PTT 1. LİG 24. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Torku Konyaspor

Başlatan berusa55, 24 Şubat 2013, 18:10:58

« önceki - sonraki »

seyf55

samuray

isabet olmuş erdemin cezalı olması hoca onda ne buluyorsa her maç mutlak kadroda ya rize maçında ikinci yarı girdi oyuna iyide oynadı ama denizlide tam bi hayal kırıklığı yaşattı zor mor bu maçı mutlak almak gerekir inşallah alacaz

Shane_Falco

Alıntı yapılan: senol - 01 Mart 2013, 09:37:24
              Soner
Kere     Ercan  Cemil     Lokman
Haluk   Fatih   Mustafa  Musa Sinan
   Dimitrov   Abdulkadir.

Maç sonu 3-0
3 puan garanti

Kere ve Haluk oralarda oynayamaz be hocam :) Kere'yi geçtim Haluk kanatta mümkün değil...

samsunluhakan

King1965

fanatik samsunsporlu

soner
musa aydın     ercan     cemil      şaban
                        fatih şen
dimitrov    mustafa     abdülkadir     musa sinan
                       haluk

Ertuğrul Sağlam

Maça bir gün kaldı maç başlığı henüz dört sayfa oldu Denizli malubiyeti adeda taraftarın üzerine ölü toprağı serpti.

samuray

malesef son iki deplasman sıfır puan çekince milletin morali de sıfır oldu

King1965

çaykkurrize 3-0 Kartal bız macı aldıgımız takdırde bıraz olsun nefes alacaz

Kais

Alıntı yapılan: Ertuğrul Sağlam - 02 Mart 2013, 12:42:17
Maça bir gün kaldı maç başlığı henüz dört sayfa oldu Denizli malubiyeti adeda taraftarın üzerine ölü toprağı serpti.

maç biletlerine ilgide az diyolar ama   :(

berusa55

03 Mart 2013, 01:04:15 #55 Son düzenlenme: 04 Mart 2013, 04:54:52 berusa55
Sezonun ilgisi en düşük maçı olacak gibi geliyor bana da. Yarın tribünlere de yansımaz inşallah bu durum. En azından maçın Pazar günü olması ve tv yayınının olmamasından dolayı maratonun dolacağını ve takımımızı yine ateşleyeceğimizi tahmin ediyorum. Hayırlısı bakalım...

GurbetciFanatik

2-0 net aliriz tahminim.
Golleri ben haric herkes atabilir.

CeLL-O

Samsunspor, 1990-2013 yıllarında arasında üç defa 3 Mart günü maça çıkmıştır. Ve bu maçların 3'ünü de kazanmıştır.

Süper Lig'de 3 Mart 2012 tarihinde deplasman Antalyaspor ile karşılaşan Samsunspor, Gekas ve Ekigho'nun golleriyle maçı 2-0 kazandı. ( 2011/2012 Sezonu )

Süper Lig'de 3 Mart 2001 tarihinde sahasında Bursaspor'u ağırlayan Samsunspor, Ali Akdeniz ve Tümer Metin'in golleriyle maçı 2-0 kazandı. ( 2000/2001 Sezonu )

İkinci Lig'de 3 Mart 1991 tarihinde sahasında Giresunspor'u ağırlayan Samsunspor, karşılaşmayı 3-0 kazandı. ( 1990/1991 Sezonu )

http://egunes1965.blogspot.com/2013/03/tarihte-bugun-samsunspor-3-mart.html

mehmet yılmaz

Maraton biletlerinin 5.000 kadarı bitmiş. Yarın da gişelerden satış olur.
Bence içeride oynayacağımız en zor maç bu; inşallah çocuklar gününde olur ve kazanırız.