BankAsya Birinci Lig 8.Hafta | Tavşanlı Linyitspor-Samsunspor'umuz: 1-1

Başlatan Cagdas Ünver, 09 Ekim 2010, 02:00:56

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Bayramdan iki gün öncesine geliyor diye biliyorum Alperen. Ama neticede bayram tatili sürecinde olacak.

gozgoz yýlmaz

2-0 yaslar, yola devam ederiz ;) Gollerden birini ikinci yarıda oyuna giren Cenk atar.

YaşarDoğu

Cenk hele bi kadroya girsin atar, atacaktır...

Zor maç olacak , 1-0 olsun bizim olsun.

ata55

cembaba

Ahmeti

yaa bana gülmeyinde bu tavşanlı hangi şehrin takımı

berusa55

samsunmania

Alıntı yapılan: 35ama55 - 10 Ekim 2010, 21:21:04
Bank Asya'ya ilk düştüğümüz sene Akçaabat ve Uşak gibi kolay deplasmanlardan 5 gollü galibiyetlerle dönmüştük. Ben yine bi patlama bekliyorum.

Ama içeride akçaabata 2-1 yenilip Uşak'la 0-0 berabere kalmıştık. Samsunspor bu. Nerede, ne zaman ne yapacağı belli olmaz.

samsunmania

Ne takozlar geldi geçti be. hiç olmaması gereken adamlar hiç haketmedikleri formaları sırtlarına geçirdiler.
Her neyse. Çok dikkatli olmamız gereken bir maç. Tavşanlı amatör ruhla saldıracaktır. Bizim nispeten daha becerikli ayaklarımız yakaladıklarını yazarsa güzel bir galibiyet alırız ki buna da mecburuz. Bu hafta tabela resmen bize çalıştı.

mehmet yılmaz

Mert her iki bilgide de hafızan seni yanıltıyor.

Alıntı yapılan: 35ama55 - 10 Ekim 2010, 21:21:04
Bank Asya'ya ilk düştüğümüz sene Akçaabat ve Uşak gibi kolay deplasmanlardan 5 gollü galibiyetlerle dönmüştük. Ben yine bi patlama bekliyorum.

O sezon Sebat'ı 3-1; Uşak'ı ise 4-1 yenmiştik dışarıda.

Alıntı yapılan: 35ama55 - 10 Ekim 2010, 21:35:25
Akçaabat maçı Gökhan Kaba'nın Samsunspor macerasının bittiği maç.

O maçtan sonra da oynamaya devam etti Gökhan Kazma. Hatta ligin sondan dördüncü maçında Karşıyaka'ya biri penaltıdan iki gol atmıştı İzmir'de.

Burak

o gökhan kaba hala ibb ' nin kadrosunda nasıl oynuyor yaa şaka gibi. 

Geçenler de arkadaşın eczanesine gittim konuşuyoruz bank asya ' dan tavşanlı muhabbeti geçti. Orada ki bayan çalışanın tepkisi '' tavşanlı ' nın futbol takımı da mı var ? Orası köy gibi bir yer doğru dürüst birşey yokki... ''   ;D ;D  ama maalesef güleriz ağlanacak halimize... :o :o

radikal-fma

lucarelli

Shane_Falco

Afyondan geliyorum pazar günü maç için çok taraftarımız olurmu ne düşüyorsunuz ??

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 11 Ekim 2010, 03:50:23
Afyondan geliyorum pazar günü maç için çok taraftarımız olurmu ne düşüyorsunuz ??
baskentten ıstanbul dan bursadan gelenler olcak ızmır ve cevre ıllerden de munferıt gelenler olacak samsundan belkı gelen gruplarda olur diye düsünuyorum