Kaptan Adnan Trabzonspor'da

Başlatan MeL_55, 28 Nisan 2007, 14:40:55

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Bu güne kadarki hizmetleri için teşekkürler.Son açıklamaları üzücü olsada Samsunsporda bulunduğu sürece formasının hakkını vermiştir.

jean

ben kendimi ifade edemiyorum galiba adnan aslen trabzonludur babamin vasiyeti hikayeside burdan gelir su trabrumsporluya gelince rum kesiminden tc y egelirken vize aldinmida siteye yaziyon bunlara iizn vermeyelim ts kardes olamaz kallestir anca sevmem sevemedim sevmeyede niyetim yok

kayacan

Kırgınlığımız trabzonspor gibi Samsunsporu asla sevmemiş benimseyememiş bir takıma gitmesinden dolayı imza atarkende bir güzel yalamış tirabzonu yok devamlı şampiyonluk peşinde koşan bir takımmışda yok büyük camiaya gelmişde başka takım kalmamışmıydıda tirabzon gibi bir köyün takımına gittin adnan.Gitmene değil tirabzona gitmene kızıyoruz samsunluyum edebiyatı yapma.

kayacan

AlıntıAdnan imza töreninde yaptığı açıklamada, Türkiye'nin 4 büyük kulübünden birine geldiğini belirterek, "Çok mutlu ve heyecanlıyım. Türkiye'de devamlı şampiyonluğa oynayan, devamlı üst sıraları zorlayan, devamlı hedefe koşan bir camiaya geldim. Rahmetli amcam ve babamın vasiyeti olan bordo-mavili formayı giyeceğim için çok onurlu ve gururluyum" dedi.
Trabzonspor'da elinden geleni yapacağını ifade eden Adnan, "Sayın hocama ve yönetime teşekkür ederim. Bana güvenenleri mahçup etmeyeceğim. Bana ve Trabzonspor'a transferim hayırlı olsun. Trabzonspor'da hedefim şampiyonluk yaşamaktır. Bu doğrultuda elimden gelen katkıyı sağlayacağıma inanıyorum" diye konuştu.

Türkiyenin 4. büyük klübüymüş hey Allahım biz burda yıllardır neyi savunuyoruz adam neden bahsediyor.Türkiyede dürüst bir lig olsaydı 4. büyük sadece Samsunsporumuz olurdu başka büyük tanımayız.Ayrıca vasiyetten bahsetmiş bizde elimizde olmadan vasiyette bulunanlar için birtakım iyi niyetli düşünceler ve dualarda bulunduk hayırlarımız artsın diye o da içimizde.

Sadece Samsunspor

beyler tamam adnan gitti nereye gittiyse gitti ama bu kadarda hainlik yapmadı bence - hatırlamıyomusunuz adnan bir gol attığında ne kadar ağlamıştı demekki içinde birşeyler var yani samsunspor için bireyler yapmış arkasından bu kadar vatana haini gibi laf söylemeye gerek yok- tabii bu benim düşüncem herkesin görüşürüne saygılıyım :wink:

körfez55

adnanın yatıklarını kimse inkar etmiyo.gazetelerde bangır bangır memleketim dioo.bunu ben dahil kimse hazmedemez..sırf trabruma yalakalık yapcam diye bunları söylüyosa bizim gözümüzde değeri yokturrr...

bafradan55

Adnan kendisi kaybetti bu büyük kulübü, bu büyük metropolü, büyük taraftarı kendisi kaybetti biz hiçbirşey kaybetmedik.

sunbeam

Adnanda yalakalik yapim derken bokunu cikarmis :roll:

Hayalimdeki takim, vasiyet, gönlümdeki takim. Bordomavi.net sitesinde herkes söyle yorumluyor. Adnan kimdir nedir pek bilmem ama herif gönlündeki takim icin oynuyor en azindan.

Ayrica anlasilan tek sikintilari Adnan'in 9 numaryi giyecek olmasi. Bir de Samsunda calistiginin iki kati calismasi gerekirmis o 9'un hakkini verebilmek icin. :lol:

Neyse umarim seneye orda yedek kalip Samsun birinci Lig'e ciktiktan sonra Tanju gibi ben Samsun'un askeriyim buranin evladiyim bos mukaveleye imza atarim deyip geri alinmani talep etmezsin.

Tribün_ali

Adnan gercekten yalakalık yaparken suyunu cıkarmışş ama adnanın yaptıkları ortadadır

sunbeam

Tepkilerin baskisi altinda kalip numarasini degistirmek zorunda kaldi anlasilan. :roll:

http://www.trabzonspor.com/haber.asp?MainID=448&PID=449&HaberID=36526

celebi

Ya arkadaşlar kapatalım bence bu konuyu okudukca :twisted: admin veya melih kapatın şu konuyu ya.ÇIKTIRSIN GİTSİN.

beşnumara

Alıntı yapılan: "kou_Lü"adnanın yatıklarını kimse inkar etmiyo.gazetelerde bangır bangır memleketim dioo.bunu ben dahil kimse hazmedemez..sırf trabruma yalakalık yapcam diye bunları söylüyosa bizim gözümüzde değeri yokturrr...
beyler siz adnandan öyle bir şey  duydunuz mu yaaa siz bu basını bilmiyormuşsunuz gibi konuşuyorsunuz basın abartır hiç zannediyormusunuz ki adnanın öyle bir şey diyebileceğini demeeeeeezzz türkiyenin 4 büyük kulübünde oynayacağım için mutluyum demiştir ama öteki türlü dememiştir

Sadece Samsunspor

ya beyler bu konu ne kadar uzadı adam gideli oldu bir hafta hala forumda ilk sıralarda adnanın haberi var bırakın ne yapcaksa yapsın giden gitti bence çok uzadı artık bu konu konu kilitlensin bence :wink:

Turkoman

Alıntı yapılan: "tuqberk"ya beyler bu konu ne kadar uzadı adam gideli oldu bir hafta hala forumda ilk sıralarda adnanın haberi var bırakın ne yapcaksa yapsın giden gitti bence çok uzadı artık bu konu konu kilitlensin bence :wink:

katiliyorum abime....