STSL 2011-2012 / 30. Hafta | SAMSUNSPOR'umuz 0 - 0 Gaziantepspor

Başlatan havzalı55, 03 Mart 2012, 19:37:24

« önceki - sonraki »

jean

Abiler artik hayal kurmayalim bank asyadayiz kucuk kardesimi aglarken gordum icim gitti yine iskence bize

AhmetDenizci

burakbas

Bu taraftarın suçu ne ?    Ne istedilerse yapıldı. Hangi deplasmanda abilerim , kardeşlerim yanlız bıraktı. Bu taraftar sevgililer gününde gerçek sevgilisine koştu. Stada hangi taraftar götürmüş, biz götürdük. Anadolu da kareo yu biz başlattık. Daha neler neler. Bu ahı alırsanız eğer , nasıl ödeyeceksiniz onu düşündünüz mu hiç ? O küçük kardeşimin gözyaşlarını hatırlayın. Bir gün formaya bakın , ARMA ya bakın. Üzülmemek elde mi !

emre__ss

Bir taraftar gurubundan ne beklenmişse bu büyük taraftar âlâsını yaptı.Durup durup şu koreografiye bakıyorum Allah askına kim yapmış böyle birsey?kim vermiş bu kadar emek?bir hafta rahat mac izledik mı ben hiç hatırlamıyorum.vallahi bu bile sorun değil sıkıntı çekelim olsun ama biraz sizde de ruh olsun.biraz siz de sıkıntı cekin.takim olarak berbettik evet ama ben birine taktim arkadas fink ya fink adam önündeki topa hareketlenmiyo trene bakar gibi bakıyor.nedir abi seni bu kadar ruhsuz yapan?deplasmana mı gelinmedi tesislere mı gelinmedi ne ya ne? Bu kadar  da olmaz ya bı de maratonu mac sonu alkisliyo tövbe ya Rabbim sabır ver ya.keyif bagisliyor güya. :kafa: ne diyeyim icimiz çok dolu eminim yazdıklarıma da yansiyo ama içimdekileri bir yazsam ömür boyu banlanirim .sonuc olarak SAMSUNSPOR.

hala kızı

Durun bi yaaa bi durun Allahınızın aşkına durun hemen düştük falan noluyo arkadaşşşş!!!!
bu takım değil ama bu amblem samsunspor_x 4 te 4 yapacak  spor_toto kalacak!!!o kadar :kafa:

city ultras

ben böyle bir amatör mac  görmedim,o ne kadar pas hatasiydi böyle.

en büyük taraftar,bu taraftar oldukca bana herzaman samsunspor heycan vericek amatörde bile olsa

cembaba

Değil Bank Asya, Amatöre düşsen de Terkeden Kahpedir Kahpe!

engin55

Aynen. Terketmek yok. Asansör takım demeleri zoruma gidiyor

varol55

en üzüldüğüm nokta da arkadaşlar yaklaşık 25 trilyon harcanmış bu sene bu takıma ama halada kaliteli oyuncularımız yok denılıyorsa yazık bu  kulubün paralarını hunharca harcayan  bu yönetici bozuntularına...birde şu ugur borala takıldım ..celilin  serkan aykutun yerini fazlasıyla dolduracakmış.doldurdu am cebine parları doldurdu.bir maçı yok aldığı para 4 aylığına bir trilyon 100 milyar  evet evet yanlış duymadınız   yazıklar olsun sizin gibi insanlara.....

Desiqner

Bu siteye hiç uzun uzadıya birşeyler yazmadım.
Öncelikle söylemeliyimki birkaç seneye kadar bir istanbul takımının taraftarı diyordum kendime.Bunun nedeni "derbi" denilen maçlar harici futbolu takip bile etmemem ve belkide bu siteyle tanışmamam olabilir.Tabi zamanla gerçekleri görerek sadece Samsunspor diyenlerdenim.
Bugün maçtan çıktığımda üzgünlük vs. değilde sadece hayal kırıklığı vardı üzerimde ve halada var.Yani bakıyorum Türkiye'nin en iyi 4-5 tribününden biri var , çoşku var , inanç var ve maalesef sahada  bir ruhsuzlar ordusu vardı.Ve sonuç bu oldu.
Bu takımın taraftarıyım diyen biri olarak ilk defa küme düşmenin acısını yaşıyorum.Bu matematiksel olarak olmasada çoğunluğumuzun öngörüsü budur.He farkedermi Amatöre kadar düşse ? Hayır ben bu saatten sonra yine takımımın peşinde olurum.
Şu saatten sonra takımımız mucize peşinde sonuna kadar savaşırken yönetimde gelecek senenin hesaplarını yapmalıdır.İnşallah düşsekte seneye tekrar buradayız.Küme düşsekte bundan sonra T.Direktör olarak , yönetim olarak "İstikrarlı" bir Samsunspor isteğim.İnşallah gerçekleşir.
Bugünkü atmosferde emeği en fazla olan siz site üyelerine Sonsuz Teşekkürler.Elinize kolunuza sağlık.Uzun yazdığım için özür dilerim.Paylaşmak istedim...
BİZ YİNE DÜŞTÜK AMA YİNE KALKARIZ !....

mehmet yılmaz

Yanılmıyorsam Salıpazarı'ndan gelmişleri :(

Bu arada nice yıllara, daha güzel doğumgünlerin olması dileğiyle Babasamsunlu

celebi

Alıntı yapılan: CemBaba - 11 Mart 2012, 21:47:35
Değil Bank Asya, Amatöre düşsen de Terkeden Kahpedir Kahpe!

akşam aynısını etrafıma hanıma söyledim. terketmek mi aslaaaa

twitter

Asansör lafı kötü bir şey değil alınmanıza gerek yok,
Düşünce görürdüm o geçen sene şampiyonluğa giderken başkanından fırça yiyen andavalları veya 35 milyon taraftarım var diyip geçen sene orta sıralarda dolanırken kıç kadar Ali Samiyen'in yarısını boş bırakan ultrasları
30 senede çıkarlardı lige Miy gibi Ordu gibi

furkan5534

kelimelerle ifade edilmiyo artık.maç esnasında neler yasadıgımı ve bırcok ınsanında yasadıgını anlatmaya gerekyok.matematıksel dustuk dıyemıyoruz ama kendımızıde pek kandırmaya gerek yok..düştük işte! 4 hafta 5 puan fark.adamların ankaragucuyle macı var 8 puan fark.ee bız full kazancaz oylemı ? nıye yapmadık ozaman suana kadar.. hayallerımıze yazık oldu.pıskolojımız dagaldı.eger 2.yarının basında petkopiçi gonderselerdı sımdı ınanıuyorumkı boyle olmazdı.hersey ıcın cok gec!! ınsanların arkamızdan gene atıp tutmaları geldıklerı gıbı gıderler demelerı zoruma gıdıyor.SADECE ARMANIN PEŞİNDEYİZ!! umarım 5 yıl daha beklemeyız!

Sioux

düşmek mesele değil de bazı o.ç.ların diline düşmek çok koyacak...