Bank Asya 1.Lig 19. Hafta / Samsunspor'umuz - Karşıyaka

Başlatan mahkumsun, 17 Ocak 2010, 23:38:09

« önceki - sonraki »

estalpi

ben bu maçı kazanacağımıza ve burda bir çıkış yakalayacağımıza inanıyorum.... Samsunsporumuz çok zor günlerden geçiyor aslında bakarsanız herşey yolunda ama birden burhan denen neyse yazmim şimdi topçu birden takımı yalnız bırakıp gidiyor.Bu olumlumu olumsuzmu bilemiyorum acaba savaş bu amaçlamı transfer edildi akıllar karışık.
Burhanı kınıyorum bu yaptığı hiç etik değil.madem gidecen kafana koydun neden bu çok önemli maçı bekliyorsun... acaba burda bir danışıklı dövüşmü söz konusu... zira burhan göztepeye gitti bizimde karşıyaka maçımız var acaba el altı bir oyunmu var.Takımın moralini bozmak içinmi yapıldı bu bilemiyorum. Ama akla hertürlü soru geliyor.neyse inşallah hoca bu sefer doğru bir kadro çıkarır.solda sezer oynar abdülaziz oynar ilerde savaş ve turgut oynar.kalede ahmet olsa çok i olacak aslında.
bu maç gerçekten dönüm maçı.... antep belediye deplasmanda konyayı erciyes ise dardaneli yendi.... bu hafta 3 puan alınmalı.nefes alınmalı ALLLAH YARDIMCIMZ OLSUN....

alperen_55

Çok kritik maç.  yönetim acil olarak en az 2 tane banko transrer yapmazı lazım .yoksa işimiz zor.

#BAFRALI#

Maçı verirsek belkide 2 lige merhaba deriz sahanda kazanamazsan kimse acımaz öyle g*tu boklu karabüklüleri kendimize dalga geçtiririz makara yaparlar adamla bağırırlar samsun öldü allah rahmet eylesi yada samsun kümeye diye  oturur milletin eminikasını falan izlersin

Dartagnan

Alıntı yapılan: #BAFRALI# - 23 Ocak 2010, 00:50:23
Maçı verirsek belkide 2 lige merhaba deriz sahanda kazanamazsan kimse acımaz öyle g*tu boklu karabüklüleri kendimize dalga geçtiririz makara yaparlar adamla bağırırlar samsun öldü allah rahmet eylesi yada samsun kümeye diye  oturur milletin eminikasını falan izlersin

abi eger olurda kotu bi sonucla karsilasirsak gereken tepkiyi vermemiz lazım oyle susarak o stadyumdan ayrılmak ıstemıyorum(giresun macında oldugu gıbı) Artık ısın farkına varsınlar Samsunspor umuz buyuk bi donum noktasında ....

#BAFRALI#

Alıntı yapılan: Dartagnan - 23 Ocak 2010, 00:52:45
abi eger olurda kotu bi sonucla karsilasirsak gereken tepkiyi vermemiz lazım oyle susarak o stadyumdan ayrılmak ıstemıyorum(giresun macında oldugu gıbı) Artık ısın farkına varsınlar Samsunspor umuz buyuk bi donum noktasında ....

kardeş kime tepkini gösterceksin yönetimemi yoksa futbolcuyamı takıma sahip cıkan yok ki bak gördük gene hakkı tomaç geldi o adamın elindede bişey yok ki o kadar yük var bu takımda o kadar kolay deilki valla bilmiyorum  bence olay futbolcuda bitiyor hepsi o formadaki armayı öperek sahaya cıksa son terine kadar savaşsa yenilse bile bu takım kimsenin zoruna gitmez ama gel görki kenan hala topu uzaklaştıramıyor cook korkuyorum.

estalpi

kazanacağızzzzz......... skor samsunspor 3 karşıyaka 0.... yazın kenara.... karabük maçı ölçü değil.....

#BAFRALI#

Alıntı yapılan: estalpi - 23 Ocak 2010, 01:15:26
kazanacağızzzzz......... skor samsunspor 3 karşıyaka 0.... yazın kenara.... karabük maçı ölçü değil.....

allahın izniyle inşallah :):) saldır samsunsporrrr

Dartagnan

Alıntı yapılan: #BAFRALI# - 23 Ocak 2010, 00:58:28
kardeş kime tepkini gösterceksin yönetimemi yoksa futbolcuyamı takıma sahip cıkan yok ki bak gördük gene hakkı tomaç geldi o adamın elindede bişey yok ki o kadar yük var bu takımda o kadar kolay deilki valla bilmiyorum  bence olay futbolcuda bitiyor hepsi o formadaki armayı öperek sahaya cıksa son terine kadar savaşsa yenilse bile bu takım kimsenin zoruna gitmez ama gel görki kenan hala topu uzaklaştıramıyor cook korkuyorum.

