STSL 2011-2012 / 30. Hafta | SAMSUNSPOR'umuz 0 - 0 Gaziantepspor

Başlatan havzalı55, 03 Mart 2012, 19:37:24

« önceki - sonraki »

ugurozkan

Alıntı yapılan: isa55 - 04 Mart 2012, 00:44:28
G.antepte yarınki belediye maçında kalecisi, Emre Güngör ve İsmael Sosa kart sınırında

emre de sosa da kart sınırında değil. kart raporunu biraz daha dikkatli yayınlarsan, site ahalisi de yanlış bilgilenmemiş olur.

ChucKeR

murat ceylan haftaya oynayabilecek mi acaba. asıl önemli olan bu bence. kiralık sözleşmesi nasıl acaba.

cembaba

Antep'i yenelim. Kayseri'ye 5000 kişi! 20 otobüs kalkar. ;)

binikalamadım

King1965

Karabük macı bızım ıcın fınaldı ve sansızlık oldu yenildik.. Simdi esas rakibin antep işte 6 puanlık mac bunu kaybetme samsunumm :--* :--*

Stelea

Manisayi bir kenara birakirsak rakiplerimiz kesinlikle antep ve antalyadir artik.

samsunmania

Biz yenelim de yukarıdan birilerini mutlaka altımıza alacağız sonuçta.
Bu maç bizim.

alperen

Bu maçı yeneceğimiz taktirde ki yencez,ben Orduyu bile geçeceğimizi düşünüyorum,puanları 38 ama son 5 haftada 0 bile çekebilirler..sırasıyla maçları  besik_tas   sivas_spor   gencler_birligi   galata_saray   trabzon_spor  ilk yarı son 7 haftada 0 çekmişlerdi.

55ertan

gazi_antep dikkatli oyniyacakdir, onlarin isini beraberlikde görür. Bizim avantajimiz muhtesem taraftarimiz.
Orta saha adam gibi oynarsa, aliriz maci.

Theofanis Gekas

kazanmamız lazım kazanırsak düşmeyiz bence o derece antalya,kayseri hatta ordu bile rakibimiz olur o zaman

celebi

Ollivanders

Bu hafta karabuk'un yenilmesi de işimize gelecektir. Bu hafta bizim haftamız olsun Allah'ım.

Sol Açık

Maçtaki tek tehlike, G.Antep'in yenilmemek için gelecek olması. Hatta tek farklı yenilgiye bile razı olabilirler!

Maçın başlarında bir gol bulursak maçı çok kolaylarız. Olmazsa da son ana kadar savaşacağız ve kazanacağız!

bluegreen55

Bursaya yenilip Antalyayı yeneceğimizi hissetmiştim bu maçada beraberlik hissediyordum paylaşayımda gerçekleşmesin bari dedim =)
Bursa maçındada antalya maçındaki gibi defansif oyuncularla oynamamız gerekirdi.Teknik olarak bizden üstün olan takımlarla defansif oyuncularla pres yaparak hızlı ataklar deneyerek oynamalıyız.Tabi antalya maçındaki kadarda geriye çekilmeden.
Gaziantep maçında ise atak oynamalıyız golü bulmalıyız onların savunma sistemide zayıf.

Atak oynamak çok forvetle oynamak değil.Zenke Ekigo Gekas Bance bunların sadece 2'si sahada olmalı.Orta sahamızın oyuna hakim olması gerekir.

s_uzunkaya

ne zaman ümitleniyoruz bu maçıda alırsak şöyle şöyle olur diye hesaplar yapıyoruz ve hep böyle düşündüğümüzde ya kişisel bariz hatalarla yeniliyoruz yada takım olarak çok ruhsuz ve iğrenç bir futbol ortaya koyuyoruz. en son örnekte bursa maçıydı. şu kalan 5 maçı fenere bşk ye oynadığımız futbol anlayışıyla nasıl olurda oynayamayız! heleki bu maç çok kritik. antepe beraberlik fazla fazla yetebildiği gibi tek farklı mağlubiyete bile "güzel sonuç" diye bakabilcekleri bir maç. yanlış bilmiyorsam antepin ankaragücüylede maçı var. bu maç ve ankara maçı geriye kalıyor 3 maç onlar için. yolun sonu yakın o nedenle bu maç özellikle bizim için varmıyız yokmuyuz maçı. ruhumuzu ortaya koymalı ve fenere oynadığımız futbolun aynısından oynamalıyız. 2 farklı skordan aşşağısı bizi tatmin edmeyebilir.... hadi artık bu yeşeren umutlarımızı bu hafta iyice açtırın.