Bank Asya 1.Lig 19. Hafta / Samsunspor'umuz - Karşıyaka

Başlatan mahkumsun, 17 Ocak 2010, 23:38:09

« önceki - sonraki »

King Of The North

Golumüzün biri kesinlikle ofsayt değilmiş,direkten dönen topumuz da var,futbolun adaleti yok,geride kalan bir maçtan sonra umutlar başka maça artık.

YaşarDoğu

Maçın videosunu izleyen varsa linki buraya yazsın , merak içerisindeyim Tv den takımın nasıl gözüktüğüne

estalpi

Alıntı yapılan: Tribün_ali - 27 Ocak 2010, 16:41:36
Küme düştümüzün kanıtıdır acı ama gerçek kendi evmizde maç kazanamıyoruz dışarda kazanamıyoruz daha nasıl puan alacaz

üzülmeyinnn küme düşmez bu takım..... heeeeee bu takım küme düşmeyi hakedecek bir takım falanda değil.... diyelim ki düştükkkk olabilir futbol bu.... seneye çıkarızzzz.... öteki senede süperlige çıkarız....eskişehir gibi.... umutlu olun.... düşmeyeceğiz....

estalpi

1.gol ofsayttı net gördüm...tam ordaydım çünkü.... kenanın pozisyonuna tepki oldu faul değil diye evet faul değil kenan yerden kayarken topu elle aldı ona atış verdi.... attığımız 2. golü ise göremedik engin aşırdı arkaya sanki geriden geldi oyuncumuz ama işte orayı çözemedik hakem ordaydı kaldırdı bayrağı....

YaşarDoğu

Bu nasıl bir özettir Allah aşkına, sizinde ......

Ollivanders

Alıntı yapılan: YaşarDoğu - 27 Ocak 2010, 17:09:21
Bu nasıl bir özettir Allah aşkına, sizinde ......

hic sorma suleyman abi ya hiç koymayin daha iyi ya...

YaşarDoğu

2 dakika bile değil 1 dkka 51 saniye, şimdi bunu izleyenler Turgut a bak be ne şut çekmiş dicekler , tabiki der ben olsam bu videoya göre ben de Turgut derim.

estalpi

Alıntı yapılan: Serpico55 - 27 Ocak 2010, 17:06:30
http://videogaleri.samanyoluhaber.com/ShowVideo.aspx?ID=8788

sağol dostum.... böylelikle 2. golünde net ofsayt olduğu ortaya çıktı.....1. gol kameradan pek belli değil ama ben tam o hattaydım... engin net ofsayttı yarım metre kadar öndeydi.... zaten engine gelmedenbayrak kalkmıştı havaya.....

estalpi

zaten 2 pozisyon var 2 top direkten döndü,gerçekten dönen toplar çok abes toplarmışşş bu daha net belli oluyo burdan maçta pek algılayamadık... avuta giden toplar direkten dönmüş... turgay pozisyonları ii kokluyor 2 kaçan goldede o var birini avuta atmış birini gol yapmış ancak ofsayt olmuş tabi....

YaşarDoğu

estalpi