Bank Asya 1.Lig 33.Hafta / Kartalspor-SAMSUNSPOR'umuz: 2-3

Başlatan AntZ, 25 Nisan 2010, 17:31:58

« önceki - sonraki »

AntZ

Bizim için Kartal deplasman sayılmaz, bu maçta puan ya da puanlar alarak rahatlamayı, artık gelecek senenin hesaplarını yapmaya başlamayı umut ediyoruz.

germencisse

Tipik bir beraberlik maçı olur bizde biraz daha rahatlarız..

Fecr_55

1-2 aliriz diye geciyor icimden..Tribündeki yerimi alacagim ALLAH'in izniyle..
Bir de hangi gün oynanacagi belli olsa ya tezden..

samsunmania

Bu maçta kesin puan alıp tamamen işi bitiririz. Takımımızın maça gidecek arkadaşlara galibiyet armağan etmesi dileğiyle..

AntZ

Alıntı yapılan: Fecr_55 - 25 Nisan 2010, 17:42:47
1-2 aliriz diye geciyor icimden..Tribündeki yerimi alacagim ALLAH'in izniyle..
Bir de hangi gün oynanacagi belli olsa ya tezden..

Matematiksel olarak düşme riskimiz devam ettiği için düşmeye oynayan takımların maçlarını aynı gün ve saate alırlar. Pazartesi olma ihtimali yok.

Fecr_55

InsAllah..Bu macta o riski de yokedecegiz..Düstügümüz yeter, kendimizi daha fazla düsürmeyecegiz..!

Forvetim

alalım maçı bitsin bu dert, seneye de kesinlikle süperlige çıkma hedefi koysunlar. çıkıp hedefimizi açıklasınlar. yeter.

GençKozluklu

Bu maç deplesman taraftarları olarkasezonu kapatırız. istanbul2da iyi bir tribün yaparız diye düşünüyorum.

Sempatik Bengülü

sabırsızlıkla beklediğim bir maçtı bende Allah izin verirse tribünde yerimi alıcam.ve bu maç bizim diyorum içime öyle doğuyor umarım yanılmam

jean

bu maci alacaz hissi var son haftada yedeklerle cikariz ordu macina

samsunmania

Alıntı yapılan: jean - 25 Nisan 2010, 22:45:23
bu maci alacaz hissi var son haftada yedeklerle cikariz ordu macina

Jean uzun zaman sonra galip geleceğimizi söyledi. Kesin 3 puan alcaz o zaman. 8)

#BAFRALI#

furkan5534

celebi

Ertuğrul Sağlam

Şu sezon bitsede bizde ızdıraptan kurtulsak. Erciyes ve Konya maçlarındaki rezil futbol iyice midemi bulandırdı...