Samsunspor forması satışa çıkarıldı!

Başlatan hasselbaink, 10 Eylül 2006, 00:42:09

« önceki - sonraki »

Tribün_ali

her samsunsporlunun bir tane forması olsa tribünleri forma ve atkılarımızla gelsek ne güzel olur dimi hertaraf kırmızı beyaz KOCAELİSPOR,BURSASPOR,SAKARYASPOR adamlar ne güzel formalarını giyip maclara geliyorlar neden biz yapmiyoruz

55ertan

formaya gerek yok herkez kirmizi giyinse yeter basit bi tshirtde olabilir. besiktas tottenhama karsida bütün stad beyaz idi

MeL_55

Alıntı yapılan: "kadir55ist"selam
arkadaşlar bence çok sade tek renk pek hoş durmuyor biraz daha kırmızı beyazı fazla olsaydı daha hoş olurdu.
adidas olsun çamurdan olsun derim ben.
atlet gibi formalar bize yakışmaz.

e simdi yeni oldu iste istediginiz cubuklu forma

MeL_55

Alıntı yapılan: "kadir55ist"selam
arkadaşlar bence çok sade tek renk pek hoş durmuyor biraz daha kırmızı beyazı fazla olsaydı daha hoş olurdu.
adidas olsun çamurdan olsun derim ben.
atlet gibi formalar bize yakışmaz.

e simdi geldi istediginz cubuklu forma

hasselbaink

formayı görünce kalbim bir tuhaf atmaya başladı bir an için eski formalardan birisiymiş gibi düşündüm ama baktım ki puma...

şimdi daha önce aldığımız forma da var. para yok, bilmem ki ne yapsak?

MeL_55

Alıntı yapılan: "canikli"formayı görünce kalbim bir tuhaf atmaya başladı bir an için eski formalardan birisiymiş gibi düşündüm ama baktım ki puma...

şimdi daha önce aldığımız forma da var. para yok, bilmem ki ne yapsak?

ben iyikide almamisim canikli  :wink:

hasselbaink

valla kısmet bu işler. ama taksit diye birşey var. bakarsın bunu da alırım.

MeL_55

Alıntı yapılan: "canikli"valla kısmet bu işler. ama taksit diye birşey var. bakarsın bunu da alırım.

insallah. cok güzel bir forma yapmislar sade kirmizi veya beyaz fisss kalir bunun yaninda degil mi canikli

veis

umarım forma ugurlu gelir ikinci yarıda eser geçeriz.

berusa55

ne güzel olmus işte kardesim yaaa!cubuklu forma bizim esas formamızdır!

veis

ya kurban olayım bide içine sokacak adam bulsalar dahada güzel olacak.

MeL_55

kadir55ist

selam
çubuklu forma gerçekden diğer tek renklilere göre göze daha hoş geliyor .
inşallah 2.yarı bize efsane formalarımız gibi efsane samsunsporumuzu izlettirirler. kırmızı beyaz bir arada çok daha güzel olmuş. birde formanın arka kısmını görebilseydik isim ve numara haneleri nasıl ?
samsunsporumuza ve bizlere inşallah hayırlı olur.

maraton

gerçek formamız olan ki bence şu ankiler etletden farksız ama yinede samsunumun forması diyip bir atlete o kadar para verdik; çubuklu formalar en şanlı günlerimizde futbolcunun sırtındaki forma maalesef satışa çıkmamış..hemen alalım diye gittik ama gelmiyecekmiş puma dan söylenene göre..arkadaşlar bu işin bir çözümü yok mu hani store falan açılacaktı.. nereden alırız bu çubuklu orjinal formaları

Forvetim

bizim formamızda ki kırmızı neden tam kırmızı değil arkadaşlar, yoksa ben mi tonunu tam kavrayamıyorum. odamda şanlı Türk bayrağımız asılı bi ona bakıyorum tam kan kırmızısı bi de burda formaya bakıyorum daha açık yani epey belli oluyor, neden bayrak kırmızısı değil. aslolan bayrak kırmızısı değil midir. anlayamadım gitti bu işi kaç tane forma yada flama gördüysem tam kırmızı değil. kaşkollar bile öyle, fuarın orda ki büfeden bi kaşkol almıştım o da böyleydi, bi de turkcell bi kaşkollar dağıtmıştı ama onlar tam kırmızıydı. bayernin formasına bakın mancestherin formasına bakın kırmızı farkını görün. Bayrağımıza bakın görün. yanılıyorsam yanılıyorsun deyin. takıntı oldu bende valla.