İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

ismail

ona yakın bişey olur :) benim senaryom play off ilk maçında evimizde balıkesiri yener, deplasmanda berabere kalıp tur atlarız. finalde stadı taraftar iç sayı atmosferine çevirebilirse son dakikalarda atar 2-1 alırız :D

Burak

Bizim gibi taraftarların 40-45 yaşından sonra doktor eşliğinde maç izlemesi gerekir . Mersin maçında 3.golü yediğimizde titriyordum en son :hnk:

sadece55

Aslında site olarak bir hastane ile indirim anlaşması yapmamız lazım artık :)

emre

Alıntı yapılan: Erdinc - 19 Nisan 2014, 12:55:37
Aslında site olarak bir hastane ile indirim anlaşması yapmamız lazım artık :)

Samsunspor taraftarı olarak risk grubunda olduğumuz için hastahaneler pek yanaşmayabilir bu anlaşmaya :)

55ertan

Haftaya manisaya yenilelim son maçdada inanılmazı başarırız biz :rulet:

berusa55

Şaka maka Balıkesirspor, ilk iki için müthiş avantajlı konuma geldi. Haftaya Maraş'la oynuyorlar; son maçları da süper lige çıkan İBB ile. Adamlar, PTT 1. Lig'e çıktıkları sene süper lige çıkmaya çok yakınlar. Helal olsun. Ordu ise Buca'da intihar etti.

ChucKeR

bence bu is fena olmadi, bu hafta garantileseydik 3 haftada bu rahatlikla dibi gorurdu bu topcular. malesef bizim memlekette boyle ilerliyo bu isler.

ayrica maras macinda ve playoff macinda ceza goze alinip stad doldurulmali.dolu stadla yollamak lazim playoffa.

ve ayrica arif gitsin tiyatro oynasin

SametYılmaz55

Manisa'ya 2-1 kaybetsek bile play-off garanti gibi.ikili averaj eşit olduğunda gol averajımız iyi Manisa'ya göre.imkansızı başarmaları lazım bizim oyuncuların

kuzey55

iyi oldu ordunun yenildiği. sevmiyorum su takimi.

samsunmania

Play off a odaklanmaktan mı, para krizinden mi nedendir, son haftalarda rezalet bir futbol var sahada. Süperlig primi, ödeme vesaire bir şeyler yapılması lazım oyuncuları toparlamak için.

brigand

Balıkesir hak etti. Ordu'nun yaptığını bir biz yapardık bir de onlar. Resmen intihar ettiler. Bu saatten sonra mental olarak toparlanamazlar.  Play-off'un en tehlikeli takımı maalesef Ankara olacak. Bizim için denecek birşey yok. Balıkesir'in çıktığı ligde kimsenin bahanesi olamaz !

samsunmania

Benim içimden geçen Ankara'nın çıkmasıydı ama B.kesir  intihar etmezse çıktılar. Bizim çok üst düzey bir performans göstermemiz lazım play off larda. Ama son maçlar moralimizi bozmuyor değil. Vardır bir hayır deyip beklemek lazım.
Manisa maçını versek de maraştan 1 puan bize yetiyor. Onu da yapamazsak bizim play off da işimiz yok zaten. Bizim Ankara ile ilk etapta karşılaşmamak için de bir stratejiye ihtiyacımız var. Şu an aslında 6.durumdayız ikili averaj dalgasından. Ben Ankara ile finalde karşılaşmak isterim. stad full bizim taraftar olur, sinirlerini bozarsak maçı 10 kişi bile tamamlayamazlar.

Kaya

Kesinlikle rakibimiz Ordu olmalı.Mental olarak çöküş içinde olacaklardır.Kadro yapıları ve oyun tarzları da playoff'a uygun değil..

Takımımız ve sağlığımız açısından bizim için hayırlısını dileyelim bu saatten sonra

cakir55

İnşallah Ordu ile karşılaşırız. Final Allah kerim :D

beşnumara

Ordu kadro olarak sıkıntılıydı bugün mental olarak da bitti. Son maç ibb balkese bir sürpriz yaparsa balkes de mental olarak gider. Ankara ilk ikiden çıksın. Sağı solu belli olmayan takım.