Bank Asya 1.Lig 19. Hafta / Samsunspor'umuz - Karşıyaka

Başlatan mahkumsun, 17 Ocak 2010, 23:38:09

« önceki - sonraki »

samsunmania

Alıntı yapılan: 35ama55 - 18 Ocak 2010, 21:22:49

ben hepsinin yerine bağırırım abi merak etme :)

Sen radyodan maçı canlı anlat. Performansını çok beğendim. Tıklım tıklım tribünde İzmir'de iyi idare ettin. ;D ;D

volume55

Futbolcular bu armanın hakkını vererek oynasın biz 5-10 fark atarız

Ollivanders

Ya boyle birsey var mi ya ben sinavda olacağım o gun ve maci izleyemeyeceğim ... Of be offf isyanlardayim :(

Dartagnan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 18 Ocak 2010, 23:52:46
Ya boyle birsey var mi ya ben sinavda olacağım o gun ve maci izleyemeyeceğim ... Of be offf isyanlardayim :(

nasıl laa saat 20:00 de mı sınavın ...yoksa ertesı gun mu sınavın var ?

Ollivanders

Alıntı yapılan: Dartagnan - 19 Ocak 2010, 00:17:57
nasıl laa saat 20:00 de mı sınavın ...yoksa ertesı gun mu sınavın var ?

yav ben ne sacmalamisim ya :) ama olsun ertesi gun kiymetli evrak sinavim var yine yalan olduk :D

Dartagnan

Alıntı yapılan: Serpico55 - 19 Ocak 2010, 00:28:29
yav ben ne sacmalamisim ya :) ama olsun ertesi gun kiymetli evrak sinavim var yine yalan olduk :D

senin icin ve gurbetteki tum  SAMSUNSPOR sevdalıları ıcın kazanalım o zaman bu macı!!:D

celebi

ali ihsan

Bu maçta berabere kalma lüksümüz dahi yok ...

babasamsunlu

Bu maç pazar değilmiydi yaa...Eğitim çıktı bana pazartesiye...İstanbulda olacaz mecbur..
bu maçı pazartesiye koyan federasyonun daa eğitimi pazartesiye çıkaran aracı kuruluşlar birliğinindee.............

>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Nuri Asan

pazartesi maçlarına hiç bir anlam veremiyorum.suçumuz ışıklandırmamızın olmasımı?

55JNR55

gelemeyen arkadaşlar için üzüldüm cidden ancak akşam maçlarını özledim açıkcası, c.tesi olsun pazar olsun keşke akşam oynasak şu maçları... puan ya da puanları ummaktan başka çare mi bıraktı bu kendisine saygısı olmayan insan'a benzeyen ama onur'u gurur'u olmayan beyinsizler

celebi

akşam maçlarını genelde aldık biz ve bu seferde öyle olur inşaallah

jean

Tribün_ali

Hiç umudum yok artık transfeler cok sıradan erciyes ve hacettepe g.antep cok iyi transferler yaptık eğer kümede kalmak istiyorsak 16 macın 7 macından 3 puan almamız lazım ama cok zor bu yönetimle futbolcularla

Turuncu

3 puan şart ,taraftarın desteği ile bu maçı alıcaz ...