Bank Asya 1.Lig 19. Hafta / Samsunspor'umuz - Karşıyaka

Başlatan mahkumsun, 17 Ocak 2010, 23:38:09

« önceki - sonraki »

ankarta 55

pitbul055

harbisamsunsporlu5517

europe_55

Bence de Taraftar destegi ile bu maci alicaz Insallah...

Tahminim: SAMSUNSPOR 2-0 Karsiyaka

germencisse

hem taraftar desteği hem SAMSUNSPOR ŞEHİTLERİ  için oynasınlar ve alsınlar bu maçı..takımımıza gelince aslında çok kötü bir futbol sergiliemiyor..ama bireysel yetenek ve takım oyunu denen bir şey olmadığından haliyle kötü sonuçlar ortaya çıkıyor..

celebi

bu maçı 20 Ocak şehitleri için teoman kardeşimiz için şirin anamız için oynayıp almalılar.

kaan

Maçta aranızda olacam.Takımımız deplasmanda lidere 2-1 kaybeti maçı izleme şansım olmadı ama bu maçtan umutluyum tahminim 3-1 alırız.

Nuri Asan

Ahmet Şahin oynayacakmı,yoksa sakat bir futbolcumu aldık :-\

Sercan

Nuri Asan

sakat futbolcu aldık yani? korktuğum başıma geldi işte.
ulan 1 tane adam gibi transfer yaptık diye seviniyorduk oda çürük çıktı.
bu adamın antremadada sakatlandığına inanmıyorum,bakmadan almışlar.
pazardan kavun bile alırken koklarsın,futbolcu alıyorsun be futbolcu.adam koklamazmı nasıl mal aldığını.

samsunmania

Alıntı yapılan: jean - 20 Ocak 2010, 13:02:28
berebere kalacaz

Jean, totem mi yapıyorsun, her seferinde yenilecez, berabere kalacaz falan. Olum ağzın hayıra aç yenilirsek Fransa'da bulurum seni. Bi de bana bakmak zorunda kalırsın. ;D ;D

gozgoz yýlmaz

Jean cennete girse, "içimde kötü bir his var, simülasyon bu" der... Fazla takmamak lazım.

2-1 alırız. almalıyız, almak zorundayız. ksklierle dostça görüntüler olur yine. az da olsa gelirler.

alperen_55

2-1 alırız. almalıyız, almak zorundayız. ksklierle dostça görüntüler olur yine. az da olsa gelirler.
kazanmak zorunda olduğumuz bir maç.o yüzden 1-0 da yeter.artısı hoş olur.

ata55

cagdas ve ataturkcu bır kent olan ızmırın tum takımlarına sempatım var ama bu macı kazanmaktan baska caremız yok. 1-0 olsun samsunumun olsun.

karşıyakalı_35,5

tribünde her sene olduğu gibi dostluk,sahada da hak eden takımın kazanması dileğiyle.karadeniz takımlarından samsun,ordu,karabük her zaman dostumuzdur,severiz 3 takımıda.H.sonu olmamasına rağmen karşıyaka taraftarı her zaman ki gibi kendisine ayrılan tribünde yerini alacaktır.sağlıcakla kalın...