[kaldıgı yerden devam edecek ] Samsunspor-Miy macindaki Olaylar Ve sonucları

Başlatan King1965, 13 Eylül 2010, 21:37:45

« önceki - sonraki »

5trawberry

Afedersiniz de milletin s.knin derdi Samsun'da patladı.
Dostunumu kimi düzüyosan düz, Samsun'dan ne istiyosunuz bilmemnenin evlatları.
Onların bunların 11li muhabbetleri Samsunumu yaktı gene.
Samsunspora sahip çıkmayıp Samsun'a ceza verilemsine göz yumanlarında taaa a...

celebi

lucarelli

Bence bu olayların sonucunda MIY'e de sağlam ceza gelebilir. Hatta bizden fazla gelebilir. Sonuçta sahaya girip adam bıçaklayan MIY taraftarı hatta muhtemelen MIY tarafından resmen akredite edilmiş biri bile olabilir. Bizim sadece güvenlik zafiyetimiz var. Olay çıkaran ve maçın tatil edilmesine neden olan taraf Mersin tarafı. Göreceğiz.

kalptenþimþek

Kanaltürkte ki program  sabah kuşağı kadın programlarına döndü..nerden musallat oldular Samsunsporumuza bu çirkefler, Allahlarından bulsunlar..

lucarelli

Konuş Ahmet Hoca. Mağdur Samsunspor diyor. Samsunsporun Korunması lazım diyor.  >l< >l< >l< >l<

Atakumlu

olayda guvenlik zafiyeti varda diyemiyorum, bu adam vip tribunune hocanın abisi olarak giriyor bu olaylar olmasaydı hocayla abisinin arası iyi olsaydı ve bu adamı arasalardı ayıp olmazmıydı kac tane vip tribunune giren adam aranır ki...

celebi

Kaya

AntZ

Alnından öpüyorum Ahmet Çakar  >l< (Eskiden sana ettiğim küfürler hala geçerli, o ayrı mesele  :))

lucarelli

Bu arada saha kenarındaki camı kırmış da girmiş, Bu camlar numaralıda da var mı yoksa sadece şeref tribünü tarafında mı var? Bu çok ince bir nokta çünkü amca şeref tribününden girmişse faturanın tamamen MIY'e kesilmesi lazım..

Son bir not: Herif Multescunun yardımcılığını yapmış

Ollivanders

ALLAHına kolee Ahmet Çakar Vali baglandı

celebi

kalptenþimþek

14 Eylül 2010, 01:30:22 #42 Son düzenlenme: 14 Eylül 2010, 01:32:31 kalptenþimþek
aferim Ien ahmet, konuş.. kedi olalı bir kuş tuttun..

Ayberk

Adam Vipten girmiş. yani protokolle kapalının arasından. Eğri oturup doğru konuşalım, 1 sezon boyu vipten maç izledim kombinem vardı, her maçta arandım. ha şöyle bi elleyip geçirdiler malatya maçı hariç :D ama oraya giren kim aranır ki filan denmiş, eşşek gibi arıyolar adamı işlerine gelince!

lucarelli

Adam ifadesinde maça girerken aradılar ama bıçağı bulamadılar demiş.