usta  yonetıme soylıcek bı sey yok artık elınden gelenı yapmaya calısyorlardır...Benım demek ıstedıgım futbolculara gereklı tepkının gosterılmesı

estalpi

Alıntı yapılan: Dartagnan - 23 Ocak 2010, 01:18:35
usta  yonetıme soylıcek bı sey yok artık elınden gelenı yapmaya calısyorlardır...Benım demek ıstedıgım futbolculara gereklı tepkının gosterılmesı

ben yeni transferlerin katılımıyla çok daha güçlü bir SAMSUNSPOR bekliyorum. mesela ilk 11 de maça kalede ahmet,solda sezer,ortada abdülazizi ilerde savaş yine ortada engin 4lüsünü yerlerştirip defansta da son haftaların en formda savunmacısı can özgür oynarsa Süper bir takım oluruz.... bütün bunlara Oktayıda ekleyinnnn o zaman Muhteşem takım oluruz işte.... yedeğimizde var... Karabük maçı asla ölçü değil... birde orta alana sağlam ve tecrübeli bir oyun kurucu alsak seneye banko şampiyonuz....
Bu arada yönetime laf etmeye asla gerek yok.... Tomaç bırakıp gidebilirdi ama gitmedi hatta yönetim yeni katılımlarla dahada güçlendi.ama takımımız alt sıralardan kurtulma mücadelesi verdiği için ve borçla uğraştığı için ancak yeni yönetim seneye gücünü gösterecektir diye düşünüyorum.
Biz nekadar kendimizi yırtarsak yırtalım, Samsunspora gelir sağlayıcı projeler üretilmedikçe milletin eline bakmaya muhtaç oluruz.artık Belediyeler ve özellikle benim asla değil ama vekiller artık belediyeyi il meclisini medyayı sıkıştırsınlarda şu takıma gelir sağlasınlar... bu olmadıkça hep sıkıntıda olacağız.Tomaça destek vermeliyiz arkadaşlar.... Diğerleri gibi bırakıp kaçmadı.Bende çok eleştirdim ama gerçekleride görmek lazım.yapılan seçime hiç kimse katılmadı. dostu düşmanı görelim işte arkadaşlar....

estalpi

ne futbolcular gördümmm üstünde forma yokkkk.... ne formalar gördümmm içinde futbolcu yok.... işte bu bizim futbolculara cukkk oturuyor...
TEK BÜYÜK SAMSUNSPOR.....

estalpi

Alıntı yapılan: 35ama55 - 23 Ocak 2010, 14:21:45
Bu maç bizim için son derece önemli. Hedefimiz play-off açıklamaları geldi teknik heyetten ancak bana kalırsa son 4-5 haftaya rahat nefes alarak girsek kafi. Alt taraftaki ekiplerden Antep Belediye ve Erciyes iyi transferler yaptılar ve deplasmanda 3 puanla başladılar. Ordu ve Hacettepe hucüm hattını yeniledi. Kocaelispor transfer yasağını kaldırdı, işleri zor olsa da köklü bir camia hemen pes etmeyeceklerdir. Rakiplerimiz kadro olarak güçlenirken, bizim kadromuz da sayısal olarak azalmalar yaşandı. Karşıyaka maçını 3 puanla kapatmaktan başka çaremiz yok. İnanıyorum ki, teknik heyet ve futbolcularımız bu gerçeklerin farkındadırlar ve maça ekstra motivasyonla hazırlanırlar. Pazartesi akşamı kazanma adetimizin devam edeceğini ve maçı 1-0 kazanacağımızı tahmin ediyorum.

dediklerine katılıyorum... hemde fazlasıyla... ordu spor iiii futbolcular aldı... erciyes pes etmez... hacettepe son ana kadar yarış içinde olcaktır.ben kocaelspordan patlama bekliyorum...
burda en önemli olan olay bu takımlarınkendi aralarında oynayacakları maçlar... 6 puanlık maçlar bunlar... biz hacettepe,ordu,ve erciyesle kendi sahamızda oynayacağız hepsi 6 puanlıkmaçlar... bu hafta karşıyaka maçı 3 puan olmalı mutlaka. ve olacaktırda.maç 1-0 değil daha farklı bitecek tahminim... Samsunspor çıkışta karabüğe bakmayın siz ilk maçtı o liderle oynadık.bizim için lig bu hafta başlıyor.....

#BAFRALI#

Alıntı yapılan: Dartagnan - 23 Ocak 2010, 01:18:35

aynen oynamaları lazım artık :(

celebi

Alıntı yapılan: estalpi - 23 Ocak 2010, 14:29:00
dediklerine katılıyorum... hemde fazlasıyla... ordu spor iiii futbolcular aldı... erciyes pes etmez... hacettepe son ana kadar yarış içinde olcaktır.ben kocaelspordan patlama bekliyorum...
burda en önemli olan olay bu takımlarınkendi aralarında oynayacakları maçlar... 6 puanlık maçlar bunlar... biz hacettepe,ordu,ve erciyesle kendi sahamızda oynayacağız hepsi 6 puanlıkmaçlar... bu hafta karşıyaka maçı 3 puan olmalı mutlaka. ve olacaktırda.maç 1-0 değil daha farklı bitecek tahminim... Samsunspor çıkışta karabüğe bakmayın siz ilk maçtı o liderle oynadık.bizim için lig bu hafta başlıyor.....

katılıyorum fakat sadece kocaeli kısmına katılmıyorum bence patlasalar bile ligden düşecekler gibi

onur 55

beyler bugun alttakı takımlar puan aldı.karsıyaka macı cok zor gececek.gecen hafta karabukteydım bıze bıde sag bel lazım.adem rezıldı.bızı pazartesıde yakabılır.defans kenanla ersın oynayacak galıba can sakat.ortada murat omur turgay oynar.ılerdede oktay turgut ve savas oynar.

estalpi

Alıntı yapılan: celebi - 23 Ocak 2010, 22:25:56
katılıyorum fakat sadece kocaeli kısmına katılmıyorum bence patlasalar bile ligden düşecekler gibi

ligden düşebilirler ancak çok takımın canını yakacaklar....