Samsunspor forması satışa çıkarıldı!

Başlatan hasselbaink, 10 Eylül 2006, 00:42:09

« önceki - sonraki »

hasselbaink

Alıntı yapılan: "sezgin"aslında kendi formamızı yaptırsak iyi olur adresi inceleyin www.formaimalat.com/

o adresi ben de incelesim ama anladığım kadarıyla tek forma imalatı yok yani bu kulüplere yönelik bir site takım halinde üretim var yoksa  iyi bir fikirdi!

Alıntı yapılan: "AllydeenleaR"ben yaklaşık 1 ay önce sormuştum 10-15 güne gelcek dediler ama ortada forma falan yok
yönetimde şu formayı tecil etsin de bizde alalım formamızı

Şirinler arkadaş hızlı yazarken "tescil" yerine "tecil" yazmış. doğrusu tescildir arkadaşlar yani o formanın kulübe ait olması, sicillenmesi... Yönetimimiz böyle angaryalara(!) kıymet vermediği için puma ile forma-lisans tescil anlaşması yapmamışlar ama sanırım bu sorun çözülmüş biz de soruyoruz en son bugün sordum bu sefer kıvırdılar geleceği belli değil falan dediler

aramaya ve getritmeye devam olmadı lottolardan alacağım

çıldırmamak elde değil yahu! kendi şehrinde şehrinin takımının formasını bulamıyorsun

AllydeenleaR

Alıntı yapılan: "AllydeenleaR"ben yaklaşık 1 ay önce sormuştum 10-15 güne gelcek dediler ama ortada forma falan yok
yönetimde şu formayı tescil etsin de bizde alalım formamızı

55ertan

resimdeki adidas formasi satisdamiydi cok güzelmis yada bir futbolcudanmi aldin????????
benim sahsen sinirime gidiyor samsunda binlerce istanbul formalari satisda ama samsun formasi sorarsan 2dünya savasindan kalma kirmizi beyaz forma gösteriyorlar üstünede samsunspor logo yapistiririz iki dakkikada diyorlar.
futbolcularin giydigi formayi lisansli üretmek cokmu zor yada ilgi cokmu az anlamiyorum birtürlü?????????

55ertan

neden ilgi bukadar azzz
tamam 75lira herkez pat diye cikarip veremez ama istanbul forma yerine samsun formasi almaya kalksa samsunlu hemserilerimiz mükemmel satis yapilmis olur neyse online lisansli forma satilmasini bekliyyoruz

mehmet yılmaz

aslında ilig az değil farklı sebepleri var bunun
biz Samsunspor forması sorduğumuzda bön bön bakıyorlar yüzümüze! Sanki CSKA Moskova forması soruyoruz; Samsun'da Samsunspor forması soruyoruz arkadaş.
işletmecilerin dar mantığı bu! Tezgaha konursa satılıyor. Adidas'ın lisanslı ürün satıp stok bitirdiğini yakinen biliyorum...

Harun55

Evet çiftlikten almistim üst altli toplam 85 liraya patlamisti galiba. Geçen sezondu ama. :)

55ertan

Alıntı yapılan: "samsuni"aslında ilig az değil farklı sebepleri var bunun
biz Samsunspor forması sorduğumuzda bön bön bakıyorlar yüzümüze! Sanki CSKA Moskova forması soruyoruz; Samsun'da Samsunspor forması soruyoruz arkadaş.
işletmecilerin dar mantığı bu! Tezgaha konursa satılıyor. Adidas'ın lisanslı ürün satıp stok bitirdiğini yakinen biliyorum...

:D  :D  :D
cok ilginc ama bir gercek

hasselbaink

resimdeki formanın beyazından almak isteyen arkadaşlara duyurulur Mecidiyede Yapı Kredi'nin karşı çaprazında Koçlar Giyim diye bir yer var Lotto bayii. Orada Samsunspor'un lotto beyaz formasından satılıyor. 2 ve 8 numaralı formalar kalmış ellerinde. Orijinal lotto. Fiyatı 45 lira ama peşinde 40 lira yapıyorlar.

Çocuklar için de Samsunspor Collection ürünleri var. Forma fiyatı 15 lira ve kalitesi çok iyi.

Ayrıca Samsunspor'un kulüp tescilli duvar saati, anahtarlığı ve kibriti de vardı. İlgilenenlere duyurulur.

Puma'da ise halen gelecek kesin ama tarihi belli değil cümlesi dolşaıyor ufuklarımızda.  :cry:

Serkan

son noktayı koyim sahibiyle görüştüm istiyoruz yaptırmak ama puma 5000 adetten az basmıyormuşş takımu hali ortada diorr adam yaqptırsam kaçtane satılcak dior takım söçle bi diklese kendini hemen etirim dior kaç para olur dedim gelse 60 - 70 arası dedi

hasselbaink

Alıntı yapılan: "canikli"

arkadaşlar bu konuyu daha önce de konuşmuştuk ama bazı gelişmeler oldu onları paylaşayım istedim biliyorsunuz Samsunspor bu sene Puma ile anlaştı ve estetik olarak fena sayılmayacak formalara kavuştu. Şimdilik kırmızı ve beyazını gördük; ayrıca siyah ve çizgili de üretilmiş.

