Bank Asya 1. Lig 16. Hafta SAMSUNSPOR'UMUZ - Gaziantep B.B.: 4-0

Başlatan AntZ, 05 Aralık 2010, 17:16:11

« önceki - sonraki »

AntZ

Tarih:12 Aralık Pazar
Saat:13:30
Stad:Samsun 19 Mayıs

Hızlı çıkışımızın ilk maçı olmasını diliyorum.

Ollivanders

Takıma guvenim sıfır . Bence berabere. 1 puan iyidir.

kuzey55

antep bugün çok iyi oynadı linyit karşısında bize karşı böyle oynarsalar kapanmadan yenilebiliriz.beraberlik kokuyo bu maç.

Dartagnan

kuzeycity

Ekrem

Sonuna Kadar 55

hiç belli olmaz samsunspor şansı hiç tutmadı bu takıma...

GurbetciFanatik

Bu maci alamzasan samsunsporlu futbolculaur o zaman yanilmiyorsam rize deplasmanina tek otobüs gider o da sizin bindiginiz kulüp obüsü olur.
Ben yeneriz parcalariz dagitiriz demiyorum , ama 3 puandan baskasi yalan olur.
Bu maglubiyet insallah size ders olur dicem , ama bunlar bu sene o kadar ders aldilarki ( hele H.Kalpar ) simdiye kadar
profösör olamalari gerekirdi.

Baskent_Samsunspor

kazanırız demekten başka bi şey yazmaya elim gitmiyor.

celebi

tvden sdece maçı seyredeceğim ve bekleyeceğim ne desek boş

red_white

arkadaşlar güngören başlığında herkes 3 4 atarız diyordu biz bence havaya girmeyelim geriden gelelim havay girmek yaramıyor bize.. bence bu maç berabere biter

Tufan

Denizli Erciyes Ordu maçlara zor dendi 5 puan aldık Denizli'nin elimizden nasıl kaçtığıda malum. sonrası git Güngören'de gün yüzü göreme!
istikrarsız ne yapacağı belli olmayan bir takımız 3-0da yenebiliriz 2 pas yapamadan mağlupta olabiliriz ne olucaksa olsun ama hayırlı olsun bıktık artık!

supernatural_55

dengesiz bi hocaya ve dengesiz futbolculara sahibiz.takıma dair tek gerçek taraftar.bu maçı alırız bence.sonra da gider fakire ekmek verir gibi dandik bi takıma hediye ederiz.sezon sonu da 8.oluruz bizden başka kafayı yiyen de olmaz.değişim şart ama yapılır mı,sanmıyorum...

edmontdante

Sanırım kıçımızın üstüne oturduk bu mağlubiyetten sonra.
Şampiyonluk havasına girmiştik belki de gerçekleri görmeden.
Artık yensek mi yenilsek mi çelişkisinde kaldık.Yenilmeyi istemiyoruz SAMSUNSPOR'luyuz dayanamıyoruz ihanet edemeyiz ama artık bazı gerçekler gün yüzüne çıkmalı.Üstü örtüldükce zarar gören biz oluyoruz.