İlk 2 / İlk 6 Hesapları

Başlatan berusa55, 08 Şubat 2014, 23:14:52

« önceki - sonraki »

ult55ras

rakimimizin manisa olduğu kesinleşti

amisos5506

serkan çalık ve adnan sız samsun taha ve musa sinan ın gelmesiyle daha formda olacaktır.

stencil

Manisayi bu hafta altimiza almak sart

Ayberk

Bu hafta maçı izlerken "Adiloviç'i alsın artık" diyen babama aynen şöyle söyledim: "Şimdi son dakikalarda 1 tane atıp 3-3'e yatmak Kalpar'ın tek amacı. O yüzden risk falan almaz, atarsa atar sonra da yatar"

Sonuç malum. Ya kardeşim 3-1 ile 5-1 arasında fark var mı, açık oynayacaksın işte. Yok biz hala kontra kovalıyoruz. Bak Mersin'e 20 dakikada 3 tane yediler bizden, H.Kutlu ya herro ya merro 5 hücumcuyla 2 defansla saldırdı, panikle maçı verdik. Ben eminim yüklensek ADS'yi çok rahat yenerdik biz, 4-3'e getirirdik o maçı, ama yok! Sonra Ankara, Ordu, Balıkesir, Manisa gibi deplasmanlarda 3 puana ihtiyacın olacak ama yedirmeyecekler...

fanatik samsunsporlu

aslında manisaspor ankaraspordan sonra bu ligin en iyi oynayan takımıydı.yalnız bekiri bursaya verdikten sonra orta sahaları çökmüş durumda.o yüzden  iyi gitmiyorlar.abdulkadir de inşallah böyle formsuz devam eder

altunay

orucreis

Hüseyin hocanın kafasındaki hedef ilk 6 (zaten fazlasına zorlamıyor yoksa devereleri yakacağını kendide biliyor).En kestirme yoldan nasılsa takım bu şekilde oynarak 6 ya kalcak ben kendimi niye yoriyim hesabında.

ali ihsan

Kadro kalitesi bizden iyi iki takım var.İBB ve Ankara.Onlar ilk ikiden çıkarsa Play Off ta şansımız oldukça yükselir.İçerde puan kaybı yaşamamak zorundayız.Dışarıdan 1 puan arada 3 puan bizi potaya sokar.

Shane_Falco

Acikcasi bu aralar Manisa kotu ama ben puan farkina ragmen sezon sonunda Ordu yu altimiza alacagimizi dusunuyorum. Son duzlukde Ordu fazlaca tökezleyecektir

AhmetDenizci

Liderle aramızda 8 puan var.

Tabii ki Adana Demirspor deplasmanındaki futbolla çok zor ilk iki ancak gerçekten Kalpar biraz inadından vazgeçip tüm oyuncuları kullanabilse ilk iki hayal değil bence.

orucreis

Fazla hesap kitap yapmaya gerek yok elindeki malzemeyi adam gibi kullansın takım zaten kendisi oynar ama fantazi peşinde sir kalpar.Bizim avantajlarımızdan bir tanesi fikstür.Rakiplerimiz birbirleri ile oynacak mesala bu hafta miy-ibb maçı var sonraki haftalarda yine aynı şekilde ve bizde rakiplerimiz ile oynicaz.ordu,miy,manisa,balkes.sadece yapmamız gereken yukarıya yenilmemek zaten yenilmezsek ilk 6 otomatik kendi gelecek.Bizde rakiplerimizin birbiri ile oynadıkları haftaları değlerlendirirsek son 3 hafta kala ilk 2 deyiz. ahada buraya yazıyorum derken yazdım bile  :evet: :) 8)

GençKozluklu

İlk iki olmayacak iş değil. Diğer takımlar ne kadar iyi dersek diyelim onlarda düşüş ve ilgin puan kayıpları yaşayabiliyor. Rakiplerimizle deplesmanda olmamız avanaj. Zaten berbaerliğe oynuyoruz deplesmanda ve rakipler yenmek için saldırırken bir kontratan bir golup galip geldiğimizde İlk iki hiç de uzak ihtimal değil.

Kalpar önce İlk 6 olun beklentiyi yükseltmeyeyim olrusa ilk iki hayır demem diyor.

Ah be Süper ligin bu yıl olmaması için bir nedenimiz yok. Allah yardımcımız olsun

evolution55

şu 9 beraberliğin çok değil 2 tanesi galibiyet olsaydı tadından yenmezdi  :evet:

ligin sonu güzel olacak gibi görünüyor,çıkacak 3 takımdan biri olacağız inşallah

ult55ras

diyelim playoffdan süper lige çıktık, kalparla devam edelim derim, ama playoffa kalamazsak kalpar zaten gitsin, kalıpda çıkamazsak kalparı yönetim tutarmıki ?

fanatik samsunsporlu

fethiyenin kendi sahasında ordu-manisa-İBB maçları da var.deplasmanda da mersinle oynuyorlar.inşallah onları da yenerek bize avantaj sağlayacaklardır.