Samsunspor forması satışa çıkarıldı!

Başlatan hasselbaink, 10 Eylül 2006, 00:42:09

« önceki - sonraki »

hasselbaink

arkadaşlar bu konuyu daha önce de konuşmuştuk ama bazı gelişmeler oldu onları paylaşayım istedim biliyorsunuz Samsunspor bu sene Puma ile anlaştı ve estetik olarak fena sayılmayacak formalara kavuştu. Şimdilik kırmızı ve beyazını gördük; ayrıca siyah ve çizgili de üretilmiş.

Şimdi, taraftar olarak bu formalardan almamız  gerektiğini uzun uzun yazmayacağım; önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Samsun'da bu formanın birinci elden satışını Gazi Caddesindeki Puma bayii yapacakmış ve söylediklerine göre kulüp forma tescilini geciktirmiş bu nedenle piyasaya çıkışı da gecikmiş. Ama 9-10 gün içinde vitrinlerde olacakmış.

Puma bayiinin internet adresi şu;
http://www.mets.com.tr/

irtibat maili;
mets@mets.com.tr

gerçi orada da yazıyor ama telefonları da şunlar;
0362 431 55 23
0362 431 55 24

mail atalım, arayalım; soralım ve gelince de alalım aldırtalım!
hatta il dışındakiler için online satış yaptıralım sitesinden...

bayii Samsunspor'un eski yöneticilerinden Tahsin Raci Kosif; halden anlar gibi geldi bana!

55ertan

cok güzel haber buzamana kadar tek lotto yapti hepde kapis kapis bitdi
peki samsunspor lisansi olacakmiki formanin alt kisminda
biliyorum türkiyede sartlar degisik ama professionel takimda her sezon taraftara yeni lisansli formalar sunuluyor bu gelismeye sevindim ve simdide samsunspor sahipsiz olmadini kanitlamak bize düstü
yazin ciksaydi yurtdisindan gelen gurbetcilerde bitirirdi formalari.
online satis fikrine katiliyorum kulüp organize etmesede biz burda reklamini yapariz

O.YILMAZ

Güzel haber. Ama sitede üzerinden online satış olacağa benzemiyor. Herhalde site henüz tasarım aşamasında.  :(

AllydeenleaR

arkadaşım bilgiler için sağol

ben bu formaları pek beğenmedim inşallah çizgili güzel olur bence bu formaların bez parçasından farkı yok
çizgili çıkarsa ben çizgili almayı tercih ederim
bir de sorum olacak aldığımız formada şuan sponsor firmanın amblemi olacak mı bilginiz varmı?

Tribün_ali

hasselbaink

Alıntı yapılan: "allydeenlear"bir de sorum olacak aldığımız formada şuan sponsor firmanın amblemi olacak mı bilginiz varmı?

bilemiyorum ama o reklamın olacağını da sanmıyorum reklamsız olur bence forma! zaten o reklamı da iç saha maçlarında kullanıyor takım.

Forvetim

arkadaşlar o ne rezil bi reklam öyle, estetik denen bişey vardır ahenk denen bişey vardır, kırmızı beyaz formaya yeşil siyah reklam hangi akıllı kabule etmiş bunu, kabul eden kişi firmaya dememiş mi bize uyan renkler kullanmalıyız diye, firma kabul etmezse yürüsün yoluna, bu ne çirkin bi görüntü. akıl var mantık var. hepten ayağa düştük,,yazıklar olsun.

HoliganSamSunLu

arkadaşlar bende bursadayım biliyorsunuz yardımcı olursanız sevinirim

55ertan

Alıntı yapılan: "Forvetim"arkadaşlar o ne rezil bi reklam öyle, estetik denen bişey vardır ahenk denen bişey vardır, kırmızı beyaz formaya yeşil siyah reklam hangi akıllı kabule etmiş bunu, kabul eden kişi firmaya dememiş mi bize uyan renkler kullanmalıyız diye, firma kabul etmezse yürüsün yoluna, bu ne çirkin bi görüntü. akıl var mantık var. hepten ayağa düştük,,yazıklar olsun.

haklisin kurt inanilmaz bi görüntü, bari iyi para verseler

Sadece Samsunspor

ama bence diğer sezonki formalardan daha iyi ama dediğiniz reklam formayı bozmuş inşaallah puma mağazındakilerde reklamsız olur

MeL_55

bende almanya dayım bende cok istiyorum forma  :cry:  :cry:

Harun55

Site üzerinden siparis verirlebilirse iyi olur, çünki bende Hollanda'da kaliyorum geçen sezonun formasi var bende reklam turkcell olarak.

Nummarasiz formam:

Harun55

AllydeenleaR

ben yaklaşık 1 ay önce sormuştum 10-15 güne gelcek dediler ama ortada forma falan yok
yönetimde şu formayı tecil etsin de bizde alalım formamızı

sezgin

aslında kendi formamızı yaptırsak iyi olur adresi inceleyin www.formaimalat.com/