Erhan Altın Gitmeli Mi Kalmalı Mı?

Başlatan cembaba, 29 Aralık 2014, 22:04:36

« önceki - sonraki »

cembaba

Evet arkadaşlar. Son günlerde yönetimin durumundan daha çok konuşulan bir durum var ise o da Erhan Altın. Erhan Altın sizce gitmeli mi? Yoksa kalmalı mı? Yorum yazarak da konuya dahil olalım. Sebeplerimizi sıralayabiliriz. Anket sonuçlarını ana sayfamızda da yayınlayacağız.

-----

Benim görüşüm kesinlikle gitmeli. Çünkü bizim takımı kesinlikle kaldıramıyor. Kendisini daha çoook geliştirmesi gerekiyor. Kenar müdahaleleri ise sıfır.
Bunların yanında çok iyi bir insan. Bunu hiç bir zaman inkar etmedik. Ayrıca şu kriz ortamında da iyi idare etti. Teşekkür edilerek gönderilmeli.

beşnumara

Gitmeli kesin de giderken talhayi serdari alsın da gitsin.

ngonge

Gitmeli zaten ona şüphe yok da...
Bence hep yardımcı antrenör olarak kalmalı. Altyapı işini de yapamaz, Besim Durmuş bile daha iyi o konuda. Ama yardımcı antrenör, işte oyunculara arası iletişim, antrenman yapma işlerine ona göre. Zaten fazla bir t.direktörlük tecrübesi yok, yol yakınken hocam en iyi bildiği işe yönelsin.

55.hakan

Kişisel egolarını takıma yansıtan hiçbir hocayı takımda görmek istemem.Kalpar da aynısını yapmıştı.Taktiksizlik kötü oyuncu seçimi ve sonuçta 2. hakkı iyi değerlendiremedin.Kötü yönetimle geldin O nlarla git.

yirmiuc

A2 teknik direktoru olarak kalmali.

Sent from my iPad using Tapatalk

kavak_55

bence kalmalı iki neden yazacam. samsunsporu zor günde bırakmadı bütün güçlüklere rağmen takımı toparlamaya çalıştı. 2. gençlere önem veren bir insan. samsunspor sevdalısı olduğunu söylememe gerek yok zaten. gönderilirse fedakarlık yapmış bir insana nankörlükle karşılık verilmiş olunur. ERHAN ALTIN kesinlikle kalmalıdır. komadaki bir takımı ayakta tutan adamın gitme polemiğinin tartışılması bile yanlış bence.

Duško Milinković

Samsunsporun bu kadar kaosa girmesinin en önemli sebebi sayın Altındır bana göre. Sezon başında hatalı kararla da olsa Emin başkan aday olmuş ve iyi de bir takım kurulmuştu. Tek kritik hatası sayın Altın'ı takımın başına getirmesi oldu. Bu hatadan daha kötüsü gelen başarısız sonuçları görüp Erhan Altın'ın görevine son verememesi oldu. Başarısız sonuçlar gelince moraller bozuldu,gelen yardımlar kesildi ve emin başkan istifa etmek zorunda kaldı. Ardından gelen rezalet olaylar herkesin malumu. Erkut tutu'nun bu kritik hatayı tekrarlamayacağını umuyorum ve kesinlikle gönderilmesi gerekir diye düşünüyorum.

SametYılmaz55

Derhal gitmeli bu takımdan.İlk haftadan beri ne oynadığımız belli değil.Adilovici yemesi,Ercani saçma sapan kesmesi,takımda en son oyudan çıkacak adam olan Taha'yi zırt pırt oyundan çıkarması,sahada hiçbir şey yapmayan Doğan'i sürekli oynatması vs vs.Taktik ve teknik açıdan hiçbir katkısı olmayan birisi.Play-off finali oynayan takımın kemik kadrosu neredeyse aynı.Cemil dışında giden kimse yok neredeyse ve onun yerine Ercan'i çok rahat monte edebilirdi. Ama hiçbirini yapamadı.Ayrıca elinde Mbilla gibi bir forvet oyuncusu daha var,kupa maçlarında kendini yeterince gösteren Safa gibi adam var,geçen seneki Arif Sahin'den daha faydalı olabilecek Recep Niyaz var.Ama günden güne kötüye gidiyoruz.Ligin devre arası geldi hala ne oynadığını bilmeyen bir takım var.Yönetim boşluğundan bu zamana kadar aradan sıyrıldı ama maça çıkarttığı ilk onbirle,maç sırasında yaptığı hatalarla el freni gibiydi.Daha fazla durması bize çok zarar verecek.Toparlayabilecegimiz bir sezonu heba ederiz gitmezse.

