PTT 1.LİG 22.HAFTA | Samsunspor'umuz - Çaykurrizespor

Başlatan King1965, 10 Şubat 2013, 15:57:07

« önceki - sonraki »

cgr

Çaykur Rizespor Teknik Direktörü Mustafa Denizli, hafta sonu deplasmanda Samsunspor ile yapacakları maçın ezeli mahalli rekabetin yaşanacağı güzel bir maç olacağını söyledi.

Denizli, Mehmet Cengiz Tesisleri'nde idman öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, 5-1'lik farklı Göztepe galibiyetinin çok önemi olmadığını belirterek, "Oynadığımız oyunun sonuç olarak iyi bitmesi bizi mutlu eder. Güzel bir şey taraftarın önünde gol sevinci yaşamak, yaşatmak. İyi yoldayız. Saha içinde ve dışında mesafe katediyoruz. Saha dışı bu haftanın güzel tarafıydı. Onlar böyle destek olduğu müddetçe biz gereken cevabı veririz" dedi.

Ligin enteresan olduğunu, hep birlikte bunu yaşadıklarını ifade eden Denizli, "Bu sezon ve her sezon ortaya çıkan tablo, çekişme hiç bitmiyor. Samsunspor da bu grupta ikinci yarıya iyi başlayan bir ekip. Boluspor mağlubiyeti Samsunspor için ölçü değil. Samsunspor ikinci yarının iyi ekibi. Biz de 4 maçta 9 puanla iyi başladık. Bunu devam ettirmek istiyoruz. Samsunspor maçı ezeli mahalli rekabetin yaşanacağı bir maç olacak. Samsun'a iyi gidip iyi dönmek istiyoruz" diye konuştu.

Karabudun

Rize buraya çekinerek geliyor. 1 puana razı olacaklar. Oyunda baskıyı biz kurarız, lakin bizim üzerimizde de alt sıralarda olmanın ve galibiyetin gerekliliğinin baskısı olacak. Seyri keyifli bir maç olur. Cesur oynarsak fena fark atacakmışız gibime geliyor. Galip gelmişiz gibi hissediyorum. Acayip rahatım. Hayırdır inşallah!

Serkan

çekinerek gelmiyor çekindiğini düşünmemizi istiyor bunda da başarılı olmuş; rehavete girmemeliyiz.

Sercan

Çıktığımız sezon taraftar olarak bu takıma çok maç kazandırdık, yine öyle olmalı...

sadece55

Maç 7 ye alındı söylentileri var yalnış mı?

cembaba

Yanlış. Biletler satışa çıktı. Sattım bile bir kaç tane ;D

lato

Herşey bir kenara Bolu maçında ofsayttan atılan gol hiç böyle bir pozisyon olmamış gibi ne özete konuldu ne de bir yerde tartışıldı. Tahminim maçın hakemi Yunus Yıldırım'ı korumak amaçlı Tff'nin yönlendirmesiyle yapıldığıdır. Başkanlık yarışında bir kaç kişi çıktı etmediği hakaret kalmadı (takıma ve başkana) hiçbirşey yapamadık. Şimdi de 4 haftadır Ttff kararıyla maçlar internetten verildi Rize rakip olunca Trt maçımızı canlı vermeye kalkıyor. Aynı Trt önceki hafta maçının en önemli pozisyonunu yok sayarak birilerinin isteğiyle üstünü örtüyor. Ne zaman sağlam bir teşkilat kurup birilerine tepki vereceğiz merak ediyorum. Trt'ye maç içinde protestoyu geçtim o gün sahaya bile sokmamak gerekir iyice ezik olduk valla gelen vuruyor giden vuruyor. Hak verilmez alınır mantığıyla birlikte hareket ederek birşey yapamaz mıyız?

samuray

inşallah stad dolar trt.ye en iyi tepkiyi böyle vermiş oluruz slogan eşliğinde tepkimiz de ise kesin sesi kısarlar ama bi şekilde tepki vermek gerek bize internete mahkum ettiler berbat bi yayınla bari doru dürüst verseler maça gelince kesinlikle yenmemiz gereken bi maç alt sıralardan bir an önce kurtulup daha fazla özgüven kazanmamzı adınada olumlu yönde katkı sağlayacaktır bu galibiyet

King1965

GökhanÇağlar

Rizesporun kadrosu iyi ve çok formdalar.Ancak bizim içerde puan kaybına tahammülümüz yok.İnşallah o stad dolar ve güzel bir galibiyet alırız..

FaTiH_HaN

Top oynamaya çalışan rakipler karşısında daha rahat ve güzel futbol oynuyoruz, ilk yarı golü bulup kontradan farkı 2 ye çıkarır 3 puanı alırız.

SametYılmaz55

çok zor bir maç olacak ama zoru severiz Rizeyi :-*

Gorkem

Özcan İNAN

Bu maç her ne kadar zor olsa da bir o kadar da bizim için önemli...Besim hocada bu maçta dik durup cesur oynatırsa takımı inancım tamdır... samsunspor_x

beşnumara