STSL 2011-2012 / 30. Hafta | SAMSUNSPOR'umuz 0 - 0 Gaziantepspor

Başlatan havzalı55, 03 Mart 2012, 19:37:24

« önceki - sonraki »

GurbetciFanatik

Ertugrul
Adem  Kemal   Kelhar   Bahia
      Murat C.    ????
Ekigho     Murat Y.        Serdar
              Gekas

??? = Fink dökülüyor sahada cok top kaybi aptalca hatali paslar
??? = Hakan futbol becerisi 0 ama mücedelesi 100%

acaba diyorum ??? yaptigim yere Murat Yildirim olsa ve tam göbege Anil olsa olurmu ???

beşnumara

İ.ne H.Karaman Turgut Doğan görünümlü Şahini bu maça özel hazırlar.İnşaallah alacağız maçı.Yalnız maçın stresi yüksek olduğundan muhtemelen maraton seyircimiz sadece izleyecektir.Maratonu uyutmazsak dağıtırız Antepi ;)

kamuri

( Teksas )

Sol Açık

Alıntı yapılan: isa55 - 04 Mart 2012, 00:44:28
G.antepte yarınki belediye maçında kalecisi, Emre Güngör ve İsmael Sosa kart sınırında

Kart sınırındaki oyuncuları Binya, El Yasa ve kaleci Karcemarskas...

vanlioglu

isa55

Kart sınırında olan topçuları maçkolik veriyor. Maçkolik yanlış bilgi vermez sanırım.

twitter

Farklı galibiyet nedeniyle çok mutlu olduklarını belirten Kızıl, ''Şimdi final maçımız var. Gelecek hafta deplasmanda Samsunspor ile oynayacağız. Kazanın istediğinizi vereyim'' dedi.

Kızıl, futbolcuların prim tezahüratı sonrasında, ''İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçı için 30 bin TL prim ve içeride kalan paraları da ödeyeceğim'' sözünü verdi.

cembaba

Cehennemi yaşatın şunlara başka bir şey istemiyorum :(

Theofanis Gekas

HoliganSamSunLu

bu belediye antepten 5 yiyecek  takımmı allahınızı severseniz bana hiç inandırıcı gelmedi ama biz işimize bakalım antepi mutlak yenmeliyiz başka bir sonuç düşünmek değil aklımızdan bile geçmiyor.

kutsalforma

Alıntı yapılan: HoliganSamSunLu - 04 Mart 2012, 22:19:35
bu belediye antepten 5 yiyecek  takımmı allahınızı severseniz bana hiç inandırıcı gelmedi ama biz işimize bakalım antepi mutlak yenmeliyiz başka bir sonuç düşünmek değil aklımızdan bile geçmiyor.

banada cok ilginc geldi? serefsiz arif erdem!

celebi

arif erdem kesin maçı satmıştır ******* o *******

kamuri

sparaya ve onun kullandığı duran toplara kesinlikle dikkat etmeliyiz bu şekilde çok gol buldular son zamanlarda durduk yere saçma sapan ceza sahasına yakın yerlerde faul yapmaktan kaçınmalıyız kesinlikle

##kdc##

bu hafta herkes bildiği bütün totemlerini uygulasın beyler =)