Levent ÖCAL

Yanlış oy kullandım kalmalı diye. Bence de gitmesi gerek.

celebi

beşnumara

Yeni transferlere hiçbir katkısı olmadığı gibi geçen yıldan hazır oyuncuları da bitirdi. İsbilmezlerin getirdigi bir adamdı. Hic gelmemesi gerekirdi. Onu getirenlerden önce gitmesi gerekirdi ve hala burda. Bir an önce gitmesi lazım ve bir daha bu kulübün etrafına yaklaştırilmamasi lazım.

cezayir55

Kendi sahamızda aldığımız tek maç var oda son dakika penaltısıyla kazandığımız bolu maçı bu istatistiğide erhan altın becerirdi zaten  bir an evvel gitmeli her geçen zaman samsunsporun aleyhine işliyor. Küme düşer denilen takımların hepsi bize yakın puan topladı hatta giresun ve elazığ gibi takımlar bile bizi geçti. Bizim kadromuz kötü bir kadro değil.

ErkÇay55

kesinlikle gitmeli ali zorlu,recep niyaz,doğan,zafer, ve talhayıda yanında alıp götürmeli.

Akyol

Önce şu kötü bir kadromuz yoktan sıyrılmalıyız. Kendimizi kandırıyoruz iyi bir kadromuz yok, üstüne iyi bir teknik kadromuzda yok! Direkt oynayacak 4, kulübe için 3 adam şart bu takıma. İyi dediğimiz transferler Talha,Serdar,Recep,Mustafa ve Zafer ise tekrar düşünün derim.

Hoca konusunda ise kesinlikle gitsin diyorum. Bir takım düşünün kondisyonu yok ama taktik dizilişi haddini bilişi ile ligde ilerler. Bir takım düşünün kondisyonu var 90 dk basmadık yer bırakmıyor taktik anlamda zayıf o takımda ilerler. Fakat bunların ikiside bizde yok? Kondisyon yok taktik yok strateji yok oyun okuma yok yok oğlu yok... Derhal hocayla yollar ayrılmalı...

Ollivanders

Erhan Altın ile geçen her saniye başarısızlıklıktır. Hazır bir takımı bu duruma ancak Erhan Altın getirebilirdi ki getirdi de. SPL nin kapısından dönen bir takıma yapılan 3 veya 4 akıllı müdahale ile çok daha tehlikeli bir takım elde edilebilirdi. Bu yeterli olur muydu hayır. Bu takviyelere ek olarak da yetenekli ve taktiksel yönü yüksek hoca ile anlaşılmalıydı. Erhan Altın yerine başka bir hoca olsaydı ( erkan sözeri gibi ) şu an 7-8 puan daha fazlamız vardı. Takımımızın kötü olduguna inanmıyorum . Takımda yetersiz oyuncular var mı evet var ancak bu oyunculara form kazandıracak olan da hocadır. Hocanın taktiksel anlayışı ve değişiklikleri , takımı hazırlaması vs çok yetersiz olduğundan takım da bize kötü geliyor. Geçen sene takımı playoffa taşıyan Umar ve Adiloviç Erhan Altın ile ne verdi. Bu örnek üzerinden nasıl bir hocaya sahip olduğumuzu anlayabiliriz.

Kimi futbolcular var ki bu sebebin de dışında. Bunların başında da Talha ve  Serdar Eylik gibi futbolcular geliyor. Tabi bir de yönetimsel anlamda basiretsizlikler de cabası. Tüm bu durumlar maç lehimize giderken Tahayı oyundan çıkarmayı haklı kılmıyor tabiki. Hüseyin Kalpar da hata yapardı ama adam şanslıydı. Sende bu da yok.