Kaptan Adnan Trabzonspor'da

Başlatan MeL_55, 28 Nisan 2007, 14:40:55

« önceki - sonraki »

edmontdante

Bu zamana kadar gösterdiği mücadele için teşekkür etmek lazım.Basında yer alan   açıklamalar doğru değildir zaten.Hayalini süsleyen takım falan.Sanki Milan,Bayern,Manchester,Barça,Juve...Adnan'ın SAMSUNSPOR'a vereceği bir şey kalmamıştı.Ayrıca ben başka bir takıma da vereceği olmadığını düşünüyorum.Yetenek ve sonuç açısından.Zira Ama umarım bir SAMSUN'lu olarak başarılı olur.Başarılı olmasada nasıl olsa bunlar alacakları paraya bakarlar sonuç olarak.

berusa55

trabruma gidecek olması canımı yakıyor...ve ayrıca o sözleri söylediğine inanmıyorum basının abrtması olduğu asikar!

veis

ADNANIN SAMSUNSPOR dergisinde bi röportajında babasının (rahmetli)trabzon maçlarında 2 cigerle oynamasını istedigini söylemişdi.trabzon düşmanlıgı babasında da varmış ama ya söyledikleri yalan yada adnan yalan oldu.benim babam bana öyle dese ben trabzona tükürmeye bile gitmem.

adn

GEÇEN SENE TAKIMIMIZ KÜME DÜŞTÜĞÜNDE HERKEZ KAÇTI BURDAN TEK BAŞIMA BURDA KALDINM TRABZONSPOR BAŞTA OLMAK ÜZERE BİR SÜRÜ TAKIM İSTİYORDU BENİ.TRABZONSPOR KULUBÜMÜZE 1 TRİLYON BONSERVİS ÜCRETİ VERİYORDU BANADA 950 MİLYAR VERECEKTİ BEN BUNLARI TEPİP SAMSUNSPORDA KALDIM. ÜÇ SENİDİRDE ÜÇ BÜYÜKLER TARAFINDAN İSTENMEME RAMEN.ŞİMDİDE TRABZON KÖPEĞİ DİYE TEZARAT EDİYORLAR KİME KÖPEKLİK YAPMIŞIM SORUYORUM SİZE KİME PARAYI  TEPİP SAMSUNSPORDA KALDIĞIM İÇİNMİ BUNLARI HAKEDİYORUM.PARAYA GİTMEDİĞİM İÇİNMİ BUNLARI HAKEDİYORUM SAMSUNU BAZILARI GİBİ SATMADIĞIM DİYEMİ BUNLARI HAKEDİYORUM BAZILARI GİBİ KAÇIP GİTMEDİM İÇİNMİ BUNLARI HAKEDİYORUM HERKEZDEN FAZLA GÖZ YAŞI DÖKTÜĞÜM  VE MÜCADELE ETTİĞİM İÇİNMİ BUNLARI HAKEDİYORUM.

adn

ben kimseyle anlaşmadım çıkan bütün haberler asılsızdır ben bu takıma sekiz yılımı verdim kim ne yaptın diye sorarsa istatistiklere baksın kimse benim sarı saçıma kara kaşımA HAYRAN DEĞİL.herkez burdan kaçma kaçarken tek başıma aslanlar gibi samsunsporda mücadele ettim.hemde belkide geleceğimi kurtaracak paraları teperek.eğer biri adnan samsunspora ihanet etti derse taş olur.

34 SS 1965

hoca senın adnan oldugun mechul cunku kendını savunmazdın baskasının agzından gıbı konusrdun bız senın takımdan gıtmene bısey demıyoruz bızım dusman takımlarımıza gıtmenı ıstemıyoruz ts malatya celıl gıttı malatyaya tepkılerle karsılandı sende ts ye gıtme nereye gıdersen gıt senın hakkın elbetde buyuk takımlarda oynamak hakın tabı gıdebılırsen avrupaya gıtmenedıde cok ısterız sırtın da 55 numarayı gostererk bızı grurlandırsın bu her samsunlu ıcın hos bı olay olur hayırlısı olsun

mehmet yılmaz

Adnan kardeşim
gerçekten sen misin bilmiyorum lakin sen olduğunu düşünerek yazıyorum.
buradaki yorumlarda kimse seni suçlamamış. herkes elinden geleni yaptığını, takıma hizmet ettiğini ve gitmenin de hakkın olduğunu belirtmiş.

