STSL 2011-2012 / 30. Hafta | SAMSUNSPOR'umuz 0 - 0 Gaziantepspor

Başlatan havzalı55, 03 Mart 2012, 19:37:24

« önceki - sonraki »

havzalı55

spor_toto     SamsunSporumuz  samsunspor_x - gazi_antep Gaziantepspor      spor_toto

11 mart 2012 pazar 13:00  

İlk maç başlığımda Antalya maçında galip geldik bu seferde ilk iç saha maçımızın başlığını açıyorum. İnşaallah kendi taraftarımızın önünde bu maçıda alarak yükselişe devam ederek Bu ligde bizde varız diyeceğiz! Biz bitti demeden bitmeyecek  

burakbas

ChucKeR

ikili averaj kazanmak kadar değerli. belki antep tek farklı malubiyete eywallah bile diyebilir. çok garip bir maç olacak.  inşallah istediğimiz gibi gider her şey.

kumköylü ahmet

ya arkadaslar bir maci daha bitirmeden hamen acmasak gelecek haftanin macini daha iyi olmaz mi..suan sadece antalya macini yorumlamak daha mantikli..rahat rahat sevinelim sevincimizi antalya mac basligi altinda devam edersek daha iyi olur diyee dusunuyorum..acan kisiye saygim sevgim sonsuz yanlis anlasilmasin ben genel durum icin diyorum

ChucKeR

acibicim maç biteli 1 saat oldu neyin yorumu.
2 saatlik maça 3-5 saat yorum sadece bizim ülkede oluyo.
hem öyle yaman bir maç da geçmedi saatlerce konuşacak.

maça dengeli kadroyla çıktık. rakibin hatasından golü bulduk. gömüldük. geç gelen değişiklik rahatlattı. rakibin santraforu olmaması avantajdı. kondisyonumuz sene başından beri 90 dakikaya yetmiyor. önümüzdeki maçlara bakacaz. bu kadar :D

kamuri

maçın pazar günü olması da avantaj bizim için tıklım tıklım dolu tribunler onunde oynamalıyız oyle de olacaktır zaten en çok da antepi yenince o çakma fatih terimin suratını görmek istiyorum. butun sezonun emekleri çekilen sıkıntılar dertler hepsini bi maçı kazanarak unutturabilirsin bize samsunsporum sizlere güvenimiz sonsuz çıkın oynayın yenin

hala kızı

11.03.2012 pazar günü 13:00 'de
19 mayıs stadyumu
hadi bismillah!!!!

kumköylü ahmet

Ollivanders

Forvetim

öyle yada böyle bu maçı alacağız Allahın izniyle, ya Allah Bismillah Allahuekber

5trawberry

Son maçmış gibi benim gözümde..

Kazanırsak, kalırız..
Yenilirsek düşeriz..

Lamı cimi kalmadı..

Ahmeti

Mümkünse bundan sonra final maçımız demeyelim ne zaman final maçı desek kaybettik.
Bu maç olsa olsa sıradan bir maç olur kazanırız ve hedefe emin adımlarla gideriz.

twitter

final maçı, yenilirsek düşeriz.

ama handikaplı alırız.

GurbetciFanatik

Bu macin tartismasi bile yok
en az 3-1 bizim bu mac
rahat olun

oguz_5528