Bank Asya 1. Lig 16. Hafta SAMSUNSPOR'UMUZ - Gaziantep B.B.: 4-0

Başlatan AntZ, 05 Aralık 2010, 17:16:11

« önceki - sonraki »

brigand

stada girdiğim andan çıktıgım ana kadar kalpara saydırmak için gideceğim bu maça. tek amaç bu !

spooks

Dartagnan

Yeter artık be kıme tepkı koyacaksak koyalım.Bence hepsıne bırden koyalım.Sırtımızı donelım bır seyler yapalım.bılgılendırme yapalım.Tepkı koyamadan olmayacak

furkan5534

yorum yok bugün yeterince şaşırdık maçta.. pozisyon yok ya!  :-\

KareAs55

Kazanmak veya kaybetmek artık benim için önemli değil şahsım adına bu maçı protesto için sabırsızlıkla bekliyorum...

Dartagnan

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 06 Aralık 2010, 00:17:59
Kazanmak veya kaybetmek artık benim için önemli değil şahsım adına bu maçı protesto için sabırsızlıkla bekliyorum...

Sercan

Hiç ümidim yok bu maçtan.Sadece gereken tepki verilmeli artık...

gurkan

Turuncu

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 06 Aralık 2010, 00:17:59

seskat

maçı TRT canlı vercek, vermese daha iyi olurdu, gerci gurbettekiler icin tv den verilmesi iyi. ama ben ne olursa olsun, yine tribünde olcam. macın sonucunu artık düşünmüyorum, adam gibi futbol oynayalım dicem, ama kalpar varken zor. süper lig icin yeterli oyunumuz yok. cok defansif oynuyoruz. ligin en cok gol yiyen bi takıma gol atamıyoruz. bu nasıl iş anlamadım. işallah antep bld macı güzel bir maç olur. bu sefer iyi protesto etmemiz gerekiyor. belki anlaması gerekenler anlar da bişeyler yaparlar. tahmin vermek istemiyorum. günlük başarı peşinde değilim. süper ligde yeni sezon fikstürü cekildiğinde Samsunspor'u görmek istiyorum !!!!

berusa55

Tribünler oldukça etkilenecektir bu hafta. İnşallah raydan fazla çıkmayız  :(

brigand

maç izlemeye destek vermeye değil. bu sefer son dakikaya kadar tepkiye gidiyorum. bu düzene alıştırdılar yıllardır insanları. artık yeter bu yalan dolan. yeter lan bu salak ligde durmak istemiyorum a.q

ahmetsefa55

bı kere yapılması gereken toplu protesto.sessız kalmak 10 dk fln.mac baslamadan once de ahmet murat kemal ve orhanın trıbunlere cagrılması gerekıyo.dıgerlerıne kesınlıkle tavır konması lazım(orhana karsı tutumum bellıdır ama adam yetenegı sınırlı da olsa elınden gelenı yapıyo en azından mac secmıyo dıger yavsaklar gıbı)

brigand

hazır çok geç olmadan tepkiyi tam anlamıyla ortaya koymak gerekir. olayları normalleştiripte baktığımız zaman neler olduğunu geçen yıllardan çok iyi biliyoruz.

Mert

Herşeye rağmen gönül rahatlığıyla yeneriz diyorum.Nedense içimden bunu söylemek geldi.