hatta sağduyu gösteren pek çok arkadaşımız haberin uydurma olabileceğini yazmış. eğer "hayallerimin takımı trabzonspordu" demişse diye belirtip yorum yapmışlar.

biz senin samsunspor için döktüğün gözyaşlarını da unutmadık; elinden geleni yaptın. gitmeyi  isteyebilirsin hatta gidebilirsin de. sadece gidersen samsunsporu seven bizleri kıracak sözler etmemeni dileriz; etmeyeceğine de inanıyoruz.

hislerini bizlerle paylaştığın için de teşekkür ederiz.

kerem55

Alıntı yapılan: "adn"ben kimseyle anlaşmadım çıkan bütün haberler asılsızdır ben bu takıma sekiz yılımı verdim kim ne yaptın diye sorarsa istatistiklere baksın kimse benim sarı saçıma kara kaşımA HAYRAN DEĞİL.herkez burdan kaçma kaçarken tek başıma aslanlar gibi samsunsporda mücadele ettim.hemde belkide geleceğimi kurtaracak paraları teperek.eğer biri adnan samsunspora ihanet etti derse taş olur.

kaptan, bu haberler ne böyle?
AlıntıSamsunlu Adnan Trabzon'da
Gelecek sezonun kadrosunu kuran bordo - mavililer, ilk olarak Samsunspor'un başarılı savunmacısıyla el sıkıştı

CENGİZ MALGIR

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan'ın, Antalyaspor maçının ardından, "Bir futbolcuyla anlaştık, ancak isim vermek istemiyorum" dediği oyuncu belli oldu. Bordo - mavililerin, Samsunspor'un başarılı savunma oyuncusu Adnan Güngör ile prensipte anlaştığı öğrenildi.
Kırmızı - beyazlılarla olan sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Adnan'ın, Trabzonspor'un önerisine "Evet" dediği, taraflar arasında sadece peşinatta bir sorun bulunduğu vurgulandı. Ancak bu küçük sorunun, transferin gelişmesine etki etmeyeceği belirtildi.
http://www.milliyet.com.tr/2007/05/01/spor/spo04.html

gitsende kalsanda kalbimiz seninle. 55'i al yanına. adnan samsunspora ne verdi diyenler samsunspora ne verdi?

timofte

Geçen sene sonunda gerçekten de bir sürü insan bu takımı terk edip gitti. Adnan'ın yarısı kadar yeteneği olmayan Musa bile kendini nimetten sayıp yöneticileri kandırarak Sakarya'ya gitti. Adnan Güngör altyapımızdan yetişmiş, Tekkeköy'de doğup büyümüş ve Samsunsporluluğundan asla endişe etmediğimiz birisidir. Bu yıl da elinden geleni yaptı ama takımda ahenk denilen bir şey yoktu.

Bu saatten sonra da gitmesine kızacak bir durumumuz yok diye düşünüyorum. Gittiği takım Ts olsa bile. Şu aşamada önemli olan giderken kulübümüze para kazandırması. Çünkü Samsunspor'a verebileceklerini samimiyetle vermeye çalıştı. Samsunspor forması giyerken "hayalim şu takım bu takım" diye konuşması elbette yanlış olur ki; ben bizim tanıdığımız bildiğimiz Adnan'ın böyle sözler etmiş olduğuna inanmıyorum.

adn

ben size bütün içtenliğimle herşeyi yazıyorum görüştüm ama alaşmadım her görüştüğümle anlaşmış olsaydım şu anda altı takınla anlaşmış olurdum herkeze söylediğim sezon bitmeden kimseyle anlaşmam anlaşırsamda artık son çaremdirde ondan.ben samsunsporu çok seviyorum bir evladın babasını sevdiği gibi.nasıl bir baba oğlunu yetiştirip büyütüyorsa samsunsporda adnanı adnan yapandır.köyde lastik ayakkabı giydiğim günden x5 binidiğim güne kadar herşeyimi samsunspora borçluyum.samsunsporu düşünen insanlar geçen sene 1 trilyonu çöpe attılar ne oldu kurtarıca olarak bırakıldığım takımda hain olarak gösteriliyorum ben bunları haketmiyorum.şunuda bilmenizi isterim bu sene çok komik paralara top oynadım ve 300 milyar para alacağım olduğu halde hepsine bi kalem çektim ve halada giderken büyük samsunspora para kazandırmanın peşindeyim.sorarım size bu samsunspor aşkı değilde menfaatmi.unutmayım tümerleri ilhanları memetleri musaları cellileri anlıyan anlar.saygılarımla.

