PTT 1. LİG 24. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Torku Konyaspor

Başlatan berusa55, 24 Şubat 2013, 18:10:58

« önceki - sonraki »

samsunsporlu1994

Zor maç. Bu maçtan her türlü sonuç çıkabilir. Torku Konyaspor ligin kaliteli ve hedefi olan takımlardan biri. Hedefi olan takımlara karşı oynamak her zaman zordur. Bizim ise düşme hattından uzaklaşmamız lazım. Tavşanlı Linyitle aramızda sadece 3 puan fark var. Bu işin şakası yok. Kalan 11 maçımızda hep ilk 10 sıradaki takımlarla. K.Erciyesspor deplasmanına moralli gitmek istiyorsak Konyaspor maçından 3 puan almamız gerekiyor.

furkan5534

hiç bişi kaybetmiş değiliz sadece şu topcular kafalarını değiştirsin yeterki

Desiqner

Şimdi Göztepe maçlarının özetini izledim.
Erdal - Neca gerçekten tehlikeli adamlar.
Ars diye bi adamları var onu hiç konuşmuyorum leblebi gibi gol atıyor kaç haftadır.
Kere reis iş başına...
Maçı alırız..Çünkü 12 kişi çıkacağız sahaya.

HoliganSamSunLu

içerde artık biraz daha rahatızda şu deplasman sıkıntısını gidermemiz gerek...

SametYılmaz55

içerdeki maçlardan korkmuyorum takım gerçekten çok iyi konsantre oluyor içerde.Tehlikeli adamları var ama Rize kadar tehlikeli değiller bence.Ars'ın gol atması için boş alan bulması gerekir.onu defansta kitleyeceğimizi düşünüyorum.Erdal sıkıntı yaratırsa yaratır sadece.onuda bir şekilde durdururuz artık.rahat bir galibiyet bekliyorum alacağızda inşallah

tankut

7. sıradaki Bucasporu içinde bulunduğumuz grubun lideri varsayarsak Bucaspor ile aramızda altı takım ve 8 puan fark var.Yani bunu biraz daha açarsak bu ligin liderini 33 puanla bucaspor gibi düşünelim bizde ligin 25 puanla 7.sırasındayız, aramızda liderle 8 puan fark war diye daha ligin bitmesine 11 hafta kala lideri kovalamaktan vazmı geçeceğiz. Aramızdaki 6 takımın hiçbiri öyle 3-4 haftalık seri yakalayacak çapta takımlar değil,içlerinde rakibimiz olabilecek takım bir tek Boluspor onlarda 2 haftadır mağlup. Ne urfa ne buca ne antep ne konya ne ksk kalan maçlarda 15-20 puan toplayacak takımlar değil Denizliyi saymıyorum bile. Bu lig daha çok su kaldırır onun için yılmak yok mücadeleye devam. Konya erciyes adana maçlarında 9 puan yaparsak kimse bizi tutamaz.       

Karabudun

Alıntı yapılan: tankut - 25 Şubat 2013, 16:40:09
7. sıradaki Bucasporu içinde bulunduğumuz grubun lideri varsayarsak Bucaspor ile aramızda altı takım ve 8 puan fark var.Yani bunu biraz daha açarsak bu ligin liderini 33 puanla bucaspor gibi düşünelim bizde ligin 25 puanla 7.sırasındayız, aramızda liderle 8 puan fark war diye daha ligin bitmesine 11 hafta kala lideri kovalamaktan vazmı geçeceğiz. Aramızdaki 6 takımın hiçbiri öyle 3-4 haftalık seri yakalayacak çapta takımlar değil,içlerinde rakibimiz olabilecek takım bir tek Boluspor onlarda 2 haftadır mağlup. Ne urfa ne buca ne antep ne konya ne ksk kalan maçlarda 15-20 puan toplayacak takımlar değil Denizliyi saymıyorum bile. Bu lig daha çok su kaldırır onun için yılmak yok mücadeleye devam. Konya erciyes adana maçlarında 9 puan yaparsak kimse bizi tutamaz.      

"Kimse bizi tutamaz." derken play-off hesapları mı yapıyorsun? İnşallah sen haklı çıkarsın, lakin mevcut tablo öyle demiyor. Onu sayma, bunu sayma. Sayma da güzel kardeşim, o saymadığın Denizli' ye yenileli kaç gün oldu? Bu ligde herkes herkesi yenebiliyor ve biz maalesef hala düşme hattındayız. Ya Göztepe bu hafta alsaydı 3 puanı. Tamam, ilk yarıyı gözümüzün önüne getirdiğimizde epey yol aldık, "Çıkabiliriz." dedik zaman zaman. Ama gerçek ortada. Play-off hesabını sen ben yapsak hoca yapmıyor, oyuncular yapmıyor. Bu sezonu orata sıralarda tamamlayalım ve rahat bir nefes alalım.

kavak_55

ployf hesabı yaparken besim hocayı unutmaylım derim ben konyayı yeneriz inşallah ligi orta sıralarda biririz ama bu kadro kalitesi çok daha iyi şeyler yapabilir besim hocayı unutursak ...

serkancengiz

besim hoca dizginleri bırak takım rahat oynasın

celebi

teksas3455

Bu takımın iç sahada yenemeyeceği takım yok bunu geride kalan 3 haftada gördük.
Ama zihniyet devam ettiği sürece zannedersem deplasmanda 0 çekmeye devam ederiz.

HoliganSamSunLu

zihniyetmi değişiyor ne değişirse değişsin nasılsa kaybedecek birşeyt yok deplasmanda öylede yeniliyoruz böylede bari risk alınsın belki bu şekilde birşeyler olur...

Levent ÖCAL

Tarih: 03.03.2013 Saat: 3 Skor: 3-0  :deli:

Nerde bu püskevitler  :rulet:

babasamsunlu

samuray

benimde içerideki maçlarda sıkıntı olacağını sanmıyorum seyircimiz oynatıyor takımımızı zaten hocaya ihtiyaç olmadan asıl sıkıntı deplasman maçları hoca buna acilen çözüm bulmalı  >:(