Ziraat Türkiye Kupası 2010 - 11 Sezonu (Gaziantep BB. - Samsunspor)

Başlatan berusa55, 24 Ağustos 2010, 05:32:44

« önceki - sonraki »

Burak

fena takım değil hem de stressiz bir takım taraftar baskısı denen şey onlarda yok rahat oynuyorlar. ama yenebiliriz diye düşünüyorum

SAMSUNLU ORUMA 55

berusa55

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: berusa55 - 04 Ekim 2010, 11:19:58
Evet kardeşim...

berusa55 abim kaç senedir kupada birşey yapmadığımız için unutmuşum inşallah gaziantep bb. yenip gruplara kalarak hem kulübümüze maddi gelir hemde biraz taraftarı sevindirmiş oluruz.............

fatih55ankara

SAMSUNLU ORUMA 55

bence sürpriz olmaz kardeşim bizim futbolcu kalitemiz onlardan daha iyi........

Ollivanders

Ama takım oyunları bizimkinden 10 kat iyi gbb nin. Kadro onemli degil ornegin Kayseri erciyesspor.

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 04 Ekim 2010, 12:22:46
Ama takım oyunları bizimkinden 10 kat iyi gbb nin. Kadro onemli degil ornegin Kayseri erciyesspor.

kadro önemli kardeşim birazda takım ruhu olsun bizim takımıda kimse tutamaz......

Gorkem

ah bi gol atmaya başlasak  :'( herşey daha güzel olacak

celebi

lucarelli

Şöyle bir iki maç 2'şer gol atarsak, o zaman gerçekten korulacak bir takım olacağız.

Kodalak

geçen sene erciyes maçıyla başlamıştık böyle bir seriye...

fatih55ankara

oruma 55 gönül istiyor ki bütün takımları yenelim ama sen de bilirsin ki sahada top oynayan kazanıyor.her zaman isim kazanmıyor.bank asya da gbb bu sezon çok can yakar gibi.bu yüzden bir de deplasmanda.kendimizi kandırmayalım.kupada gruplar bu futbolla başka bir bahara gibi.ben bu yüzden elersek sürpriz olur diyorum.ve fikstürde de sıkıntımız var.8. hafta tavşanlı deplasmanı,9. hafta giresun deplasmanı daha sonra hafta içi gbb kupa maçı yine deplasman ve sonra yine uzun bir yolculuk samsun da diyarbakır ile maç.işimiz kolay değil oruma kardeş.bu benim görüşüm.

SAMSUNLU ORUMA 55

Alıntı yapılan: fatih55ankara - 04 Ekim 2010, 15:18:00
oruma 55 gönül istiyor ki bütün takımları yenelim ama sen de bilirsin ki sahada top oynayan kazanıyor.her zaman isim kazanmıyor.bank asya da gbb bu sezon çok can yakar gibi.bu yüzden bir de deplasmanda.kendimizi kandırmayalım.kupada gruplar bu futbolla başka bir bahara gibi.ben bu yüzden elersek sürpriz olur diyorum.ve fikstürde de sıkıntımız var.8. hafta tavşanlı deplasmanı,9. hafta giresun deplasmanı daha sonra hafta içi gbb kupa maçı yine deplasman ve sonra yine uzun bir yolculuk samsun da diyarbakır ile maç.işimiz kolay değil oruma kardeş.bu benim görüşüm.

görüşüne saygı duyuyorum kardeşim........

SerhaT55