34 SS 1965

usta ıstedıgın takıma gıt ama tarafatarının dusman oldugu takıma gıtme bız dusman oldugumuz takımla mac yaptıgımızda sende onlar ıcın ter dokersen ınan taraftarın buyuk tepkısını alırsın. malatya ts gıtme

ahmet

adnan olduğuna inanarak yazıyorum eğer gitmeyi kafana koymuşsan bu takımdan ümitli değilsen mutlaka ama mutlaka git vicdanına bir sor bu sene takım adına elinden geleni yaptın mı ? yaptım diyorsan da git. fakat eğer bu takıma inanıyorsan eğer ümidin varsa bir  abi olarak bir artröner oyuncu olarak kal bu geçlerde ümit var yeterki birlik olun . geçlerbirliği oftaşlı futbolcuları kim tanıyordu kaç para alıyorlar fakat adamlar zirveye oynuyorlar bizim gibi adı var fakat kendi yok futbolcularla oynamıyorlar inanıyorlar onun için kazanıyorlar.

AllydeenleaR

AlıntıSamsunspor'un kaptanı Adnan Güngör, Trabzonspor, Kayserispor, Gençlerbirliği ve Vestel Manisaspor'dan teklif aldığını görüşmelerin sürdüğünü belirterek, "Ancak Trabzonspor'a daha yakınım. Şuanda sezon sonunu bekliyorum. Henüz kimseyle anlaşmaya varmadım" dedi.

Türk Telekom Lig A'da bu sezon hayal kırıklığı yaratan Kırmızı - Beyazlı takımda kaptan Adnan Güngör'ün adı Süper Lig takımlarının transferk listelerinde yer alıyor. Sakatlığı nedeniyle iki haftadır takımdan ayrı kalan kaptan Adnan Güngör, transferiyle ilgili olarak ilk kez konuştu. Süper Lİg'den Trabzonspor başta olmak üzere Kayserispor, Vestel Manisaspor ve Gençlerbirliği'nden teklif aldığını dile getiren Adnan, "Şuan için hiçbir takım ile sözleşme imzalamadım. Anlaşma yapmadım. Ancak yapılan görüşmelerde Trabzonspor'a daha yakınım. Son kararımı sezon sonunda vereceğim. Hakkımdaki en hayırlı kararı sezon sonunda vererek geleceğimi şekillendirmek istiyorum" dedi.

Samsunspor'da sezon sonunda sözleşmesi sona ereceğini söyleyen Adnan Güngör, "Samsun ve Samsunspor benim için çok önemli. Ben Kırmızı-Beyazlı forma altında bugünlere kadar geldim. Takımımın bana verdiği destek ve kariyeri asla unutmam söz konusu olamaz. Ancak bende geleceğimi düşünmek zorundayım. Camiadan da bu konuda anlayış bekliyorum. Aklım ve gönlüm her zaman Samsunspor'un yanında yer alacaktır" diye konuştu.

AlıntıDoğan, "Ancak alınacak oyuncularla ilgili bir iki çalışma içerisindeyiz. Bir tek Samsunsporlu Adnan' ın transferi üç ay önce bitti.

Kaynak:Sporx.com

King Of The North

Adnan kardeşimiz o sözleri söylemediyse zaten sorun yok ki herkesin eleştirdiği nokta bu.Hayallerimin takımı trabrumspor falan dememişse zaten sorun yok.Eğer Trabzon senin hayallerinin takımıysa sen Samsunsporda hizmet ederken aklın hep orda kalmıştır,üstelik trabrumspor da hayal edilebilecek büyüklükte ve başarıya sahip bir takım değil ki tuhaf olan da bu.
Tabii ki gitmek senin hakkın,süper ligde marka olan bir takımda oynamayı herkes ister ve klübüne de para kazandıracaksın bu da gerçek ama kendini Tanju,İlhan ve Tümerle bir tutma onlar zaten Samsunsporlu olmadılar hiçbir zaman.Yolun açık olsun.

Sadece Samsunspor

adnan samsunspor için yapabileceğinin en iyisini yaptın helal olsun sana yolun açık olsun - inşallah birgün geri gelirsinde bir daha hizmet verirsin bu takıma iyi günler