Bank Asya 1.Lig 33.Hafta / Kartalspor-SAMSUNSPOR'umuz: 2-3

Başlatan AntZ, 25 Nisan 2010, 17:31:58

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: carvalho - 02 Mayıs 2010, 20:03:13
İstanbul'da yerleşik Karacalı Köyü'nden dostlarım ve akrabalarım yaklaşık 50 kişiyle tribün desteği verdi  >l< Pankart onlardan  ::)

Bu köy rahmetli Süleyman Can'ın kabrinin olduğu, annesinin köyü değil mi?

Sadece Samsunspor

biz arkadaşla maçtaydık, maraton açılınca oraya geçtik ama baktık bizden başka kimse bağırmıyor yine kale arkasına geçtik, çok güzel bir tribün oldu, ista bu sene geldim ve ilk deplasmanımdı diyebilirim, kartalda trenden bi indik stada yaklaştık sanki samsundayım sandım kendimi her yer kırmızı beyazdı, dışarda satılan samsunspor formaları atkıları falan, tüm kartal bizi izledi maçta, kartaldan fazla  biizim seyircimiz vardı

ALEM DUYSUN KRAL SAMSUN

carvalho

Alıntı yapılan: samsuni - 02 Mayıs 2010, 22:01:00

Hocam, bilemedim.
Benim de annemin köyüdür orası.

hala kızı

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: carvalho - 02 Mayıs 2010, 22:08:09
Hocam, bilemedim.
Benim de annemin köyüdür orası.

http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=7586.0

bu başlığa ve özellikle sf. 9'a bakarsanız anlaşılır sanırım...

brigand

maça giden tüm taraftarlarımızın yüreklerine, emeklerie sağlık. gerisini konuşmayı bıraktım zaten.

Forvetim

müthiş tribün olmuş hepinize teşekkürler arkadaşlar. ailelerin çokluğu sevindirici heryer kırmızı beyaz ne güzel.

eakgül55

sıcak bir günde güzel bir maçtı gelen taraftar çok fazlaydı çekirdekçiler kendilerine ayrılan yeri doldurdu,  bursa grubu ve grup istanbul 55 olarak olan gücümüzle takımımızı desteklemeye çalıştık artık sezonu kapattık seneye inş. daha bilinçli davranılıp hak ettiğimiz süper lige çıkarız . maç sonunda futbolcular bir hayli keyiflidiler ve formalar tribünlere fırlatıldı pavlik ten forma beklerken savaş ın forması bize geldi ve hala teri kurumadı duruyor koleksiyonda ayrıca oktay a helal olsun

YaşarDoğu

#BAFRALI#

Kaya

SametYılmaz55

kabus bitti en sonunda.Şanlı taraftarımız her şeyin en iyisine layık olduğunu çok güzel gösterdi bu senede.iyi günde kötü günde takımımıza sahip çıkan büyük taraftarımızı gönülden kutluyorum.

celebi

Alıntı yapılan: samsuni - 02 Mayıs 2010, 22:01:00

o köy akçay karacalı köyü hocam (rahmetli süleymanın)

kaptan 55

kuzey55

bu ligde ev sahibi takımın maraton ve kale arkası tribününü doladuran başka deplasman takımı varsa söylesin...