Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

5trawberry

Bu gibi detaylara dokunmak,öncü olmak sempati ve takip edilebilirlik oluşturuyor.
Atatürklü forma adımında gördüğümüz gibi, İstiklâl Marşı paylaşımında da takdir ve ilgi topladık.
Bizim Atatürk ve Cumhuriyet'ten beslenme, reklam aracı yapma gibi durumumuz söz konusu olamaz.
Samsun; Atatürk ve Cumhuriyettir zaten.

evolution55

güzel izmir'e büyük geçmiş olsun

Nuri Asan

31 Ekim 2020, 16:37:47 #47732 Son düzenlenme: 31 Ekim 2020, 16:46:40 Nuri Asan
Alıntı yapılan: _SoN_ - 30 Ekim 2020, 10:48:53Dün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Samsunspor twitter hesabından çok güzel bir paylaşım yapıldı, benim gördüğüm en güzel flood oldu , bu tarihi paylaşım için Samsunspor medya çalışanlarını tebrik ederim. Çok ince ve güzel bir paylaşım oldu.

Bu şekilde istiklal marşımız SAMSUNSPOR'un önderliğinde, katılan klüplerle beraber okundu.
Gururlandık hepimiz, var olun !!!

Bilmeyenler için , link bırakayım,

https://twitter.com/medya1965/status/1321942713261019138

Çok güzel bir etkileşim, Bir kere daha Samsunsporlu olduğum için gurur duydum. Salak Ankaragücü Fenerbahçeyi etiketlemiş ve Bursaspor başta olmak üzere diğer anadolu klüplerinden de bayağı tepki aldı Ankaragücü.

şöyle bir yorum gördüm adam haklı ankaragücüne diyor :D

Ulan Anadolu Takımları ne güzel birbirini etiketlemiş sende gidip İstanbul takımının etiketliyorsun
Onlar şimdi başkanından izin alacak yönetim kurulu'ndan onay çıkacak divan kurulu tasdik edecek de marş devam edecek hey yavrum hey

isyan

Ali Akman yaniyor vallah. Bu kadarini beklemezdim

maço

Geçen sene de seleznov ve kubilaydan çok az süre almıştı. Ne zaman oynasa bu çocuğu niye oynatmıyorlar dedirtiyordu.
Yasağın gelmesi işine yaradı.
Burak Kapacak geçen sene forma şansı bulmuştu.
Sağ beklerindeki 2 numaralı çocuk da ileride transfer olacak belli ki .

_SoN_

Samsun'da stadımızda Ak Parti kongresi yapılıyor, çimler üzerindeki durumu söylemeye zaten gerek yok, ama stad neredeyse dolu, millet bayraklarla kongre yapıyor, arkadaş bu nasıl konun, bu nasıl düzen? Madem kalabalık sorun olmuyor, madem kalabalığa izin verilecek düzeyde bu pandemi , yien o zaman takımımız bomboş tribünlere maç yapıyor. Kime göre neye göre düzenleniyor bu kurallar . YAZIK VALLA , ÇOK YAZIK !!!

https://twitter.com/medya1965/status/1322868407147073538

Nuri Asan

4 aydır Her zaman söylüyorum. Memlekette stadyumlar ve okullar hariç her yer açık diye. Okulları yavaş yavaş açtılar stadlar kaldı. akp yada her hangi bir partinin siyasi kongresinde virüs yok,  ama taraftara gelince hoopp hemşerim, virüs var, sağlık vs.

KocumVolkan

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 01 Kasım 2020, 17:07:554 aydır Her zaman söylüyorum. Memlekette stadyumlar ve okullar hariç her yer açık diye. Okulları yavaş yavaş açtılar stadlar kaldı. akp yada her hangi bir partinin siyasi kongresinde virüs yok,  ama taraftara gelince hoopp hemşerim, virüs var, sağlık vs.

abi localara bilet satışı başlamış. 355 lira.

https://twitter.com/Samsunspor/status/1323276951994486787

5trawberry

Eğer Samsunspor bir yatırım takımıysa, Yüksel Yıldırım'ın ifadesiyle hedefe fokuslanan bir takımsa Muğlaspor maçının bir yaptırımı olmalı.

Eğer yaptırım yoksa, helal böyle devam edin denecekse, profesyonel kavramlardan sistemden kadro mühendisliğinden sayısal verilerden bahsetmesinler.

Nuri Asan

Bence Yüksel Dayım kadro mühendislerini iyice bir silkelesin. Adama ne dedilerse gitti aldı, belli ki bu sene ki transferler Boli Hariç menejer şişirmesi. Boli de zaten Yüksel Başkana mesaj atarak kendisi gelmek istemişti

Stoper

Ligin favori takımlarından Altay, kendi sahasında Balıkesir gibi vasat bir takımdan 3 gol yiyebiliyor.

Biz, tüm olumsuzluklara rağmen iyi puan topladık ve eksikliklerimizin dönmesiyle seri galibiyetlere başlayacağız.
İnanıyoruz.

SSKLA

SSL patlamış hacılar, yeni SSL yüklemeniz gerekiyor.

Nuri Asan

Şu kadro ile Ertuğrul Sağlam değilde, başımızda başka hoca olsaydı banko düşme adayı idik.

Sadece Samsunspor

Kulubumuzun sosyal medya yonetimi cok iyi. Ataturk icin yayimlanan 10 kasim videosu cok ince ve guzel. Burdan da Ataturk u sevgi saygi ve rahmetle aniyorum. Izindeyiz...

Nuri Asan

Site bir kaç gündür kapalimiydi, ben mi giremedim?