BankAsya Birinci Lig 8.Hafta | Tavşanlı Linyitspor-Samsunspor'umuz: 1-1

Başlatan Cagdas Ünver, 09 Ekim 2010, 02:00:56

« önceki - sonraki »

cembaba

Bu maçı da kaybedersek zaten, gitmeye falan gerek yok deplasman falan.. Hiç değilse sinirlenmeyiz.

KareAs55

Rakibi küçük görmeyip dün akşamki 2.yarıdaki oyunu oynarsak , geçen seneki kocaeli deplasmanı gibi 4-0 gibi skorla döneriz  :)  8)

alperen

artık gol atabiliyoruz.bu maçı rahat bi oyun ve rahat bi skorla alacağımızı düşünüyorum.tahminim 0-3

kalptenþimþek

"Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr"

"Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır"

Allah'ım; Samsunsporumuzu koru, dualarımızı kabul et...

Ayberk

Ben özellikle Bursa'dan kardeşlerimizin tribünde takımımıza destek olacağını düşünüyorum, onların destekleriyle de 3 puan alıp yolumuza devam ederiz diye düşünüyorum. Ancak rakip kim olursa olsun küçümsememek çok çok önemli tabii ki

Atakumlu

gecen sene adana macıyla serimiz son buldu, bu senede adana macıyla serimiz basladıgına inanıyorum kısacası bu macı alacamıza inanıyorum...

beşnumara

celebi

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 09 Ekim 2010, 20:16:29
"Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi'l-hayr"

"Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır"

Allah'ım; Samsunsporumuzu koru, dualarımızı kabul et...

TeRMeLee

Maçı çok rahat kazanacağımızı düşünüyorum. Kupada Bandırma'dan 5 yiyen takım kimbilir bizden kaç yer.

mehmet yılmaz

Sezon başı kampında Tavşanlı'yı Ersin ve Anıl'ın golleriyle 2-0 yenmiştik. Yine en kötü böyle olur inşallah.

AlıntıSamsun sonradan açıldı: 2-0

Bank Asya 1. Lig takımlarından Samsunspor, aynı ligde yer alan TKİ Tavşanlı Linyitspor'u hazırlık maçında son bölümlerde bulduğu gollerle 2-0 yendi.

Kocaeli'nin Kartepe ilçesindeki kamp alanında oynanan karşılaşmada Samsunspor'un gollerini 84. dakikada Ersin ve 87. dakikada Anıl attı.

Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar, karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada, sezon öncesi ikinci hazırlık kampını Kartepe'de sürdürdüklerini bildirdi.

İyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirten Kalpar, geçen sezondan daha başarılı bir Samsunspor oluşturmaya çalıştıklarını söyledi.

Kalpar, hedefe kilitlenecek ve başarıyı getirecek oyuncular transfer etme çabasında olduklarını vurgulayarak, şöyle konuştu:
''Yönetimi, teknik ekibi ve futbolcularıyla geçen sezondan daha iyi bir takım olmaya çalışıyoruz. Bu sezon daha zorlu geçmesini beklediğimiz Bank Asya 1. Lig'de başarılı olmak istiyoruz. İnşallah şehrimize ve taraftarımıza başarılı bir sezon, iyi günler yaşatırız. TKİ Tavşanlı Linyitspor ile oynadığımız dostluk karşılaşmasını 2-0 kazandık. Bu tür hazırlık maçları skor bakımından önemli değil. Dostluk maçlarını oyuncularımızın durumunu görmek bakımından önemsiyorum. Şu anda kampımızda 30'a yakın oyuncu var ve onların çalışmalarından, performansından memnunum. Şimdiye kadar 5-6 futbolcu transfer ettik. Eksik mevkilerimize iki oyuncu daha transfer edeceğiz. Zayıf olan mevkilerimizdeki oyuncu açığını kapatınca daha iyi ve daha başarılı bir Samsunspor ortaya çıkarmayı umuyoruz.''

-AKÇAY'IN GÖRÜŞLERİ-
TKİ Tavşanlı Linyitspor Teknik Direktörü Mustafa Akçay da Samsunspor ile oynadıkları hazırlık karşılaşmasıyla 14 günlük ikinci hazırlık devresini tamamladıklarını ifade etti.

Tavşanlı'daki birinci hazırlık döneminde dayanıklılık, Kartepe'de ise maç kondisyonu üzerine çalıştıklarını anlatan Akçay, ''Burada iyi idman yaparak hazırlık maçlarında iyi bir maç kondisyonu elde ettik. Hazırlık müsabakalarında güçlü takımlarla iyi mücadele ettik. Futbolcularımın geldiği seviye beni mutlu etti. Bu kamp, eksiklerimizi görmek açısından son derece yararlı geçti'' dedi.

TKİ Tavşanlı Linyitspor futbolcularından Onur Bektaş, takım adına kampın olumlu geçtiğini kaydetti. Çok çalışıp yorulduklarını ve bu performansı lige yansıtmayı umduklarını dile getiren Bektaş, yeni sezonda ilk kez mücadele edecekleri Bank Asya 1. Lig'de başarılı maçlar çıkarmayı hedeflediklerini anlattı.

brigand

seri için en uygun deplasman belkide takımın özgüveni içinde önemli bir maç bekliyoruzzz..

celebi

tavşanlıyı yenersek giresunda bize ayrılan bölüm bize yetmez valla

55(tuncay)55

tavşanlıyı yenerek bir seri yakalamak istiyoruz hadi samsunum

Kaya

Alıntı yapılan: samsuni - 09 Ekim 2010, 22:08:33
Sezon başı kampında Tavşanlı'yı Ersin ve Anıl'ın golleriyle 2-0 yenmiştik. Yine en kötü böyle olur inşallah.

Anıl??? o kim abi.Topçumu nerde oynuyormuş? >:(