Şimdi, taraftar olarak bu formalardan almamız  gerektiğini uzun uzun yazmayacağım; önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Samsun'da bu formanın birinci elden satışını Gazi Caddesindeki Puma bayii yapacakmış ve söylediklerine göre kulüp forma tescilini geciktirmiş bu nedenle piyasaya çıkışı da gecikmiş. Ama 9-10 gün içinde vitrinlerde olacakmış.

Puma bayiinin internet adresi şu;
http://www.mets.com.tr/

irtibat maili;
mets@mets.com.tr

gerçi orada da yazıyor ama telefonları da şunlar;
0362 431 55 23
0362 431 55 24

mail atalım, arayalım; soralım ve gelince de alalım aldırtalım!
hatta il dışındakiler için online satış yaptıralım sitesinden...

bayii Samsunspor'un eski yöneticilerinden Tahsin Raci Kosif; halden anlar gibi geldi bana!

daha önce bunları yazmıştım. şimdi ise biraz gecikmeli de olsa artık Puma marka Samsunspor formalarımızın hazır olduğu müjdesini paylaşayım sizlerle. az önce telefon açtım ve formaların geldiğini öğrendim. Fiyatı 54 YTL. Puma marka için normal bir fiyat bence. Bugün en geç yarın gidip almayı düşünüyorum.

Bayram tatilinide Samsun'a gelecek olan gurbetteki Samsunsporlular için de güzel bir haber diye  düşünüyorum. İnşallah satışları iyi olur da hayal kırıklığı yaşamaz adamlar.

Velhasıl, alalım; aldıralım derim ben.

MeL_55

arkadaslar ben almanyadan yaziyorum size benim icin forma alirmisiiz kirmizi !! bana yollarsaniz size cok cok cok cok  :lol:  :lol:  

bana alan bir samsunspor lu ya vallah ne desem bilmiyorum ki

nasil gönderceksiniz ????  su adresse
Melih Kirsüleymanoglu
Deutschland/74722 Buchen
Unterer Hainstadter Weg 4

parasini nasil yoliyacam bilmiyorum yardim ci olun lütfen "!!

hasselbaink

Evet, arkadaşlar dün itibarıyla formalarımızın satışı başlamıştır. Puma bayiinden aldığım bilgilere göre beyaz ve kırmızı olarak iki seri gelmiş. arkada numaralar var ancak isimler yok. 2'den 18'e kadar birer sırt numarası var. Tabii birkaç tanesi şimdiden tükendi.
Fiyatı 54 YTL. VISA'ya da aynı fiyatı 2 ya da 3'e bölebiliyorlar.
Çektiğim resimleri yukarıya ekledim. Puma Bayii'nin web sitesi şu;
http://www.mets.com.tr/

Samsun'da Gazi Caddesinde. Oradaki görevlilere internet üzerinden satışı sordum. Şimdilik bir gelişme yok ama siz yine de telefon ve mail adresinden irtibat kurabilirsiniz.

Türkiye içindekiler tanıdıkları vasıtasıyla alıp, kargo ile yollatabilirler. Takımla aynı forma olduğu ve taraftara özel üretilmediği için bedenler standart. Ama çok şişmanlar ve ortaokul talebeleri dışında herkese uyabilir. Uzun kollu yok...

Son olarak yurt dışındakilere şunu söyleyeyim. Eğer almak isterseniz ben size yardımcı olurum. Buradan alırım ve ücretini sizin ödeyebileceğiniz bir kargo firmasıyla yollarım. Yeter ki gurbette de olsa Samsunspor formamıza kavuşalım. Aras Kargoya Almanya'ya forma göndermek kaça mal olur diye sordum ve 55-60 arası dediler. Yani forma 120 lirayı falan bulur. Tabii ben yurt dışının şartlarını çok da iyi bilmiyorum. Belki daha ucuz gönderen kargolar falan vardır. Neyse, almak isteyenlere yardımcı olmaya çalışırım.

Ben kırmızı forma aldım çünkü beyaz bir formam vardı. Ama beyazında da aklım kaldı. Ya kardeşim, o formayı üzerine giyen adam nasıl kötü top oynayabilir?  :wink:

Neyse, Samsunspor taraftarına hayırlı olsun...

timofte

Ben de Samsunspor kredi kartına taksitle aldım.15 numara beyaz renk tercih ettik.

Önünde takımla özdeş güzel bir reklam da olsa iyi olurdu. O anlamda Menteşoğlu zaten efsane,
Bayındır Holding ve Panasonic yakışıyordu. Son dönemden sagra reklamı da güzeldi.

Rentboy

formaların her boydan olanı varmı acaba?çok büyük olunca pijama gibi oluyor vücuda cuk diye oturanları güzel oluyor.trabzonun formaları öyle mesela...

jean

bu seneki amblemi ortaya almislar esasinda o kadarda tuhaf degil normalde sagda uste oluyordu