STSL 2011-2012/ 5.Hafta | SAMSUNSPOR'umuz- Manisaspor

Başlatan AntZ, 25 Eylül 2011, 20:49:03

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

Maç içinde olanları herkes yeterince yorumlamış...
Bir çoğuna bende bütünü ile katılıyorum..
Milletin alay konusu olduk..

1 gün geçtikten sonra ise şunu söylemek  geçiyor gönlümden..

herşeyde bir hayır vardır..
Umarım böylesine şer dolu  yenilgide hayırlara vesile olur.

maraton

ya o değilde o sivil bizim görüntüleri bize verse de bi kendimizi izlesek, çok merak ediyorum nasıl şekillere giriyoruz !!
emniyet uyuma vatandaşa iyilik yap yükle şu siteye bizim locanın videosunu  :kanka:

mehmet yılmaz

facebookta emniyeti beğenirsen videoları görebilirmişsin ;)
söylim de etiketlesinler seni...  ???

maraton

uslu bir çocuk olursam da şirinleri görürsün dediler, yıllarca kırdım kıçımı oturdum,gördüğüm tek şirin çiço reis !!

maraton

epçeli köylü

Ben bu işi anlamadım. Çok rezalet oynuyoruz.Küme düşme yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Ama klüpten bir yetkiliyle konuştum.Onlara göre hiç sorun yokmuş.Bunlar geçici problemlermiş. Penaltıyı neden defans oyuncusuna attırıp hikmet karamana bizi madara ettiniz dedim.O saha içinde olan bir karışıklıktan olmuş olabilir denildi.Ben bu işi anlamadım.Çok iyi gidiyormuşuz. Şimdi bizim takımın durumu çok iyi desem bu forumda zılgıtı yiyeceğim.Kötü desem diğerleri yok öyle bişey diyor. Ne desem laf değil yani...

mehmet yılmaz

Emniyetin bizim maçlar için yönetmen olarak Nuri Bilge Ceylan'la görüşmeler yaptığını duydum.
Cep telefonu yerine hareketli kameralar kullanılacakmış.
Nuri Alço gazoz satacakmış; tecavüzcü Coşkun da taşa çıkacakmış.
Dev prodüksiyon diyorlar...  8)

masbene

kaptan 55

Alıntı yapılan: maraton - 03 Ekim 2011, 20:55:06
ya o değilde o sivil bizim görüntüleri bize verse de bi kendimizi izlesek, çok merak ediyorum nasıl şekillere giriyoruz !!
emniyet uyuma vatandaşa iyilik yap yükle şu siteye bizim locanın videosunu  :kanka:

başkanım o görüntüleri bulurum ama bu iş sana pahalıya patlar  :D

feveran

3 kiş oturuyoruz maçda sivil geldi sen sen sen 3 kişi geliniz dedi bizimkiler dondu kaldı meğersem tuvalette sular kesıkmiş orda kufur etmiş bizim abi te ordan takip etmiş polis bize patladı kabak

not: onlarda kabahet yok dun toplum destekli polislerle görüştüm onlarda görevli imiş orda yönetim trabzon maçında 36 bin almış ceza siz niye görevini yapmıyosunuz diye şikayet etmilş aslında adamalrda ne yapsın adam daha giresun ile hazırlık maçındakı paralarını almamışlar acısın tyabiki çıkartıcak

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 26 Eylül 2011, 13:19:02
Manisaspor'un en etkili futbolcusu Simpson'ın cezalı olması takımımız adına çok büyük bir avantaj, Ergün Teber, Yiğit Gökoğlan'ı iyi marke edebilirse Manisaspor'un yarısı sahada yok demektir. Samsunspor'umuzun rahat kazanacağı bir maç bekliyorum.... Ömer Aysan'ın sağdan süpriz bindirmelerine dikkat!...

Rakipte İsaac ve Yiğit gibi iki tane ayaklarına hakim süratli ileri uç elamanı var. Seninde bunlara önlem alabilecek birtek Kemal gibi stoperin varken sen bu çocuğu sağbek'e hapset Akaki ve Bahia gibi iki ağır stoper ile bunlara önlem almaya çalış.
Lazar ve Adem iki iki tane sağbek dururken, Hoca'nın Kemal'dan sağbek yaratma inadını halen anlamış değilim. Hadi Petkoviç rakibi tanımıyor olabilir Serdar Dayat ne iş yapar bu takımda? sadece yardımcı hocalıkmı görevi? İsaac ve Yiğit'e sadece Kemal gibi bir soper ile önlem alabileceğini bilmiyormu? Serdar Dayat ve Petkoviç bu malubiyetin en büyük sorumlusu sizsiniz...

samuray

aynen katılıyorum yazdıklarına arkadaşım tek sorumlu teknik heyetktabiki başsorumlu petkoviç 5 nici hafta olmuş hala kemalden sağbek yaratmaya çalışıyor ya hayret çıkmış diyorki bu mağlubiytten ders çıkarmalıyız özrü kabahatinden büyük ya en büyük dersi sen çıkaracaksın hoca sen kendine gel artık ya yeter bunlar hazırlık maçları yok bu işinde şakası yok  >:( >:( >:( >:(

KırmızıBeyaz

Sağ bek ve sol bek de ciddi anlamda zaaflarımız var. Ergün teber tam anlamıyla fiyasko. Her maç sol kanadımız yol geçen hanı gibi. Manisanın 77 numarası hakeza Celustka da sol tarafımız felç etti. Pal Lazarda öyle çok ağır. Orta yapmak tan aciz. Hiç mi idman yapmıyorlar anlamıyorum. Kemal i sağ bek oynatıyorsun hangi mantıkla. Acilen Adem ve Orhan ın takıma dönmesi lazım. Orta sahada oyun kuran adamımız yok. Hakan Bayraktarın yokluğunu ciddi anlamda hissediyoruz. Devre arası orta sahaya ve beklere transfer şart..

mehmet yılmaz

Ya arkadaş, bir maçın moral bozukluğu halen mi geçmez???  :( :(

Desiqner

Aynen samsuni :) Hala nasıl yenemedik diye yırtınıyorum :)