünü takımın kesinlikle sahipsiz kalmayacağını belirtti. Diğer taraftan 1 Mayıs itibariyle ödenmesi gereken yaklaşık 400 bin YTL'lik borcu içinde süre alındığını bu borcun önümüzdeki günlerde ödeneceğini dile getirerek, uzun süredir para alamayan futbolculara da kongre sonrasında ödeme yapılacağını belirtti.

02.05.2007  

Kaynak : DHA
[/b]

mehmet yılmaz

Mel55'in alıntıladığı kısım ile adn adlı üyemizin bir gün öncesinden yazdıkları tamamıyla örtüşüyor. bu durumda önceki sayfalarda yazanların adnana ait olduğu fikri neredeyse netlik kazanıyor.

kulislerde sezon sonu serbest kalacak olan adnan'ın sırf samsunspora bonservis parası kazandırmak amacıyla mukavele imzalayacağı söyleniyor. gitmenin doğrusu da bu olur zaten.

beşnumara

bence adnan gitmek istiyorsa gitsin ama bir samsunsporlu adnan olarak gitsin celilin bu yönetime tepkisi için yaptığı yanlışları yapmasın gidecekse başarılı olacağı takıma gitsin mesela bir gs ve kayserisporda iş yapar başka türlü hangi takıma giderse gitsin sadece parayı fazla alır başka da ilerleme olmaz benim bildiğim adnanın avrupada oynama isteği var o zaman git gs ye(inamotodan mehmet topaldan daha fazla iş yapar) oradan da 2 sene sonra avrupaya gidersin  bu da benim şahsi düşüncem ayrıca da adnan gidecek diye de kimse  kızmasın adnan misyonunu tamamlamıştır gönlünde ts forma aşkı yoktur tanıdığımız kadarıyla.bu seneki yönetimin yaptığıyanlışlıklar dolayısıyla adnan gidecektir eğer bu seneki yönetim adnan ölmez ve ekibi olmasaydı adnan şuanda kimseyle görüşmezdi herkese saygılar

jean

HIRÇINLAR

Bizden icazet almadan hiçbir yere gidemez .Gitse bile geri dönemez.

körfez55

adnan ın gitmesini tabiki istemeyiz ama kendi iyiliği iç,n gitmek istiyorsa tbişey diyemeyiz.bizim kızdığımız nokta gitmek istemesi değil trbzon aşkı olduğu söylentileridir.bunun da doğru olmadığı kendisi tarafından açıklanmış.bu nedenle ne bizden ne de bi başkasından izin almasına gerek yok.kulübün ve kendi iyiliği iç,n istediği yere gider.trabzona giderse gönlümüz kırgın olur.o da onun bileceği bişey.ama böyle bizden icazet almadan hiçbiryere gidemez dersek yanlış olur.bence haddimizi aşacak yorumlar yapmayalım..

veis

dikkat ederseniz adnan caner mustafa hepside aynı agız konuşuyorlar gönlümüz kalmakdan yana allahın bir kulu kalmaz bu takımda hepsi sallamada.seneye bizim içinde iyi olur hepsi gitsin yeni yönetim yeni futbolcular.

Turkoman

Alıntı yapılan: "veis"dikkat ederseniz adnan caner mustafa hepside aynı agız konuşuyorlar gönlümüz kalmakdan yana allahın bir kulu kalmaz bu takımda hepsi sallamada.seneye bizim içinde iyi olur hepsi gitsin yeni yönetim yeni futbolcular.

eger sen bir taraftar olarak futbolcularina inanmiyosanonlarin ne gibi bi motivasyonu olacak sahada. herkez futbolcularin üstüne biniyo. kimse inanmio cocuklara. bende futbolcu olsam bende mücadele etmem. ksk maci gözünüzü boyamasin. mücadele etmeden aldik o maci....

veis

dostum biz malatya samsun maçı için samsuna gitdik geçen senenin intikamını alalım diye stat fuul ruh sufırdı.buradaki belediye maçı istanbulspor maçı nerdeydi ruhları.veya gökhan kabada çokmu ruh var.